Sunday, November 11, 2012

Giveaway: Virtuální líčení s Mary Kay

 Ahoj všichni, máme tu neděli a jako již tradičně budeme soutěžit. Tématem dnešní giveaway je virtuální líčení. Mary Kay vytvořila aplikaci, ve které si každá z vás může zkoušet všelijaké kombinace líčidel a vytvořit tak jedinečné looky na sobě, nebo už připravených modelkách. Tyto aplikace byly jednu dobu velice populární a já si pamatuji, že jsem se dokázala hodinu bavit zkoušením různých paruk a zjišťováním, jak by mi asi slušely blond vlasy... ale zprátky k soutěži.
Vaším úkolem bude si tady stáhnout aplikaci "Mary Kay Virtual Makeover", která je dostupná jak pro Apple ( App Store ), tak pro Android ( Google Play ), vytvořit zajímavou proměnu na sobě nebo modelce, look pojmenovat a vymyslet krátký popis toho, kam máte s tímhle líčením namířeno a vše do 2. prosince poslat na e-mail acupofstyle@gmail.com s předmětem virtuální líčení. My za tři týdny vybereme 15 nejnápaditějších proměn, které získají sadu na pedikúru od Mary Kay v hodnotě 1180Kč.

 Nezapomeňte dát like stránce Mary Kay na Facebooku a společně s celým MK týmem se už teď těšíme na to, co vytvoříte!

FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING
Share:

7 comments

Kamča Hrbáčová said...

to je pecka! :)
jdu na to :P

M. Golightly said...

ha, tak to je dobrý!:)

Anonymous said...

škod že nemám ani apple ani android...

Izii Brush said...

hm.. :/ mám bohužel nokii takže simbian.. :( ách jo

FloSii McCartney said...

taky mam nokii ...

Flabgee said...

Nedávno jsem se stala kosmetickou poradkyní pro Mary Kay :) Taky tam pracuješ/te, nebo s nima spolupracuješ jen na giveaway? :)

Lucy said...

Pouze spolupracujeme na giveaway :)).

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig