Thursday, March 22, 2012

Lucka, Niky, stylistka a TY!

Dnes pro vás máme trošku netradiční soutěž. Protože rády poznáváme své čtenáře, rozhodly jsme se přijmout nabídku Centra Chodov a už teď se těšíme, že tam s jedním z vás strávíme příjemné odpoledne. Na čtvrtek 5.4. si tedy zatím nic neplánujte. Pokud jsme vás nenalákaly na odpoledne s námi, pak vás možná nalákáme na hlavní bod programu, kterým bude malý photoshoot v prostorách centra. Společně se stylistkou si projdeme obchody, všechno vyzkoušíme a půjčíme si pár outfitů přesně na míru. Zajímá vás, jak vypadá práce modelky, jak to vypadá v zákulisí focení, jak vypadají běžně nepřístupné prostory centra či jak vlastně vypadáme my, neváhejte a přihlaště se!

1) Dejte "like" na facebooku stránce Centrum Chodov
2) Do komentářů nám napište, proč byste tuhle giveaway chtěli a měli vyhrát a nezapomeňte připojit svůj e-mail!
Těšíme se na vás!

FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING
Share:

93 comments

Veronika said...

Třeba proto, že jsem nic podobného zatím neabsolvovala a ten týden budu akorát v Praze. :)

stylebyveronika(at)gmail.com

Zuza said...
This comment has been removed by the author.
Anonymous said...

ctvrtek 5.1.? asi chyba co? :D

Anonymous said...

Protože jsem nikdy nic nevyhrála a štěstí v lásce taky nemám =D betka.com@seznam.cz

Denisa Dorotíková said...

Zúčastnit bych se chtěla nejspíš proto, že ze všeho nejvíc by mě lákalo potkat se právě s Vámi :o)
dorotikova.denisa@gmail.com

Káča Kábele Hadravová said...

Wow, super akce!!! Tak vyhrát bych to chtěla hlavně asi proto, že by mě zajímal názor stylistky na můj výběr - a hlavně co ona sama by mi vybrala. Moc ráda sleduji různé proměny lidí, ať už v časopise nebo třeba v televizi. Velice často lidi říkaj, že ty věci by si vůbec nevybrali, ale že jim vlastně strašně seděj a že se zase o sobě dozvěděli něco nového - a to bych si chtěla vyzkoušet!

like splněn, email kacabos@volny.cz
kacabos-seen-through-my-eyes.blogspot.com

Jane said...

5.1.?? Jsem pro každou špatnost. :)

CzechBlondýn said...

Zajímavé:-) Rád poznám autorky tohoto blogu a rád si nechám poradit co se módy týče..:-) blondyn-pindulin@seznam.cz

Sarah said...

Hrozně moc bych vás chtěla poznat!!! Byl by to největší zážitek v mojem životě :-) Sara.soskova@gmail.com

Jitulka said...

Tak zejména proto, že je to skvělá příležitost, jak zažít něco nového a neokoukaného. Vždy mě podobné věci moc lákaly, takže by se mi tím splnil sen. A spolupráce se stylistkou zní velice zajímavě, protože jde o zkušenou osobu, která určitě ví, co komu sluší ;). A také je tu příležitost poznat vás dvě, což je další skvělá šance :)

Jitulka said...

Zapomněla jsem email JitusBeranova@seznam.cz

Annie said...

Chtěla bych strávit odpoledne s dvěma příjemnými slečnami na Chodově:) byla by sranda vyzkoušet si práci modelky!
anna.kaplanova@gmail.com

P said...

nebola som nikdy v Prahe, konečne by som mala ju možnosť poznať....a ďalej preto, lebo rada (sa) fotím ale vďaka mojej postave a výške nikdy nebudem mať možnosť byť skutočnou modelkou....

lerosep4@gmail.com

Deni said...

Ahoj:)protože je to moc zajímavý nápad,mohu načerpat inspiraci a užít si velíce příjemné odpoledne.Žádnou podobnou akci jsem nikdy nezažila a navíc mi bude velkým potěšením vás poznat osobně:)
denisa.tichavova@seznam.cz

JK said...

