Ahoj všichni, máme tu neděli a jako již tradičně budeme soutěžit. Tématem dnešní giveaway je virtuální líčení. Mary Kay vytvořila aplikaci, ve které si každá z vás může zkoušet všelijaké kombinace líčidel a vytvořit tak jedinečné looky na sobě, nebo už připravených modelkách. Tyto aplikace byly jednu dobu velice populární a já si pamatuji, že jsem se dokázala hodinu bavit zkoušením různých paruk a zjišťováním, jak by mi asi slušely blond vlasy... ale zprátky k soutěži.
Vaším úkolem bude si tady stáhnout aplikaci "Mary Kay Virtual Makeover", která je dostupná jak pro Apple ( App Store ), tak pro Android ( Google Play ), vytvořit zajímavou proměnu na sobě nebo modelce, look pojmenovat a vymyslet krátký popis toho, kam máte s tímhle líčením namířeno a vše do 2. prosince poslat na e-mail acupofstyle@gmail.com s předmětem virtuální líčení. My za tři týdny vybereme 15 nejnápaditějších proměn, které získají sadu na pedikúru od Mary Kay v hodnotě 1180Kč.

 Nezapomeňte dát like stránce Mary Kay na Facebooku a společně s celým MK týmem se už teď těšíme na to, co vytvoříte!

FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING

7 komentářů

 1. škod že nemám ani apple ani android...

  OdpovědětVymazat
 2. hm.. :/ mám bohužel nokii takže simbian.. :( ách jo

  OdpovědětVymazat
 3. Nedávno jsem se stala kosmetickou poradkyní pro Mary Kay :) Taky tam pracuješ/te, nebo s nima spolupracuješ jen na giveaway? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pouze spolupracujeme na giveaway :)).

   Vymazat