Guest blogging. Tedy takové hostování příspěvků. Nikdy před tím, než mi o tom řekla Sofia, se zájmem publikovat takový článek na mém blogu, jsem o tom neslyšela. A protože myslím, že je to zase něco nového a možná by vás mohly zajímat její dojmy ze setkání s Chiarou a Bryanboyem, rozhodla jsem se její článek zveřejnit.

Gest blogging. I've never heard about that, until Sofia told me about it with her interest in posting such an article on my blog. And because I think it is something new and you might be interested to read her experience meeting Chiara and Bryanboy, I've decided to post her article.


Příspěvek od Sofie Leo z praguefashion

Poprvé jsem se krátce setkala s Chiarou Ferragni po obědě v LuisaViaRoma, pozdravila jsem ji a vyfotila si ji a jejího přítele Richiho. Pak jsem ji viděla znovu na FIRENZE4EVER párty. Poté, co jsme se spolu vyfotily, zeptala jsem se, jak dlouho bloguje, na to mi odpověděla, že něco málo přes rok. V této chvíli jsem si uvědomila, že jsem tuto informaci již věděla, ale to nevadilo, protože Chiara už mi vyprávěla o tom, jaké ohromné štěstí měla a že začala svůj blog ve správný čas na správném místě. Právě když začala s blogováním, italská média začala růst a díky tomu si ji všimli hned na začátku její blogerské kariéry. Pak vstoupil do rozhovoru Richi, přítel Chiary, a začali jsme hovořit o fotografování. Moje hlavní otázka a odpověd na kterou jsem se nemohla dočkat byla, zda se přítel blogerky stává fotografem před nebo potom co začne  s blogerkou chodit. Richiho odpověď - potom. Takže to vypadá, že každý, kdo se rozhodne chodit s blogerkou má kariéru jasně předvybranou.

Za celou noc jsem také mluvila s Bryanboyem. Třikrát. Je velmi zábavný a společenský. Dokonce víc než se dá říct z jeho blogu. Budete si vedle něho pravděpodobně připadat příliš sofistikovaný a nudný. Hovořili jsme o Praze. I když Bryan nikdy nebyl dále než na pražském letišti, velmi ho fascinuje možnost kouření uvnitř.

Na konci noci jsem byla ráda, že jsem se nestala jednou z těch lidí, kteří těmto dvěma slavným blogerům řeknou jen jak moc milují jejich blog a jestli by se s nima nemohli vyfotit. Já jsem řekla víc a umožnila tak těmto konverzacím stát se alespoň trochu nezapomenutelnými. Po návratu do Prahy jsem dokonce dostala email od Chiary a měla fotku v jednom z jejích příspěvků.


The first time I met Chiara Ferragni was briefly during lunch at LuisaViaRoma, said hi and snapped a photo of her, her boyfriend Richi and their friend. I then saw her again at the FIRENZE4EVER Closing Dinner Party. After having our photo taken together, I asked about how long she has been blogging, to which she replied that it has been just over 1 year. At this point I realized that I already knew this piece of information, but this didn't matter, she was already busy telling me about how lucky she was to start blogging in the right place at the right time. Apparently, just as she started blogging the Italian media began to grow and due to this she was noticed early in her blogging career. Then Richi, Chiara's boyfriend, joined into the conversation and we began talking about photography. My main concern, which I was eager to clear up, was whether blogger's boyfriends become photographers before or after they start dating a blogger. Richi gave me my answer- after. So it looks like anyone who decides to date a blogger has his career pre-chosen.

Throughout the night I also talked to Bryanboy. Three times. He's extremely fun and outgoing, even more than the blog will allow him to look like. He's also got a charm that makes you feel somewhat intimidated and way too sophisticated around him. We discussed Prague. Although Bryan has never been further than the Czech airport,  he is mostly amazed by the ability to smoke inside.

At the end of the night I was glad that I wasn't one of those that just told the two famous bloggers how much they love their blog and whether they can have a photo together. I said more and allowed the conversation to become memorable. Upon returning to Prague I even received an email from Chiara and I had my photo in one of her blog posts.

30 komentářů

 1. wow, nechápu, že jsem Sofii doteď neznala a takovéhle spolupráce si přečtu ráda!