Protože by mě zajímalo jak si poradíte s baculkou :-) jk4487@seznam.cz

Clara Em said...

Perfektní giveaway! :) Chtěla bych vyhrát jednak proto, abych měla šanci vás osobně pozvat, a pak také proto, abych si mohla vyzkoušet zase úplně něco jiného, co pro mě není všední záležitostí :)

claraem@seznam.cz

Jana said...

ááá tady se někdo opičí!

Dennie said...

Ráda bych vyhrála proto, že na Chodově nakupuji moc ráda, trendy taky sleduji, ale všechny je nestíhám, proto takové odpoledne by bylo něco jako splněný sen. A taky proto, že Lucku jsem jednou potkala v tramvaji a zajímalo by mě, jestli by si na mě vzpomněla :D

Dennie said...

*email denyyysqa@seznam.cz

XoXo Veronika said...

tuhle soutěž bych si moc přála vyhrát! :) miluju nakupování a "modelkování" :) ráda bych si vyzkoušela,jaké je to,být na jeden den modelkou a hlavně potkat vás na živo,
určitě jste ještě krásnější než na fotkách :) takže prosííííííím,at mám štěstí! :)
veronika.penkava@seznam.cz

Chuckina said...

Chtěla bych vyhrát, protože bych Vás obě strašně moc ráda poznala. Blog cupofstyle čtu už přes rok a pořád mě baví, navíc v chodově jsem ještě v životě nebyla:( Ale hlavně bych se zase podívala do Prahy (protože to nemám zrovna nejblíž:(. Miluju focení a všechno kolem toho, takže by se mi splnil další z mích meších snů.
barbora.skrenkova@seznam.cz

StylowaModa said...

:))

http://stylowa-moda-moda.blogspot.com/

Suzie Daniel said...

Úžasné, moc jste mě potěšily! :) A proč bych chtěla vyhrát? Protože vás obě chci hrozně moc poznat. Jste pro mě velikánskou inspirací, miluji váš styl, pohodu. Jste ty nejsympatičtější blogerky. Dodáváte mi pocit radost štěstí, který z vás přímo srší. :) Holky, prostě vás mám ráda a chci vás poznat! V neposlední řadě, taky miluju nakupování, takže toto by byl úplně super zážitek! :)

suzie.daniel.f@gmail.com

Katie said...

Něco nového, nevyzkoušeného :) Proč ne.

katushkaa@centrum.cz

Anonymous said...

"The best colour in the whole world, is the one that looks good on you!" - Coco Chanel
Módu mam strašně ráda, stejně tak jako váš blog a ráda bych Vás pozvala osobně. Ráda bych dostala nové zkušenosti! :)
natalie0025@seznam.cz

Bobiknannie said...

:( To je naozaj veľká škoda, deň pred tým cestujeme preč, takže sa nemôžem zapojiť! Mrzí ma to... Ale dúfam, že takéto niečo nerobíte naposledy!

Naty said...

Vyhrát bych chtěla hlavně proto, abych vás mohla poznat osobně:) Potom taky proto, že miluju modu;)
nataliekrcalova@gmail.com

°Val° said...

Ráda bych vyhrála tuhle soutěž pro svou sestru :) Když byla trochu mladší, tak měla všude obrázky modelek a kupovala si módní časopisy. :) Pořád jí to zajímá a byla i dokonce na akci Marni at HM :) Ten měsíc má svátek a myslím si, že by ji to potěšilo :) Takový dárek by nebyl jen tak obyčejný :)
valikiki@seznam.cz

Katy said...

Protože bych fakt chtěla!:D
kata.janeckovav@email.cz

Veronika K. said...

