Koncept balíčků, které vám nadělí luxusní kosmetiku "zadarmo" je známý v různých koutech světa. Boxy s překvapením si můžou objednat ženy v USA, Velké Británii, Německu a Kanadě a nyní to vypadá, že tenhle nápad dostala i nějaká česká hlavička. Konkrétně časopis Luxury. Beauty box, který si můžete objednat na jejich stránce, obsahuje aktuální číslo časopisu, jeden produkt v plné velikosti, vzorky jiných výrobků a slevovou kartu Fann. Obsah boxů se každý měsíc mění. Jediné, co za něj zaplatíte je poštovné (159,-).
Já si svůj Beauty box objednala už více než před měsícem a tento týden mi konečně dorazil. Když jsem nedočkavě roztrhala igelit, vykoukla na mě moc hezká krabička, ve které bylo vše uloženo. Vevnitř jsem objevila tělové mléko Aquolina, wild strawberry, které i přes název nevoní zas tak jahodově, jak bych si přála, ale k zahození určitě není. Dále byl obsahem balíčku časopis Luxury, který se sice orientuje na dražší módu, než je mi blízké, ale i přesto mě zaujal. Nakonec se na mě z krabičky vysypalo několik vzorečků na vůně, z kterých jeden byl v trošku větším provedením, jeden vzorek šamponu a kartička Fann.

Myslím si, že Beauty box je skvělý nápad. Každý měsíc se mění jeho obsah a pokud se vám vzorky a produkt trefí do vkusu, je to hotová výhra. Je tedy na každé z vás, jestli se rozhodnete to risknout a Beauty box vyzkoušet. Za zmínku ještě stojí fakt, že nic neplatíte předem, ale až při doručení balíčku.


A co vy? Máte s Beauty boxem už vlastní zkušenosti? Přemýšlíte o jeho objednání nebo vás to nechává chladné?

FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING

39 komentářů

 1. taky mi v pondělí dorazil :) líbí se mi hlavně ta krabička! :D

  Fashion&Chocolate

  OdpovědětVymazat
 2. já se pro beauty boxy nadchla, objednala jsem si všechny 3, co byly k mání, ale bohužel už to nějak upadlo a jsou teď už jen vzorky s časopisem a to mi moc lákavé nepřijde a je škoda, že nevydrželo to posílání celých produktů, protože to byla super myšlenka :)

  http://ordinarylife-my.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. Beuty bOx jsem si objednala uz v srpnu a doteď mi jako spouste ostatním nepřišel. Koncept je to pekny, ale českými organizátory naprosto nezvladnuty. Nehledě na to, ze od prvního slovinského boxu je samotný obsah naprostý výsměch, vždyť tam skoro nic není. V porovnání se zahraničními "boxy" je to opravdu výsměch....

  OdpovědětVymazat
 4. ja som si svoj prvý objednala už pred pár mesiacmi, aj ho už mám doma, s obsahom som spokojná...:))) len ma nesmierne mrzí, že už prestali posielať na Slovensko :((

  OdpovědětVymazat
 5. a to sa mi páči, mám rada prekvapenia :)

  OdpovědětVymazat
 6. mám rada prekvapenia, takže rozmýšľam, že si ho objednám aj ja

  OdpovědětVymazat
 7. Produkty v něm mě moc nezaujaly, ale nápad je to skvělý :)

  OdpovědětVymazat
 8. Me tento týden taky přišel BB, a už si ho nikdy neobjednam, přišel mi po 2 měsících a prijde mi to zbytečne, navíc teď už posílají jen vzorecky a časopis

  OdpovědětVymazat
 9. Já jsem si ho taky objednala a nedávno mi přišel, vlastně včera jsem o něm měla článek. :) Škoda, že už posílají jen vzorečky a neposílají už jeden celý produkt. Ale ráda jsem to zkusila a určitě toho nelituji. Já platila poštovné 139Kč.
  Moc hezky napsaný článek!

