Koncem února jsme strávily příjemný den natáčením pořadu s projektem Tajemství krásy s Lancôme. Seznámily jsme se se sympatickým týmem nejen Lancôme, ale i časopisu Harper's Bazaar. Svěřily jsme se do rukou milé Lucie Gibodové, která nás krásně nalíčila a Lucie Janotové, která nám vybrala looky z butiku Obsession. Celý den byl sice náročný, ale velmi zábavný a příjemný a přinesl nám mnoho nových zážitků. Koukněte se na první díl pořadu a nezapomeňte ho sledovat i dál, na stránkách projektu, kde si můžete přečíst nejen o trendech v líčení ale například i o módních trendech.
Můžete se taky samy zapojit, soutěžit o produkty a možnost stát se tváří projektu! Stačí pouze nahrát svou fotografii, každá 20. vyhrává řasenku! A jak zdůrazňuje i Bára Nesvadbová ve videu, přijďte ve čtvrtek na Arkády, my tam budeme a třeba se potkáme! :)
FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / ASK.FM
Můžete se taky samy zapojit, soutěžit o produkty a možnost stát se tváří projektu! Stačí pouze nahrát svou fotografii, každá 20. vyhrává řasenku! A jak zdůrazňuje i Bára Nesvadbová ve videu, přijďte ve čtvrtek na Arkády, my tam budeme a třeba se potkáme! :)

FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / ASK.FM
super článek, takovéhle mám ráda, musely jste si to užít :)
OdpovědětSmazatjste krásné!
OdpovědětSmazatNalíčili vás vážně nádherně!
OdpovědětSmazatveľmi pekné fotky :))
OdpovědětSmazatNo paráda, obě jste byly senzační! Líčení nádhera:)
OdpovědětSmazatWo krasne líčenie :)
OdpovědětSmazatzavist ..:)
http://eeverywomen.blogspot.sk/ pozývam na svoj blog , ktorý len teraz rozbieham :)
Dufam že si tam najdeš aj niečo pre seba :))
"Přijďte na Arkády" - ach ten pragocentrismus... (A doporučovala bych spíš DO Arkád ;-)
OdpovědětSmazatAch, ta závist všech, kteří nežijí v Praze, co? :-D Já teda nevim, ale když tady holky žijou, tak nás asi nebudou zvát do obchoďáku někde v Jihlavě, ne?
SmazatMusel to byť skvelý zážitok ;))
OdpovědětSmazatNemyslím to nijak špatně, ale přijde mi, že ten výběr oblečení pro Lucku se moc nepovedl. Barvy jsou super, krásně tě rozjasní a měla bys takové veselé nosit častěji. Co je ale podle mě zlo, je ten střih - máš krásnou postavu a v tomhle je úplně ztracená, je to takové neforemné, nijaké. Ale líčení máte obě super a Niky ty šaty moc slušely.
OdpovědětSmazatjů, čupr fotky! :))
OdpovědětSmazatholky, vy jste kočky :)
OdpovědětSmazatNicole je fakt jak panenka a pobavilo mě, jak profesionálně jste pózovaly na schodech :))
Týjoo!!
OdpovědětSmazatslusi vam to!
OdpovědětSmazatPáni, to musela být skvělá zkušenost. Moc vám to sluší holky :) V.
OdpovědětSmazatTobě i Niky to moc sluší :)
OdpovědětSmazatabych byla upřímná..líčení normálka, jejich uzasne rasenky nejsou ani videt a pripadaji mi, ze vam slepily řasy.. čekala jsem neco lepsiho :)
OdpovědětSmazatno nádherné :) muselo to být super
OdpovědětSmazatTo video je jednoduse hrozny - nemyslim Vasi ucast, ale cely ten koncept, od "uvodniho slova" přes "Génifique-aktivátor mládí" až po hudbu..jaky tym za touhle hruzou probuh stoji?
OdpovědětSmazatSouhlasím.
SmazatTaky se mi nelíbí :/
Smazatsuper video
OdpovědětSmazatobě jste nádherně nalíčené, musela to být skvělá zkušenost!!
OdpovědětSmazatúžasný :-) zasloužíte si to :-)
OdpovědětSmazatwww.pavlina-javurkova.blogspot.com
Jste kočky! :*
OdpovědětSmazatBeautiful pictures !
OdpovědětSmazatste nádherné!
OdpovědětSmazatMoc vám to sluší! Hlavně Nikče ta tmavší rtěnka :)
OdpovědětSmazatwww.lettertomywardrobe.blogspot.com
Luci, cítila si sa v tých nohaviciach dobre? Lebo vyzeraju ze ti velmi nesedeli ... ale inak odvázna kombinacia :) super
OdpovědětSmazatIv
fotky sa mi veľmi páčia:)
OdpovědětSmazattento štýl líčenia sa mi vždy páčil najviac.
Wau..skvelý post...krásny blog ! I follow you ! :)
OdpovědětSmazathttp://dzejzetko.blogspot.sk/
Jsem ráda, že v Česku takové projekty vznikají, bohužel jsem na opačné strany republiky, takže se na to můžu jenom dívat. Jinak, líčení se mi líbilo, ale nelíbilo se mi to, co jsi měla na sobě ty Luci. Máš nádhernou postavu, ale to, co ti oblékly, ji úplně zazdilo, chtělo by to něco, co ti podtrhne tvary. Ale co člověk, to názor, takže jestli se to někomu líbí, tak ať, každý má jiný vkus:)
OdpovědětSmazatLíčení bylo ucházející. I když paradoxně mně se líbí víc, když se holky namalují samy. A aktivátor mládí?! Proč? :D No a to, co ti navlekli luci, byla hrůza. Myslím, že tobě samotné se to nemohlo líbit. Ale nikčiny šaty byly pěkné.
OdpovědětSmazatOběma vám to sluší, nejvíc se mi líbí asi jak má Niky nalíčené oči, jednoduše ale hezky :)
OdpovědětSmazathttp://simplyourstyle.blogspot.cz/
Lucka je super. Líčí nás často na přehlídkách :) Moc vám to sluší :)
OdpovědětSmazatLuxusní fotky:)
OdpovědětSmazatSuper video. Obě Vás krásně nalíčily a oblékly:)
OdpovědětSmazatuuu tak to už teda nestíham. Nevadí. Video som už videla, veľmi pekne vás nalíčili. Aj oblečenie mi príde pekné, ale ty mi prídeš až veľmi ružová. Nicolin outfit sa mi páči viac. Každopádne, obe ste krásne.
OdpovědětSmazatLucii Gibodovou obdivuju už od rané puberty, kdy jsem její práci viděla v Elle. Ješikovná a krásná a vy též.)
OdpovědětSmazatÚžasné video, moc vám to slušelo!♥
OdpovědětSmazatNikus
Holky, oběma Vám to ve videu moc sluší. Jste krásné holky, ať už byste byly nalíčené jakkoli.
OdpovědětSmazatAle musím se přiznat, že jsem z videa taková rozpačitá. Za což už nemůžete Vy.
It seems really interesting :) http://pralinkablogs.blogspot.com/
OdpovědětSmazat