Super giveaway!
Já nevím, proč? Protože bych si taky zasloužila něco pěkného a bylo by to skvělým zpestřením! :)
kocourova.veronika@email.cz

Katie said...

skvělý nápad! :) miluju modu, baví mě vymýšlet a fotit outfity, moc bych si chtěla vyzkoušet práci modelky, jestli bych tom měla budoucnost nebo tak:) a taky bych vás hrozně ráda poznala, mám hrozně ráda vaše články a vypadáte hrozně mile :)
katka.bacova@seznam.cz

Ivana Staňková said...

Proč právě já? Protože den předtím slavím svátek. Takže by to byl hezký dárek :D :-)
ivana.stankova1@seznam.cz

Vaci said...

Páni.. :) Tohle je úžasná giveaway.. konečně nic materialistkého :D, každopádně proč bych chtěla vyhrát ? Možná proto, že vážně dobrá zkušenosta taky proto, že podobné příležitosti už se asi nikdy nenaskytnou :)

luvyouallthetime@gmail.com

Anonymous said...

Protože bych sama jednou chtěla být stylistkou a tak bych chtěla zjistit, co tato práce obnáší. Také bych se ráda dozvěděla něco nového a poradila se s někým zkušeným o mém stylu, kombinování atp. A také proto, že jsem ještě nikdy nic nevyhrála :)
AdelaHomolova@seznam.cz

Inga said...

Ahoj!
Ja presne vim, proc bych musela vyhrat!
Protoze nejsem ceska, ale jedu do Cech za tyden. V Praze ztravim jenom dva dny a uplne nahodou to budou 4/04 a 5/04. Neni to osud?

Krome toho mam rada modu a chystam se na shopping v Praze a jsem uz dlouho vernou ctenarkou vasiho blogu (na ceskych blozich ucim cestinu=))))) a rada bych vas uvidela a poznala osobne!
Inga

tokarevai@ukr.net

Your Lucy said...

Chtěla bych si s tebou říct i víc než "Ahoj" :))
Chtěla bych vidět Niky, zajímalo by mě, jak by to probíhalo, musel by to být prima zážitek a super den, zní to skvěle a já bych to ráda zkusila. A měla bych vyhrát proto, že jsem u vás ještě žádnou giveaway nevyhrála, tak třeba se mi poštěstí teď. haha. :)

luckasumova@seznam.cz

Katie. said...

bylo by fajn strávit s váma odpoledne a ještě k tomu focení, no co víc si přát- tak asi proto :) stastna97@seznam.cz

Paulli said...

perfektní! :) tak chtěla bych vyhrát protože jste sympatické a ráda bych s váma strávila odpoledne a také proto, že jsem si nakupování se stylistkou ještě nikdy nevyzkoušela, takže by to bylo zase něco nového ;) udělalo by mi to ohromnou radost! :) by-yourself@seznam.cz

Káesko said...

1) splněno
2) Nevím. Možná proto, že by bylo zajímavé poznat nové tváře - Vás dvě (a nejen Vás). A možná taky proto, že by to mohla být dobrá zkušenost a oživení "nudného" života nepilné studentky. =)

Káesko said...

ještě meil, kaescin-svet@seznam.cz

Nicole Em said...

To je super nápad taková soutěž ! Chtěla by jsem ji vyhrát,protože je to určitě báječná zkušenost. A měla by jsem ji vyhrát protože .. (haha, ono není pěkné se nějak vychvalovat nebo tak něco) :D Já nevím, myslím že na tohle by jsem rozhodně nezapoměla :)

Nicole Em said...

Zapoměla jsem připsat email- nilmusilova@seznam.cz

Monika Latté said...

Giveaway som nikdy žiadnu nevyhrala, dúfam že toto nebude výnimka. Nie som z Prahy čiže by som sa pravdepodobne do Chodova ani nedostala. Ale musím uznať že je to perfektný nápad! :) coffeeinfashion@gmail.com

Anonymous said...

Super giveaway:) Chtěla bych vyhrát, protože bych vás dvě moc ráda potkala osobně, už nějakou dobu vás sleduju a váš blog mám mezi těmi nej :)) Navíc jsem nikdy nic nevyhrála, takže by to byla vážně pecka ;D
mlegnerova01@seznam.cz

Klára said...