  OdpovědětVymazat
 10. Já jsem si ho nikdy neobjednala a ani neobjednám;)

  OdpovědětVymazat
 11. O tom jsem nikdy neslyšela, ale zní to zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 12. Môže to byť super,škoda že to na Slovensku nie je.Karta môže byť super :)

  OdpovědětVymazat
 13. Je to super věc, ale asi si ho neobjednám, pokud teď posílají jen vzorečky:/

  OdpovědětVymazat
 14. Bohužel aktutální číslo Luxury tam být nemusí...
  Vzhledem k tomu, že mi ani po 2 měsících nepřišel, Luxury skoro na dotazy nereaguje a když už reaguje, tak jízlivě a nebo vše hází na chybu někoho jiného, tak už si ho znovu neobjednám. Takovýhle přístup ani za ty věci nestojí ;) A kor když teď tam jsou jen vzorečky, který snad ani tu hodnotu 159 Kč, nemají.

  OdpovědětVymazat
 15. Vypadá to super - hlavně ta krabička se mi líbí :D)).

  OdpovědětVymazat
 16. Určitě přemýšlím o objednání! :)

  OdpovědětVymazat
 17. Mám ho objednaný skoro 2 měsíce a stále nic, uvidíme.... :)

  OdpovědětVymazat
 18. starý časopis a 4 minivzorečky (cože je nyní obsah bb) za 160kč si nechám s dovolením ujít.... to je opravdu výsměch... to s glossy boxem ani luxe boxem nemá opravdu nic společného.....

  OdpovědětVymazat
 19. no je to na vsetkych blogoch a vacsina ludi nadava ze je to slabota:/

  OdpovědětVymazat
 20. Já už ho mám doma a přišlo mi všechno, co bylo v popisu. Takže jsem spokojená, ale čekala jsem na něj přes měsíc.

  OdpovědětVymazat
 21. Myslím, že peníze se dají investovat mnohem lépe a větší efektivitou. Luci, ani malinko tě to nezklamalo?

  OdpovědětVymazat
 22. přemýšlela jsem o objednání, ale když si vezmu, co všechno sem o tom četla, tak to negativní převažuje.. takže asi ne..

  OdpovědětVymazat
 23. A jaký je tvůj názor na to co ti přišlo? čekala jsi víc nebo ne? Já jsem dostala něco podobného jako ty a byla jsem spokojená ... na české poměry to je docela dobré, musíš počítat s tím že hamižní čechové ti nikdy neudělají tak krásný box jako v cizích zemích ... s tím se holky budem muset smířit :D

  http://myworldclothing.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 24. Furt mi vrtí hlavou, kde je ten háček :D

  OdpovědětVymazat
 25. Tak za poštovné takový peníz bych nedala, i když je ten box zadarmo :D Ale tak dobrá zkušenost!

  OdpovědětVymazat
 26. já pořád čekám na něco co mě zaujme, momentálně je ta nabídka děsná, tak doufám že se to změní. přála bych si aby u nás BB fungoval jako v zahraničí.

  OdpovědětVymazat
 27. Jéé, přišlo mi to samé, jen mé body milk je caramelové :) ten Cartier nádherně voní, oba. :)

  OdpovědětVymazat
 28. hoho, to je hodně zajímavý! Možná do toho půjdu :)

  OdpovědětVymazat
 29. Už jsem o tom slyšela několikrát a docela mě to zaujalo, ale hodně lidí není spokojených, takže nevím :(

  OdpovědětVymazat
 30. I like the color of that box!
  www.saysskippy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 31. ano, časopis Luxury je takovej ten chytrej časák pro chytrý holky...

  OdpovědětVymazat
 32. Taky jsem si ho chtěla objednat, ale po tom, co začli posílat už jen skoro samé vzorečky a z každého druhého blogu se ozývaly stížnosti na Beauty Box, tak jsem si to rychle rozmyslela.

  OdpovědětVymazat
 33. A kdo neobjednal už ani neobjedná. Luxury box k 10.11. končí.

  OdpovědětVymazat
 34. už je to dlouho, co jsem ho objednala, zklamaná jsem nebyla a to i přesto, že tam bylo něco jiného, než uváděli v popisu...každopádně mám pocit, že to jde od desíti k pěti, alespoň podle toho, co se objevuje na blozích...
  více tady: http://kavarenskapovalecka.blogspot.com/2011/09/beauty-box.html

  OdpovědětVymazat
 35. Bezva nápad... Zkusím si to objednat taky, i když tady některé z nás nepíší úplně nejkladnější ohlasy. :) Osobní zkušenost je nejlepší! :)

  OdpovědětVymazat