ŠKOLA STYLU - DEN 6.
31. března 2013
dress - Topshop, sweater - H&M, coat - Stradivarius, bag - Chicnova.com, shoes - Tally Weijl, necklace - Romwe.com Jak už jsem psala včera, dneska mě čekalo už jen pár úkolů v rámci praktického cvičení. S Mariem jsem nafotila kousky oblečení, které jsem vybrala na svojí produktovou stránku a po focení vše zkontrolovala a vrátila. Následně jsem na stránkách InStylu zkoušela takový zábavný módní testík, schválně si ho můžete taky zkusit tady a nezapomeňte mi pak napsat, jak vám to šlo. Odevzdala jsem taky svůj domácí úkol, akorát jsem ho nějak zapomněla vyfotit, tak vám dám vědět, až se objeví na facebooku Školy stylu, ať se můžete podívat :)). Hezkou neděli!
úžasná sukně :)
OdpovědětSmazatKrásný kabát! :))
OdpovědětSmazatLucí, jak dlouho trvá ten jeden den kurzu? Nebo to máte pokaždé jinak?Ještě tě čeká jeden víkend?
OdpovědětSmazatVětšinou to bylo od dvou do osmi cca, ale tenhle víkend je trochu jinak, včera jsme tam byly už od desíti a dneska každý přišel podle toho, co potřeboval dodělat :).
SmazatJeště mě čeká příští víkend :).
závidí,Lucy ,si strašne zlata :)
OdpovědětSmazatKrásnej look.)
OdpovědětSmazatkrásná sukně! moc ti to sluší :)
OdpovědětSmazatSuper sukně, parádní článek:)
OdpovědětSmazatKrásné fotky, jsi šikovná! :))
OdpovědětSmazatSuper fotky) Musí vám to dát spoustu užitečných věcí, i do blogového světa :)
OdpovědětSmazatjé, tolik věciček co by se mi líbilo.. :D
OdpovědětSmazatmně se moc nelíbí ten náhrdelník, ale to je můj názor. :))
tá sukňa je super
OdpovědětSmazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětSmazatparáda! barva té sukně je úžasná :) a vyzkoušela jsem test, jaké mám stylistické dovednosti- po celém testu 18925 bodů a přišlo mi, že v InStyle jsou ujetí na hadí a leopardí vzory :D
OdpovědětSmazatLook at you. So pretty. Loving the outfit.
OdpovědětSmazatBeauty Fashion Skin Care Blog -Girlie Blog Seattle | Casual Chic Fashion
:) tohle by mě bavilo, asi to je jen v Praze co?
OdpovědětSmazatjééé, zní to super!
OdpovědětSmazatmoc ti to sluší, kočka! :)
ta sukynka je skvela! moc ti to slusi:)
OdpovědětSmazatzvu te ke mne na giveaway o fotoobraz:)
http://sienastyle.blogspot.it/
Super outfit,veľmi ti to pristane:)
OdpovědětSmazatTak já mám 190750, ale to teda byl pořádně dlouhý test. Prozradíš nám, kolik jsi měla ty?
OdpovědětSmazatvalerieswonderland.blogspot.com
Pardon, mám tam jednu nulu navíc
SmazatMy jsme to měly jen na pět kol a už přesně nevím, moc mi to ale nešlo :D.
SmazatUff, tak to se mi ulevilo. V některých kolech mi to taky moc nešlo. Ke konci jsem si dokonce zavolala na pomoc přítele a vztekali jsme se u toho společně :-D
Smazatnádhera, tak strašne ti závidím túto skúsenosť :)
OdpovědětSmazathttp://slyfestyle.blogspot.sk/
moc ti to sluší:) tyhle články o Škole stylu mě baví :)
OdpovědětSmazatty šatičky ti sedí, červená barva tě úplně rozzářila, a ten úsměv též!;) fakt krásný! <3
OdpovědětSmazat