No protože prostě proto :D Ne kecám, protože jsem měla ten nejzkaženější maturiťák, kde jsem byla za ošklivé káčátko (kadeřnice mi strašně zkazila účes a vypadla mi kosmetička na líčení...) a chtěla bych být krásná :)

Anonymous said...

Naprosto skvělý nápad! :) Ráda zažívám jiné a nevšední věci. Navíc si vás obou hodně vážím. A taky bych chtěla začít fashion blogovat, tak by to pro mě bylo hodně povbuzující a inspirativní. :)

nikola-94@seznam.cz

Terezka said...

Neumím si představit lépe strávené prázdninové odpoledne, kdy bych si mohla 'zapózovat' a ocitnout se tak konečně i na druhé straně objektivu a věnovat se mé velice oblíbené činnosti s vámi, velice příjemnými slečnami.
Výherkyně se má opravdu na co těšit!
teiszz.k@seznam.cz

Lů. said...

Chtěla bych vyhrát, protože by mě zajímalo, jak byste oblékli někoho kdo nenosí, sukně, šaty, nikdy neměl podpatky a ani uplé tričko. :)
Lu.Koktava@gmail.com

aJUs said...

1) splněno :)
A proč? Možná proto, že jsem zatím nic nevyhrála, nemám na to štěstí :D A hlavně je to super příležitost a zážitek. Určitě bych se s Vámi ráda seznámila, protože Váš blog mám fakt ráda a to ostatní je taková třešnička :)
andrea.cermi@seznam.cz

Teri said...

Tak na tohle jsem čekala hodně dlouho! lepší giveaway jste snad ani vymyslet nemohly :) Byla bych strašně šťastn, kdybych mohla být TA, protože váš styl miluju a váš blog je můj nejoblibenější a myslím si, že mám docela podobný styl jako vy a tohle odpoledne by byl pro mě úžasný zážitek :)

clarissa-fashion said...

Chtěla bych hrozně vidět vás dvě:) Byl to určitě zážitek na celý život a taky bych byla po dlouhé době v Praze :))
klaruskabeluska@seznam.cz

Evis said...

Tak tohle jsem vážně nečekala, super giveaway! Proč bych ji chtěla vyhrát? Mám ráda módu, ráda brouzdám obchody, ráda se bavím. Rozhodně by bylo super se s vámi setkat, jste pro mě jako celebrity :) a určitě strašně moc fajn. Dál by bylo hodně zajmavé zjistit, jestli to co plní mou skříň je pro mě vůbec vhodné, nebo jestli chodím jak strašák do zelí :D:D, přičemž práce modelek by mě zajímala, musí to mít hrozně těžké...ale být o 15 cm vyšší, tak bych se do tohoto světa rozhodně chtěla nějak angažovat :D. Jenže mých 160cm, tlustá stehna, .. co si budeme povídat. Každopádně je to strašě super příležitost, navíc by to bylo velmi příjemné odreagování před maturitou :):). Ať tu šanci strávit s vámi odpoledne získá kterákoliv, určitě bude tou nejšťastnější :).

Sue said...

Škoda, že som tak zďaleka :/ Inak by to mohla byť naozaj zaujímavá skúsenosť :)

Lady El said...

Parádní soutěž! Ráda bych vyhrála protože moje postava není ta nejlepší a možná právě díky vám konečně našla ty správné střihy a navíc, poznat vás, to by bylo super! :)
Janee El

Lady El said...
This comment has been removed by the author.
Martina said...

Ahoj, like je splněn a proč bych si přála vyhrát? Protože by to byla jedinečná příležitost poznat vás a přiučit se novým věcem. Ráda zkouším nové věci a poznávám nové lidi a tak když jsem zjistila, že se koná taková akce, řekla jsem si, že za pokus nic nedám :)
martina.prusova97@seznam.cz

Anonymous said...

já bych se chtěla zúčastnit proto, abych vám mohla říct, co všechno mi na vás vadí. ale nehodlám dávat paleček nějakýmu obchoďáku, takže mám smůlu

Anonymous said...

