S radostí vám představujeme nový projekt, Fashion Challenge! O co jde? Přijde nám, že naše blogerská komunita začíná čím dál tím méně spolupracovat a rozhodly jsme se to změnit. Inspirovaly jsme se na food blozích, kde podobné výzvy existují. Každý měsíc bude předmětem výzvy něco jiného - nějaký trend, kousek oblečení, uvidíme co si všechno vymyslíme a úkolem každého blogera, který se bude chtít zúčastnit, bude... tuhle výzvu přijmout! Vymyslet outfit, napsat článek k danému tématu a poslat nám odkaz na e-mail fchallengeaccepted@gmail.com. My fotku i s odkazem na váš příspěvek zveřejníme na naší facebookové stránce a ty - podle nás - nejlepší se koncem měsíce objeví i na našem blogu. 
Dalším cílem Fashion Challenge je inspirace. Občas, když jsem v koncích a nemůžu vymyslet, co na sebe, brouzdám na ostatních blozích pro inspiraci. Baví mě dívat se, jak jeden kousek oblečení může každý nosit jinak nebo mít na jeden trend úplně jiný pohled. Proto bychom chtěly vytvořit místo, kde bude jednoduché se těmito outfity inspirovat. A v neposlední řadě - bude zábava se každý měsíc vyřádit na něčem jiném!

První výzva je jednoduchá - Džíny. Kdo nevlastní alespoň jeden pár? Poperte se s tím tedy co nejodvážněji, těšíme se na vaše příspěvky! Ten od Lucky se tu objeví již dnes odpoledne. Napište nám, co si o Fashion Challenge myslíte do komentářů, dejte "like" na facebooku a pošlete nám svoje příspěvky na fchallengeaccepted@gmail.com! A jako malý bonus bychom vám rády prozradily, že ty nejlepší outfity budou oceněny poukázkou na džíny Levi's!


   

We are happy to introduce you our new project, Fashion Challenge! We got inspired at food blogs and came up with monthly challenges, that any blogger can join. Don't you feel like this could connect our community a little bit more? Every month, there will be a theme - a piece of clothing or a trend and your task will be to accept the challenge and show us, how would you wear it. Style an outfit, write a post and send us a link at fchallengeaccepted@gmail.com. We'll publish the photo with a link to your blog post on our facebook page, and the most interesting ones will appear on our blog.
Another goal of this project is to inspire. Sometimes, when I don't know what to wear, i look through other fashion blogs to find inspiration. I look for pieces that I own and ideas on how to combine them. We want to create a space, where outfits with those pieces would be easy to find and all at one place. And in the end - it will be fun to try something challenging every month!


The firt challenge is easy - Jeans. Who doesn't own a pair? Accept this challenge and show us, how you wear them. We are looking forward to your posts, one from Lucy is coming right this afternoon. Write us, what you think about Fashion Challenge, "like" our facebook page and send us your posts at fchallengeaccepted@gmail.com! And as a little bonus, the best outfits will win a coupon for Levi's jeans!


FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING

30 komentářů

 1. Tak to se mi hodně líbí! :) Mám stejný názor, taky už někdy „nemám co na sebe“, i když oblečení spoustu, ale nemám žádný nápad. Snad načerpám inspiraci a možná něco pošlu :). Chtěla jsem se zeptat, když se budou fotit topy nebo tak, musí být vidět obličej?

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý nápad, držím pěsti!

  http://mamou-stylove.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Mně se tenhle nápad moc líbí a přeji hodně nervů s organizací a hodně času ;)

  OdpovědětVymazat
 4. je to krásnej nápad, asi se zučastním

  OdpovědětVymazat
 5. promiň, ale zŮčastnit? vážně? :D J.

  OdpovědětVymazat
 6. to je skvělý nápad! určitě se nějaké zůčastním:))

  OdpovědětVymazat
 7. tak to je moc pěkné, už se nemůžu dočkat!

  OdpovědětVymazat
 8. Také se mi ten nápad strašně líbí:))
  www.myfashionlife4ever.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. skvělej nápad! taky už mě něco podobného napadlo, ale je fajn, že se toho chopil někdo, kdo má sílu strhnout dav :-)

  OdpovědětVymazat
 10. to je fakt dobry, treba se do toho dam taky:))

  OdpovědětVymazat
 11. skvely napad holky! :)

  http://www.ivetsperspective.com/

  OdpovědětVymazat
 12. Úžasný nápad! Aspoň se to tady v našem virtuálním světě trošku rozvíří :)
  Moc ráda se zapojím! :)

  OdpovědětVymazat
 13. dobrý nápad, jsem zvědavá, jak se s tím kdo popere:)

  OdpovědětVymazat
 14. Fakt super nápad! Děkujeme!! :))

  OdpovědětVymazat
 15. dobrý nápad :) akorát se nemůžu zúčastnit :D džíny nevlastním :D

  OdpovědětVymazat
 16. jé, to vypadá zajímavě! :) super nápad

  OdpovědětVymazat
 17. Je to vážně super!! Rozhodně se zúčastním! Bude vždycky jedno téma na měsíc?

  OdpovědětVymazat
 18. Úžasný nápad!:) Blogeři spojme se:) Jste super, holky:)

  OdpovědětVymazat
 19. Holky jsem moc ráda, za takovouhle myšlenku a vlastně i realizaci "projektu". Myslím, že bude fajn, pokud se zúčastní hodně lidí s různým vnímáním módy jako takové.
  Přeji vám hodně úspěchu a zatím jdu pohledat nějaké svoje džíny, které by se evidentně daly použít :)

  OdpovědětVymazat
 20. Tak to je super nápad :) určite sa zúčastním :)

  OdpovědětVymazat