  OdpovědětVymazat
 2. Také Sofii neznám, jdu si rozšířit obzory :-)

  OdpovědětVymazat
 3. mne osobne pride quest blogging ako hlupost, teda nechapem to moc, spropagovat sa da clovek aj inak, ale to je moj nazor, nič v zlom samozrejme (lebo mam pocit, ze ked clovek povie nieco nesuhlasne hned je zly :D)

  OdpovědětVymazat
 4. no ja som si reportáž pozrela u Sofii. no ale stretla medzinárodné esá tak kludne nech aj guest blogging :)

  lesimple.sk

  OdpovědětVymazat
 5. super!! :) Stretli sa náhodne či ako?

  OdpovědětVymazat
 6. Také už jsem si reportáž četla u Sofie, je to paráda!

  OdpovědětVymazat
 7. já souhlasím s véčkem protože si osobně myslím že guest blogging se dělá jenom protože ten blogger co píše ten článek nemá blog kam chodí hodně lidí a chce o sobě dát víc vědět tým že se vecpe někomu na blog...
  lucko tvuj blog mám ráda a myslím si že tvé čtenáře víc potěší tvoje články než nějaké holky co si sama nemuže udržet své čtenáře
  ale to je jen muj názor..
  :) ale jinak to musí být super se potkat s Chiarou!
  Elis.

  OdpovědětVymazat
 8. U Sofie jsem se dívala jen na fotky, nějak jsem neměla čas přečíst si více, takže tato spolupráce se mi moc líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Thankyou for sharing this darling, simply fabulous!
  I would love to meet other bloggers ♥

  Eda ♥

  OdpovědětVymazat
 10. No nevím, tohle mi přijde jako úplná blbost..

  OdpovědětVymazat
 11. Nečtu zahraniční blogy, protože neumim anglicky, takže Chiaru neznám. :D Ale mám pocit, že sem na jejím blogu už byla. :D

  OdpovědětVymazat
 12. Thank You for posting Lucy! It made my day! :)
  See you on Sunday for the Tea Party?

  Sofia Leo

  OdpovědětVymazat
 13. Sofii miluju. Našla jsem jí při jejich prvních příspěvcích. Je velmi sympatická a má strašně krásné fotky! .)

  OdpovědětVymazat
 14. čekala jsem víc než jen ochání a achání nad Chiarou a Bryanboyem...třeba jak se tam dostala, proč, něco víc o té akci atd...

  OdpovědětVymazat
 15. Další članek o někom jiném .
  Lucy zaměř se více na sebe, než na ostaní : ))
  Těším se


  http://ccowhouse.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 16. Aj ja som si citala clanok u Sofie, ale zaujimalo by ma, ako sa tam dostala, pretoze z jej clanku mi to nie je celkom jasne. Muselo tam byt super :)

  OdpovědětVymazat
 17. stretnúť slávneho bloggera sa pomaly rovná stretnutiu s "hollywoodom" :D

  OdpovědětVymazat
 18. Souhlasím s Véčkem a Beccou a ;) Fotky jsem viděla i u Sophie, myslím, že měla článek napsat normálně u sebe a ty dát na něj kdyžtak odkaz, takhle je to trochu divné. Podle mě má guest blogging smysl, když na blog občas napíše příspěvek někdo, kdo svůj blog nemá (např. jako to je u Adély z Heels in Prague), ale Sophie jo, nechápu.. Její blog mám moc ráda a tak nechápu pointu proč píše sem;)

  OdpovědětVymazat
 19. Škoda, že Sofia nepopísala ako sa tam dostala, čo za akcie to boli a pod. Veľmi rada by som si prečítala full story!

  OdpovědětVymazat
 20. Souhlasím s Evou Schön. Popsat jak se tam dostala, by možná dalo celou událost do zajimavějšího kontextu.

  OdpovědětVymazat
 21. Tak pro všechny koho zajímá, jak jsem se tam dostala- napsala jsem email jedný holce z obchodu LuisaViaRoma, který pořádá různý projekty a akce se světově znáními blogerami, ta můj blog poslala někomu dále, a ti mě vybrali. Letěla jsem s kamarádem do Florencie, tam jsem si v obchodě LuisaViaRoma vyzvedla pozvání a šla na party...ne tak vzrušující jak jste si mysleli.

  Ještě otázky? Ráda zodpovím.

  Sofia Leo

  OdpovědětVymazat
 22. Super článek. Líbí se mi, jak hezky a stručně je napsaný.

  OdpovědětVymazat
 23. Sofia: Ne tak vzrušují? To je přece opravdu báječný! Tím jsi se měla pěkně pochlubit. Dostala ses tam jen díky svojí odvaze někomu napsat! To je ohromný! :)

  OdpovědětVymazat