Protože by mě zajímalo, jestli je každá holka krásná. :) a protože bych vás chtěla poznat:D ruzena.glogarova@gnj.cz

Misha said...

Protože bych chtěla poradit v tom co mi sluší, objevit svůj styl a prozkoumat práci modelky, kterou nikdy dělat nebudu jelikož na to nemam postavu, a taky samodřejmě Vás poznat :) Misssha2@seznam.cz

BuQa said...

Úžasná giveaway! vyhrát bych chtěla, protože osobně se setkat s tak úžasnými blogerkami by byl opravdu zážitek, a nechat se od vás a stylistky obléct samozřejmě taky.:) Ráda bych zkusila něco nového a odvážnějšího, sama moc extravagantní nejsem a držím se spíše tmavých barev:D. A dalším důvodem proč bych si přála vyhrát, je že zrovna 5.4. jedu do Prahy, jelikož druhý den letím s mamkou do Říma:) Takže by to dokonale pasovalo:)
langrova.veronika14@seznam.cz

Lucy said...

Můžeš nám to napsat na e-mail ;))

Lucy said...

No jasně, že si tě pamatuji!! Byla jsi první a zatím i poslední kdo mě kdy oslovil v tramvaji!!! :)) A zlepšilo mi to celý den!

Lucy said...

Jj chyba :D

Fredi said...

Protože bych měla důvod zatáhnout pár přednášek.

whocaresaboutthatfreak (at) gmail.com

Charlotte said...

ráda bych poznala vás a zjistila co pěkného by se na mě dalo navlíknou aby mi to slušelo :-)

michaela.rodova@seznam.cz

MindBlocker said...

Jsem chlapec, ktery chce stravit s Luckou cely den, protoze je krasna, mila a uzasna. Zkusit byt soucasti jejiho zivota, alespon na tu chvilku. prosim ;]

mindblocker92@gmail.com

Spiced Chocolate said...

Skvělá soutěž, do OC Chodov jezdím pravidelně nakupovat moc ráda, zrovna dnes jsem tam strávila skoro celý den... a to jsem až z Brna :D
A důvodů proč bych chtěla vyhrát je asi milion. Hrozně ráda bych vás poznala osobně, protože jste obě moc sympatické. Samozřejmě, že by se mi hodila rada od někoho, kdo módě, narozdíl ode mě, rozumí. Pak bych si taky moc ráda vyzkoušela, jaké je to být modelkou, protože díky mým 160 centimetrům se mi to jen tak nepoštěstí. A navíc jsem hrozně zvědavý člověk, takže běžně nepřístupné prostory centra, to by bylo něco pro mě. A ve čtvrtek mám volno, to je znamení! :)

spicedchocolate(at)seznam.cz

Anonymous said...

bola by to úžasná skúsenosť, určite by som chcela njiečo také zažit :) aj ked som zdaleka prehovorila by som rodičov :DDD sweet.owly@gmail.com

Anonymous said...

Jen jednou jsem měla možnost vyzkoušet si pózování před zkušeným fotografem a byl to naprosto úžasný zážitek, mít tu možnost znovu, neváhala bych a myslím si že tohle by bylo ještě lepší s objevováním všech těch zajímavých kousků. Nebráním se ničemu a i když do školy nosím spíš takový ten volnější styl, nic přehnaného, teď bych se klidně a ráda trochu odvázala a vyzkoušela něco nového. Navíc mám den předtím narozky, takže bych měla vážně moc velkou radost, ale to asi každá slečna tady.
Skvělá soutěž :)
jirousovaterezka@seznam.cz

Martina P. said...

Oc chodov je perfektní nákupní cemtrum a bylo by mi velkým potěšením strávit tam den s Váma, oblíbenýma blogerkama :)
Desofi.cho@gmail.com

Lucy said...

Luciiiii! Ty s náma můžeš strávit odpoledne kdykoli budeš chtít! Tak to příště domluvíme a můžeme jít po poradě i s Niky na jídlo třeba ;))!!

Mikado. said...

protože chci chci chci! :D

Anonymous said...

K tomu není co dodávat :) Už jen odpoledne s vámi by stálo za to a nepotřebovala bych k tomu nic víc, ale když to bude takhle je to ještě větší paráda, zapozovat i před foťákem a ještě být v ráji obchůdku s vámi , to by bylo moc fájn! :)) NOVÁ ZKUŠENOST , NOVÉ ZÁŽITKY..Miluju vaše blogy, váš styl.
wikynaa@seznam.cz

Renata Pražáková said...

Upřímně?:-D Už mě nebaví jen obdivovat fotky krásných holek v časopisech a na "blozích" jako je tenhle - chtěla bych být aspoň na jeden den jednou z nich.

Dominika said...

Protože strávit odpoledne ve vaší společnosti zní jako sen a sny jsou od toho, aby se plnili :)
dominika007@centrum.cz

Míša said...

Chtěla bych vás obě moc poznat, protože působíte hrozně sympaticky a mile. Sice jsem z představy sebe před foťákem trochu nervózní, ale je to příležitost na novou zkušenost a zkusit se má (skoro) všechno ;).
magnifity@seznam.cz

Skodulka said...

Ráda bych vás obě poznala, protože poznat osobně někoho, jehož blog sleduju už tak dlouho, by bylo něco! :) Navíc nejsem z Prahy a v Centru Chodov jsem v životě nebyla, takže proč nezažít premiéru zrovna s tak super holkama..? :)
klariska.skodulka@seznam.cz

K. said...

protože vypadáte strašně fajn :) a kdo by se s někým fajn nechtěl seznámit, že :D
pupa923@gmail.com

Coco said...

Ahoj, to je naprosto skvělá příležitost ke všemu!! Byla bych strašně vděčná a šťastná, kdybych mohla poznat dvě skvělé ( a mile vypadající) holky (zní to jako kdybych podlejzala, ale není to tak)a konečně se trošku dostat mezi pražské blogerky, které bych ráda poznala, chodila s nimi nakupovat, na kafe atd., to je můj velký sen. Taky by mi to snad otevřelo cestu, ať už k modelingu, který bych ráda někdy zkusila, anebo k módě samotné, která se doufám někdy stane mým (vysněným) povoláním. Stylistka je super bonus už jen k tomu být s Vámi. Jelikož nejraději mám tmavší odstíny, košile a pánský styl, zajímalo by mě, jak bych vypadala v něčem, na co si sama netroufnu, třeba neonové barvy, které mě lákájí. Strašně, strašně, strašně bych si to přála, tak doufám, že budu mít aspoň teď štěstí. Moc předem děkuju a hlavně ať se Vám daří stále stejně Lucka :)

Coco said...

Jej, ještě mail, omlouvám se :))
simiklucik@seznam.cz

Ptáčátko said...

Já bych chtěla konečně mít šanci vyzkoušet si oblečení, který není pro mě možný si koupit. A hlavně! Potřebovala bych poradit, jak se oblékat. Mám široké boky(+jsem malinká) a fakt vůbec nevím. Nic mi nesluší a jsem zoufalec:D Potřebovala bych nutně radu stylistky a vás! Nechci se oblékat do krátkých věcí, aby se každý otáčel, ale chci prostě jednoduché, ale přitom módní oblečení. No je to semnou těžký:/
veverkaverka3003@seznam.cz

Anonymous said...

Ahoj =)
Proč bych chtěla bych vyhrát... abych mohla strávit hezký den s vámi dvěma na mém oblíbeném místě =) a byla by pro mě dobrá zkušenost poradit se se stylistkou =)
třeba se na mě usměje štěstí a potkáme se ...míša
misihe@seznam.cz

Anonymous said...

