A naše cesta pokračuje! Už mám skoro zabaleno, dneska jdu naposledy do práce, pro výplatu a snad i všechny potřebné dokumenty a večer už nás čeká cesta do LA odkud v úterý ráno letíme do New Yorku. Máte nějaké tipy kam se určitě musíme jít podívat? Kde nejlépe nakoupit? Budeme rády za cokoli, co vás napadne! A konečně zase budeme s Niky spolu, jupí!

And our journey continues! I am almost packed, today Is my last day of work and in the evening we are off to LA from where we will fly to New York on Tuesday morning. Do you have any tips for us? Where to go (shopping), what to see?
FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / ASK.FM

34 komentářů

 1. Nákupy v Century 21 na Cortlandt street! Ale ať navštívíte cokoli, nešlápnete vedle. Užívejte si!! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Bože, tak moc ti závidím. Já dneska začala zase chodit do školy... :D
  fashionblogbymarie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nemám žádné typy alei taksi to holky užijte, celý ten váš "trip" je prostě úžasný a ty příspěvky to je moje denní káva♥

  OdpovědětVymazat
 4. Určitě Macy`s, ale to je klasika. Na to si ale vyhraďte jeden celý den a stejně ho neprojdete celý. :D A určitě si nenechte ujít Abercrombie! :) Užívejte.. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je skvelé. New York je môj veľký sen. Užite si to a teším sa na veľa fotiek a na videa.

  OdpovědětVymazat
 6. wau, zdá se mi, že vám ten pobyt nějak rychle utekl... připadá mi to jako včera kdy jsem četla články o vaší cestě tam
  užijte si NY :-)
  já doufám, že se tam také jednou podívám

  OdpovědětVymazat
 7. Užite si to tam! :)

  Sim
  polarizedsoul.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. Závidím, taky bych se tak jednou chtěla podívat. Užijte si to tam :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 9. Urcite Century 21, tam jsem se mohla zbláznit, jak je to tam levne :) uzijte si to.

  OdpovědětVymazat
 10. Tyjo to ti moc přeju :) Užij si to!

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to si tam musíš užít! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. I když všichni lezou na Empire, tak hodně lidí píše, že Top of the Rock (Rockefeller) je lepší. Já jsem byla jen na Top of the Rock a moc se mi líbil, protože odtamtud byl vidět Empire, a Central Park, všechno krásný!! :) jen jsem teda myslela, že tam půjdu na západ slunce, ale na to je potřeba koupit lístky předem, protože jsem přišla, musela jsem vystát řadu, a nejdřívější lístky byly na tak za dvě hodiny... to mě trochu zklamalo... Jinak jsem si užila i návštěvu MAC store, kde je vše levnější, než v ČR. Ale prostě celkově, ta atmosféra, to město, a přejít si Brooklyn Bridge a takový věci, to stojí za to! :)

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. Tak určitě Top of the Rock (Rockefeller), ferry na Staten Island je zadara :) a vidíte prakticky to samé, co z turistických lodí, Brooklyn Bridge - famózní výhled na Manhatten a v neposlední řadě jídlo u stánku Halal Guys (W 53rd St & Ave of the Americas, před MoMa)! Užijte si to! Šárka

  OdpovědětVymazat
 15. Have a wonderful time, enjoy yourselves! Xx I've just started a blog of my own and if you're interested you are very welcome it visit. Followers are desperately needed!!! http://xbeyoutifulx.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 16. wau, to je paráda! teším sa na články. :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 17. Holky, tak to si užijte!:) Už se těším na články!!

  OdpovědětVymazat
 18. Och ja vám tak závidím. Ísť do Ameriky je môj sen. Ale aspoň takto sa k nemu priblížim, že budem čítať vaše články. :)

  OdpovědětVymazat
 19. Těším se na fotky!!! ♥ Užijte si to tam! :)

  OdpovědětVymazat
 20. nebyla jsem, neporadím :D

  OdpovědětVymazat
 21. Užívejte, krásky! Těším se na další reporty! ♥♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 22. Luci ja uz jsem ti svoje psala - Century 21 a Woodbery Common outlet!
  Zvu vas na RAYBAN giveaway!

  OdpovědětVymazat
 23. Doufám,že se potkáme,děvčata. Ale cítím to v kostech ! Jana

  OdpovědětVymazat
 24. Užijte si to a těším se na další fotky! :)

  OdpovědětVymazat
 25. Nákupy určitě v Macy's (je to kousek od Empire state), nádherný je Bryant park - nádherné odpočinkové místo které je mezi mrakodrapy.:) Výborná restaurace s výbornými steaky je kousek od Brodwaye (myslím že naproti němu je HM). Určitě Brooklyn bridge a když už budete na Brooklyn bridge tak na druhé straně je vyhlášená pizzerie Grimaldi's pizzeria. Stojí za to se tam vypravit (stojí se teda fronta venku na místo, ale mají tam nejlepší pizzu na světě).
  Je toho strašně moc nevím na jak dlouho jedete, určitě nějaký itinerář taky máte, ale co byl pro mně největší zážitek tak byl let helikoptérou nad NY.. Tohle bych doporučila určitě a pak taky návštěvu Empire State( a jeden tip - pokud budou velké fronty tak si zaplaťte VIP vstup. Je to teda o něco dražší, ale vyhnete se veškerým frontám a dlouhýmu čekání co nahoru je. Nejlepší je vyjet nahoru v době kdy je světlo a počkat až se setmí. Ten přechod je úžasnej).
  U Central parku je velký podzemní Apple store - stojí rozhodně za vidění. Central park je samozřejmost.
  Holky užijte si NY. Já tam byla v květnu a je to úžasné město, hned bych tam jela zase….:)) G.

  OdpovědětVymazat
 26. Rozhodně doporučuju výhled na downtown a Brooklyn Bridge z Brooklyn Heights, nejlépe při západu slunce.. :) a pak určitě 9/11 museum, vstupenky nejsou nijak předražené a určitě to stojí za to.

  OdpovědětVymazat
 27. pořádně si to užijte, holky! jsem moc zvědavá na vaše zážitky, hlavně koukejte natáčet - Lucko, Tvé vlogy jsem si neskutečně oblíbila :))

  OdpovědětVymazat
 28. Kupte si nyc card a využije vstupy z ni. Jsou tam nejzajimavejsi místa. Koupíte to třeba v battery parku u lodi na sochu svobody. S nyc card se taky pak vyhybate všem frontám na všem, kam jdete, takže super.

  OdpovědětVymazat
 29. Restauraci The View :) (1535 Broadway)
  Naprostá romantika a krásný výhled :)

  OdpovědětVymazat
 30. Make sure you'll take a looooot of pictures. I love this city and i'd love to see it through your eyes and photos.
  Have fun :*

  OdpovědětVymazat
 31. Holky musím vám říct, že i když vás nijak nekomentuji, tak vaše videa sleduji pravidelně :). Vždy si u nich tak odpočinu. A když jsem viděla to z NYC a jak jste se setkali zase s Nikou, tak nevím proč, ale měla jsem skoro až slzy v očích. Pořádně si to užívejte! a foťte a foťte! <3 Těším se na další videa a fotky :).

  OdpovědětVymazat