Kontakt

Máte zájem s námi spolupracovat, nebo se chcete jen na něco zeptat? Pište na acupofstyle@gmail.com

Ahoj všichni, vítejte na A Cup of Style! Zajímá vás, kdo vlastně jsme?


Jmenujeme se Nicole a Lucka Ehrenbergerovy, jsme dvě sestry, které už odmalička dělají všechno spolu. Když jsme před víc jak desetiletím objevily možnost založit si blog, opravdu nás nenapadlo, že bychom se mohly dostat takhle daleko. Tehdy jsme psaly takový internetový deníček pro pár lidí z našeho okolí. Jak jsme dospívaly a měnily se i naše zájmy, promítalo se to i na naše blogovací aktivity. V roce 2009 jsme se rozhodly zkusit psát blog o našem osobním stylu v oblékání. Lucka založila A Cup of Style a Nicole vlastní blog s názvem Let it inspire you. Po chvíli jsme se ale rozhodly spojit síly, a blogovat společně. Ukázalo se to jako skvělý nápad, protože to mnohem víc baví jak nás, tak vás - naše čtenáře. V létě roku 2014 jsme k našim článkům přidaly i videa a založily si YouTube kanál. K módním tématům se přidalo i cestování, náš život a zážitky, a celkově jsme se více vyprofilovaly do A Cup of Style jak ho znáte nyní. Naším hlavním cílem je předávat našim sledovatelům pozitivní energii, inspirovat je k tomu aby si šli za svými sny, zkoušeli nové věci a byli sami sebou. Zní to možná trochu jako klišé, ale za nás je i toho někdy potřeba!

Kromě aktivit online nás baví pojit naši značku, jak o ACOS už uvažujeme, i s aktivitami v reálném světě. Snažíme se proto pořád vymýšlet nějaké nové projekty - workshopy, e-shop, vlastní knížku a diáře - nebo se s našimi čtenáři a diváky co nejvíce potkávat osobně. Pokud vás zajímá ještě něco specifičtějšího, sepsaly jsme pro vás odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Krom toho už stačí jen popřát příjemné čtení nebo sledování!
S láskou,
Nicole a Lucka


Často kladené otázky

Jste sestry? Ano, Nicole se světlejšími vlasy je o dva a půl roku mladší než Lucka.
Co studujete? Obě už máme dostudováno. Studovaly jsme Marketingovou komunikaci a PR. Lucka na VŠFS, Nicole na FSV UK.
Na jaké platformě máte blog? Blog máme založený na platformě Blogger.com
Jaký máte foťák? Většina fotek na blogu je focena na Olympus PEN E-PL8. Outfity jsou většinou foceny objektivem 45mm 1:1.8, a jiné fotky 17 mm 1:1.8.
Kde upravujete fotografie? Fotky upravujeme v programu Adobe Lightroom.
V jakém programu stříháte videa? V Adobe Premiere.


Blogové úspěchy ve zkratce

A Cup of Style zvítězilo v anketě Czech Blog Awards (jinak známé jako Blogerka roku) v kategorii Fashion blog v letech 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017. Děkujeme za vaši podporu!

Jsme pyšné, že jsme v roce 2015 mohly vydat naši knížku Móda, krása a životní styl. Je to takový průvodce dívčím světem - oblečením, kosmetikou, ale i cestováním, motivací a sportem. Naplnily jsme ji zkrátka našimi oblíbenými tématy a tipy, které jsme za naše životy zatím posbíraly.

Milujeme plánování, a diář je náš velký pomocník. Na rok 2017 jsme vytvořily první A Cup of Style Motivační diář. Zamilovali jste si i diář na rok 2018, a aktuálně je v prodeji ten na rok 2019. Tentokrát ho poprvé prodáváme nejen v knihkupectvích, ale i na našem eshopu. Dokonce jsme k němu přidaly ještě malou kolekci dalších produktů na plánování, zapisování, kreslení... zkrátka papírnictví!

V roce 2017 jsme byly součástí dokumentu Nejsledovanější, který sledoval rok v životech šesti českých youtuberů. 

Baví nás vytvářet pro naše čtenáři vlastní kolekci produktů. Podívat se na ně můžete na našem e-shopu.