Ahoj ahoj,
do Prahy se chystám a bylo fajn mít konečně pořádnou záminku:D Ne, každopádně bych se chtěla ze všeho nejvíc potkat s Vámi a poklábosit. Jsem si více než jistá, že bysme si rozuměli:)
KanovaKlara@seznam.cz

Luděnka said...

Protože zážitky a nové zkušenosti jsou jen k dobru))
Určitě by to bylo fajn odpoledne)

l.u.d.e.n.k.a@seznam.cz

Chloe said...

Protože jste velmi sympatické a já bych Vás ráda poznala :) a miluji Prahu :D
Misiiinecka@seznam.cz

Anna Stránská said...

Ahoj:) Bylo by to super, kdybych se konečně dozvěděla pravdivý a objektivní názor na moje oblíkání od vás dvou;) Miluju tenhle blog a jenom to, že bych vás poznala by bylo super! Šance je mizivá, ale touha příliš velká!
andulkastranska@seznam.cz

efka líkařová said...

no tak myslím že o tom sní každá co sem napíše :) takže i já a možná proto že mám den předem narozeniny? no a taky protože vím, že ty i niki jste super milé a myslím že lepší odpoledne by být nemohlo :))
efka.likarova@seznam.cz

Enethen Deuron said...

1) Lajknuto
2) Proč chci vyhrát: před pár týdny jsem se rozhodla, že musím změnit svůj přístup k oblékání. Donedávna jsem se oblékala hlavně pohodlně, ale poslední dobou cítím, že bych ráda byla víc šik a sexy a vůbec :) Postavu na to mám, teď ji jen pěkně oháknout. Kdybych se nepokusila využít tuto příležitost, byla bych hloupá :)) Jelikož kdo by mi mohl lépe poradit, než Vy?
A proč bych měla? :) Nějakou dobu dělám fotomodeling a myslím, že bych se Vám na podobnou akci mohla hodit :)

enethen@seznam.cz
Můj začínající blog: kalokagathiall.blogspot.com

mrs. yoghurt said...

Protože fashion blogy moc nesleduju, přijde mi, že většina jich je stále o tom samém a kort v poslední době jich vyrostlo jak hub po dešti, ale tvojí stránku mám jako nejnavštěvovanější položku hned po facebooku :) Protože jsem mimopražská, ale když jsem v Praze, chodím nakupovat většinou právě na Chodov, protože kromě Topshopu jsou tam všechny mé oblíbené obchody... A protože na to nakupování nemám nikdy žádnou parťačku, alespoň jednou bych chtěla zkusit hadříky s nějakým podobným shoppaholikem jako jsem já (:
Heryna@stream.cz

Markvitka said...

Tak fanouškem Centra Chodov na Facebooku jsem už dlouho, protože bydlím deset minut od něj, takže by byl hřích už dávno nebýt členem této fb stránky ;) A proč bych měla vyhrát? Protože mám 5.4. narozeniny!:)) Byl by to pro mě ten nejlepší, nejoriginálnější dárek a neopakovatelný zážitek! Můj email je marketka.pobudova@gmail.com

Thu Huong said...

Strašně ráda bych vás poznala :)
truongova.huong@mail.com

Must - Have - This! said...

Skvela sutaz!! Preco? Lebo milujem vas blog.

wmegii (zavinac) gmail.com

*****
www.must-have-this.blogspot.com
5 blogeriek na jednom blogu

Tereza said...

Ahoj, chtěla bych tam hrozně moc,ani nevíte jaký mám v sobě to napětí se kterým si říkám jooo tam musím, musím být nejlepší z nejlepších a pak si říkám že věřím v nesmysli, ale když už tak strašně chci vyhrát tak proč nenapsat ? ^^ Kdybych to vyhrála zrovna já tak začnu skákat jako malá.A to bych chtěla, už protože miluju oblečení a focení ..Navíc bych vás poznala a to by k tomu byla třešnička na dortu,pár rad od někoho kdo se umí tak skvěle oblékat bych potřebovala,tedy kdyby jste mi ty rady poskytli :DD e-mail: terezkahruba@seznam.cz

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig