Únor utekl šílenou rychlostí a už je tu nový měsíc! Březen a téma Fashion Challenge jsou mikiny! Chtěly jsme trochu odlehčit po přepychových plesových šatech! Ukažte nám, jak nosíte mikiny s nápisem, potiskem, aplikacemi a hlavně, jak je zajímavě kombinujete! Budeme se těšit! Partnerem je C&A a třem nejlepším věnuje poukázky na nákup! Přihlaste se tady.

Zároveň bychom rády shrnuly plesový únor. Přišlo nám nespočet nádherných fotek v ještě nádhernějších šatech, až jsme nemohly být šťastnější. Na oplátku jsme vás zásobovaly články v blogu! Pokud vám unikly (chyba! sledujte nás na fb!), máme pro vás menší rekapitulaci.
Recepty jsou jedny z vašich nejoblíbenějších příspěvků! Mohli jste se naučit, jak připravit Brokolicovou polévku, Skořicové šneky, Vaječné snídaně a vynikající Hummus (první recept od Silvy)!
Nechyběl ani již už tradiční ironicky sloupek od Magdalény, tentokrát o prekérním šití plesových šatů, a krásné streetstylové fotky od Tomáše a Káji.
Zahrnuly jsme vás i stylingovými tipy. Konkrétně přehledem dresscodu, inspirací s botičkami a novými trendy v líčení!
A pozornost si rozhodně zaslouží i editorial a jeho video ze zákulisí. Fotily jsme na nádherném Kokoříně a skvěle si to užili!
Co asi přinese březen?
FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / ASK.FM

5 komentářů

 1. Vy mi jdete přímo do rány, zrovna jsem vám chtěla napsat, jestli nejde na FCH nějak filtrovat jen recepty, takhle se v tom vždycky dlouho hrabu, než se dohrabu :-D Takže jde/nejde? Mimochodem dneska jsem zkoušela tu ovesnou kaši, trochu jsem se těch kombinací bála, ale bylo to úžasné, zítra vařím zas!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to nás teší :) Eva

   Vymazat
  2. A já vám tímto děkuji :) Vaši kaši snídám od úterý každé ráno a jen tak mě to asi nepřejde, je vážně skvělá.

   Vymazat