S novým rokem a měsícem přichází i nová Fashion Challenge! Šály byly minulý měsíc a je pravda, že veliká část z nich byla právě tartanová. Nyní se ale tartan vrací jako samostatné téma a víte co? Vyzýváme vás, abyste se odvážili využít ho ještě rafinovaněji! Samozřejmě šály nejsou zakázané, ale rádi bychom tartan viděli i na kabátcích, kalhotech, košilích, … věříme, že bude na co se dívat a jak se inspirovat! A co za splnění výzvy můžete vyhrát? Tentokrát jsme se spárovali s on-line nákupním centrem ShopAlike! Najdete zde tisíce produktů mnoha internetových obchodů, vše na jednom místě. Tři vítězky (nebo i vítězové! toto téma je rozhodně jedno z unisexových) si mezi sebou rozdělí poukázky v celkové hodnotě 4000 Kč! Tak šup do focení outfitů, už se na ně těšíme!
Také pro vás v novém roce chystáme spoustu novinek! Především nový koncept blogu, na který se už teď můžete těšit! A s jednou novinkou jsme tu již teď! Nově nás kromě facebooku můžete sledovat i na bloglovinu a instagramu!
http://www.bloglovin.com/blog/10527063/fashion-challenge-blog http://instagram.com/fashionchallengecz
 
FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / ASK.FM

4 komentáře

  1. Holky jedou dál a snaží se být lepší a lepší :) úžasnééé :)) mám z vás velkou radost ♥

    OdpovědětVymazat
  2. Přiznávám, tartanový vzor mě hodně zaujal, ale né natolik, abych si něcoooopatřila :) Tak uvidíme, třeba to do konce ledna zvládnu :)

    OdpovědětVymazat
  3. Is this not open internationally? Because I would love to enter!

    OdpovědětVymazat