Italský modní dům Missoni spojil své síly s Lindexem a vytvořil jedinečnou podzimní kolekci, která se u nás bude prodávat od 25. září. Z jejich lookbooku jsem zase tolik nadšená nebyla, protože se mi vše zdálo hodně překombinované a nejvíce mě zaujal ten dětský svetr na obrázku. Ale po zhlédnutí videa mám pocit, že musím mít každý kousek. Jak to máte vy? Těšíte se na tuhle spolupráci?
 
The Italian fashion house Missoni has teamed up with Lindex to create an unique collection, which will be launched on September 25. I wasn't really excited when i saw the lookbook, but after watching the video I feel like I need every piece. What do you think about this collaboration?

FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / FORMSPRING

28 komentářů

 1. Niečo by som si určite vybrala! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Nějaký ten svetřík bych si do šatníku klidně pořídila, ale nekombinovala bych to tak jako oni ve videu, na mě jsou ty outfity až moc převzorované. Ale určitě se tam pak kouknu, až bude nová kolekce v září. :)

  OdpovědětSmazat
 3. děti v tom vypadají neuvěřitelně roztomile :)) ale já osobně bych si nic nekoupila, působí to na mě tak nějak přehnaně barevné.. když vidím tu kolekci, vybaví se mi tlupa indiánů na koních :D

  OdpovědětSmazat
 4. krásne! farby, vzory, materál, tak nejak si predstavujem nastávajúcu jeseň. ale trochu jednoduchšie kombinácie

  OdpovědětSmazat
 5. Jednotlivé kousky ano, ale mišmaš od hlavy až po paty ne ;)
  ~ The Diary Of Pie Rette ~

  OdpovědětSmazat
 6. Tohle jsem nevěděla,bože já se tak těším! Musím si koupit aspon jeden kousek i kdyby se mi to nelíbilo!! Prostě spojený Lindexu a Missoni bude super!! (doufám) :D :)

  OdpovědětSmazat
 7. Já jsem asi před dvěma týdny v showroomu Lindexu kousililínek zahlédla díky pootevřeným dveřím do druhé místnosti, ale ještě mi nebylo povoleno se na to kouknout.. :D Ale už se těším na tu prezentaci, uvidíme se tam ;)

  OdpovědětSmazat
 8. Já nevím, něco se mi líbí a něco ne. Ale jeden nějaký světřík bych klidně brala :-)

  OdpovědětSmazat
 9. No zatím jak na to koukám bych si vybrala tak 1 nanejvíš 2 věci!!;)

  OdpovědětSmazat
 10. Zajímavé, ale můj šálek kávy to zrovna není. :)

  OdpovědětSmazat
 11. Taky se mi moc nelíbí jak je to nakombinované na té fotce,ale jednotlivé kousky jsou nádherné aspoň jeden svetřík musim mít!

  OdpovědětSmazat
 12. Nějaký světřík bych brala, ale nakominovala bych pak s jednoduššími kousky. Doufám, že se i něco dostne k nám, případně si to objednám z netu. :)

  OdpovědětSmazat
 13. Pekna kolekce to abych do lindexu hned zasla :)

  OdpovědětSmazat
 14. Na kombinaci různých vzorů nejsou ,,smrtelníci,, v Čechách moc zvyklí, takže pro řetězec jako je HM mi to přijde zbytečné. Stejně, když si někdo už koupí vzorovaný svetr, bude k tomu nosit jednoduché kalhoty a tím se míjí celý koncept Missoni účinkem. Mě se to osobně moc líbí, ale taky bych na to neměla odvahu.

  OdpovědětSmazat
 15. bude to rozhodně zajímavé, lindex mám ráda:)

  OdpovědětSmazat
 16. Uvidím, všechno vypadá jinak naživo. Ale Lindex mám moc ráda, takže si určitě něco vyberu ;)

  Bornto-shop.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 17. U týhle podzimní kolekce bude hodně důležité si dávat pozor na kombinování vzorů, pokud se rozhodneš koupit vršek a spodek, které by k sobě ladily. Jinak mi přijde zbytečné si třeba koupit jen jednu "část", jen vršek nebo jen spodek, protože jak je vidět, o kombinaci vzorů s jednoduchými jednobarevnými věcmi to není ;)

  OdpovědětSmazat
 18. Já budu nutně potřebovat tu košili se vzorem motýlů, takže už se těším na prezentaci kolekce..

  OdpovědětSmazat
 19. Na mě to je hodně překombinované. Určitě bych to neplácala všechno dohromady! Ale věřím že jeden kousek bude vypadat pěkně s jednodušším doplněním:-)

  Giveaway
  www.mishastyle.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 20. O téhle spolupráci jsem vůbec netušila, protože Lindex moc nenavštěvuju. :) Ale určitě to zní zajímavě a rozhodně se půjdu podívat.

  bajaajaja.cz

  OdpovědětSmazat
 21. Některé kousky jsou vážně skvělé.

  OdpovědětSmazat
 22. Určitě pár kousků za hřích stojí!!
  Mám ráda tyhle spolupráce ať už je to H&M nebo teď Lindex. Je fajn vědět, že návrháři myslí i na ty méně movité :)

  OdpovědětSmazat
 23. Moc se mi to nelíbí, ale třeba mě něco zujme:)

  OdpovědětSmazat
 24. Vypadá to moc dobře a Lindex mám moc ráda, takže bych si určitě vybrala. ;)

  OdpovědětSmazat