Monday, September 3, 2012

FASHION CHALLENGE - September: Jeans with Levi's

 S radostí vám představujeme nový projekt, Fashion Challenge! O co jde? Přijde nám, že naše blogerská komunita začíná čím dál tím méně spolupracovat a rozhodly jsme se to změnit. Inspirovaly jsme se na food blozích, kde podobné výzvy existují. Každý měsíc bude předmětem výzvy něco jiného - nějaký trend, kousek oblečení, uvidíme co si všechno vymyslíme a úkolem každého blogera, který se bude chtít zúčastnit, bude... tuhle výzvu přijmout! Vymyslet outfit, napsat článek k danému tématu a poslat nám odkaz na e-mail fchallengeaccepted@gmail.com. My fotku i s odkazem na váš příspěvek zveřejníme na naší facebookové stránce a ty - podle nás - nejlepší se koncem měsíce objeví i na našem blogu. 
Dalším cílem Fashion Challenge je inspirace. Občas, když jsem v koncích a nemůžu vymyslet, co na sebe, brouzdám na ostatních blozích pro inspiraci. Baví mě dívat se, jak jeden kousek oblečení může každý nosit jinak nebo mít na jeden trend úplně jiný pohled. Proto bychom chtěly vytvořit místo, kde bude jednoduché se těmito outfity inspirovat. A v neposlední řadě - bude zábava se každý měsíc vyřádit na něčem jiném!

První výzva je jednoduchá - Džíny. Kdo nevlastní alespoň jeden pár? Poperte se s tím tedy co nejodvážněji, těšíme se na vaše příspěvky! Ten od Lucky se tu objeví již dnes odpoledne. Napište nám, co si o Fashion Challenge myslíte do komentářů, dejte "like" na facebooku a pošlete nám svoje příspěvky na fchallengeaccepted@gmail.com! A jako malý bonus bychom vám rády prozradily, že ty nejlepší outfity budou oceněny poukázkou na džíny Levi's!


   

We are happy to introduce you our new project, Fashion Challenge! We got inspired at food blogs and came up with monthly challenges, that any blogger can join. Don't you feel like this could connect our community a little bit more? Every month, there will be a theme - a piece of clothing or a trend and your task will be to accept the challenge and show us, how would you wear it. Style an outfit, write a post and send us a link at fchallengeaccepted@gmail.com. We'll publish the photo with a link to your blog post on our facebook page, and the most interesting ones will appear on our blog.
Another goal of this project is to inspire. Sometimes, when I don't know what to wear, i look through other fashion blogs to find inspiration. I look for pieces that I own and ideas on how to combine them. We want to create a space, where outfits with those pieces would be easy to find and all at one place. And in the end - it will be fun to try something challenging every month!


The firt challenge is easy - Jeans. Who doesn't own a pair? Accept this challenge and show us, how you wear them. We are looking forward to your posts, one from Lucy is coming right this afternoon. Write us, what you think about Fashion Challenge, "like" our facebook page and send us your posts at fchallengeaccepted@gmail.com! And as a little bonus, the best outfits will win a coupon for Levi's jeans!


FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING

Share:

30 comments

  1. Tak to se mi hodně líbí! :) Mám stejný názor, taky už někdy „nemám co na sebe“, i když oblečení spoustu, ale nemám žádný nápad. Snad načerpám inspiraci a možná něco pošlu :). Chtěla jsem se zeptat, když se budou fotit topy nebo tak, musí být vidět obličej?

    ReplyDelete
  2. Skvělý nápad, držím pěsti!

    http://mamou-stylove.blogspot.cz/

    ReplyDelete
  3. Mně se tenhle nápad moc líbí a přeji hodně nervů s organizací a hodně času ;)

    ReplyDelete
  4. je to krásnej nápad, asi se zučastním

    ReplyDelete
  5. promiň, ale zŮčastnit? vážně? :D J.

    ReplyDelete
  6. to je skvělý nápad! určitě se nějaké zůčastním:))

    ReplyDelete
  7. tak to je moc pěkné, už se nemůžu dočkat!

    ReplyDelete
  8. Také se mi ten nápad strašně líbí:))
    www.myfashionlife4ever.blogspot.com

    ReplyDelete
  9. skvělej nápad! taky už mě něco podobného napadlo, ale je fajn, že se toho chopil někdo, kdo má sílu strhnout dav :-)

    ReplyDelete
  10. to je fakt dobry, treba se do toho dam taky:))

    ReplyDelete
  11. skvely napad holky! :)

    http://www.ivetsperspective.com/

    ReplyDelete
  12. Úžasný nápad! Aspoň se to tady v našem virtuálním světě trošku rozvíří :)
    Moc ráda se zapojím! :)

    ReplyDelete
  13. dobrý nápad, jsem zvědavá, jak se s tím kdo popere:)

    ReplyDelete
  14. Fakt super nápad! Děkujeme!! :))

    ReplyDelete
  15. dobrý nápad :) akorát se nemůžu zúčastnit :D džíny nevlastním :D

    ReplyDelete
  16. jé, to vypadá zajímavě! :) super nápad

    ReplyDelete
  17. Je to vážně super!! Rozhodně se zúčastním! Bude vždycky jedno téma na měsíc?

    ReplyDelete
  18. Úžasný nápad!:) Blogeři spojme se:) Jste super, holky:)

    ReplyDelete
  19. Holky jsem moc ráda, za takovouhle myšlenku a vlastně i realizaci "projektu". Myslím, že bude fajn, pokud se zúčastní hodně lidí s různým vnímáním módy jako takové.
    Přeji vám hodně úspěchu a zatím jdu pohledat nějaké svoje džíny, které by se evidentně daly použít :)

    ReplyDelete
  20. Tak to je super nápad :) určite sa zúčastním :)

    ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig