Monday, December 2, 2013

2. DEN | MARTINUS.CZ WISHLIST


První soutěž je za námi a my musíme říct, že máme obrovskou radost z toho, kolik z vás se zapojilo! Dnes pro vás máme další skvělou soutěž a to ve spolupráci s Martinus.cz. Možná už víte, že je na Martinusu možnost vytvořit si vlastní wishlist. Ten potom můžete sdílet s přáteli a rodinou a doufat, že si toho všimnou a inspirují se. My už si svůj vytvořily tady a Martinus nám v pondělí část knížek poslal jako milé překvapení! Děkujeme!

Stejně jako nám, i třem z vás Martinus splní přání a váš wishlist (v hodnětě 2000Kč) vám pošle pod stromeček! Jak se zapojit do soutěže dnes?
  1. Vytvořte si účet na Martinus.cz.
  2. Vytvořte wishlist s knížkami, které si přejete najít pod stromečkem a pojmenujte ho Soutěž s A Cup of Style.
  3. Nastavte wishlist jako veřejný (!!).
  4. Určitě už víte, že cílem Martinusu je spolu s knihami věnovat také čas na čtení. Napište nám tedy do komentářů, co byste za koho udělali, aby měl více času na čtení, připojte váš email a odkaz na wishlist a máte splněno!
Tato soutěž výjimečně potrvá týden, tedy do středy 9.12., máte tedy čas si pečlivě rozmyslet, které knížky do wishlistu zařadíte :)).

Jak nastavit wishlist jako veřejný a jaký odkaz sdílet?

  • Ve svém profilu klikněte na wishlist a u soutěžního wishlistu v nastavení zvolte možnost ano (veřejný).

  • Potom klikněte na sdílet a zkopírujte URL adresu, která se vám tam zobrazí.


Hodně štěstí a uvidíme se zítra u nové soutěže!

Výherci: Kik.ik.ru@gmail.com, eurorebuseliska@gmail.com a eliska.eli.pirklova@email.cz


Share:

1,319 comments

1 – 200 of 1319   Newer›   Newest»
Ivana Kenovská said...

Za čas na dvě hodinky na čtení bych dobré kamarádce mohla udělat jarní úklid :-) proč až jarní? V prosinci/lednu čekáme miminko a teď jsem ráda, že chodím :-)) iva.cipita@seznam.cz http://www.martinus.cz/wishlist/IGPDSJQI1B6U

Veronika Starova said...

Aby měla máma dvě hodinky na čtení, postarala bych se o celý byt. A proč máma? Protože toho dělá tolik, že číst nestíhá.
https://www.martinus.cz/wishlist/QDCH5SWJ4SW1
verca.starova@gmail.com

Mklopa style said...

Čas na čtení bych darovala ségře a já bych mezi tím uklidila pokoj..
mklopajane@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Ilona Strejcová said...

Já bych mojí milované mamince darovala Vánoční úklid celého domu :)
http://www.martinus.cz/wishlist/94H6HD59G1HL
ilonkastrejcova@seznam.cz

Helen Nguyenová said...

Čas bych darovala mamce a pomohla bych ji s prací nebo třeba udělala vánoční úklid:-)https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Lucy TV said...

Ahoj, tak já bych asi věnovala čas na čtení mamce. Má hodně práce. Uklidila bych kuchyň a uvařila a.....
Nebo bych ten čas darovala babičce a taky bych asi za ní uklidila, pověsila prádlo, .......prostě bych za ní udělala domácí práce♥
Email: lucie.novakova.sm@seznam.cz
Odkaz na Wish list: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Barča said...

Já bych určitě věnovala čas na čtení mé sestře, za ní bych udělala všechny domácí práce, postarala bych se o klid v domě a odváděla bych pozornost mamky, ať si nevšimne, že sestra jen čte a nepracuje. :)https://www.martinus.cz/wishlist/57FG6SEHB336

Ann Style said...

Ja bych ten čas rozhodně věnovala mamce a šla bych ven s bráchou (jsou mu tři). Ale většinou to tak jr, ze mama cte nebo uklizi když jdeme ven :D Chápu ze si od nás mama musi někdy odpočinout :)
Odkaz na wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
Email: anik001@seznam.cz

Alex _andra said...
This comment has been removed by the author.
Alex _andra said...

Ahoj ,dievčatá vadí,ak mám vytvorený už dlhšiu dobu účet na martinus.sk ? môžem sa zapojiť aj tak ? :) Ja by som venovala čas na čítanie určite mamke,má toho veľa a knihy miluje len už nemá čas ich čítať,tak určite jej! :) ♥ Pomohla by som jej s hocičím o čo by požiadala- s varením,uprataním,žehlením,.. :)
Email: shas19994@gmail.com
Wishlist (ale na martinus.sk) -http://www.martinus.sk/wishlist/K1548GF9I14S

said...

Krásné ráno :) Čas na čtení bych věnovala svému dědečkovi. Jelikož je po vážné operaci nohou, moc se pohybovat nemůže, takže bych za něj udělala vše, co by bylo potřeba. Od skvělého jídla, po domácí práce :) http://www.martinus.cz/wishlist/B4KTELIWJV3A
amorlocowe@seznam.cz

Monika Kubešová said...
This comment has been removed by the author.
Nicola Křemečková said...

Jelikož já knihy miluji a mám blog také, tak jsem se nemohla nezúčastnit téhle super soutěže :-) . Moje nadšení pro knihy jsem zdědila po mamce a snaží se pro mě dělat i nemožné a tak bych čas na čtení věnovala jí a já bych zatím za ní umyla nádobí, vyprala prádlo, upekla perníčky a dala bych ji vééélkou pusu :-) .
http://www.martinus.cz/wishlist/H3F3SKF5SKTH
e-mail - nicola.kremeckova@seznam.cz

Monika Kubešová said...

Hezké ráno, tak já bych čas na čtení věnovala mojí milované mamce. Ikdyž se jí snažím pomáhat pořád toho má hodně. Takže bych za ni udělala domácí práce a vše co by bylo potřeba udělat, aby si mamka mohla chvíli sednout a číst si.:)<3
Email: monikak728@seznam.cz
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181476

Andrea said...

Dobré ráno :) já bych čas na čtení darovala tátovi, protože poslední dobou stále pracuje a nemá čas si pořádně odpočinout u dobré knížky :( zabalila bych za něj dárky k Vánocům pro naší mamku a ozdobila Vánoční stromek :)

- můj email: andreaprochazkova@seznam.cz
- wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/VE3E74CAR9NA

Nikola Va said...

Čas na čtení bych věnovala příteli a vykoupala bych za něj o víkendu naše mimčo

email - vaverkovanikola@seznam.cz
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=&uid=4035148&uOd=0&uLimitKolko=20

Alžbeta Funiaková said...

Ja by som čas na čítanie určite venovala svojej maminke. Má veľa práce a skoro žiadny čas na oddych. Zatiaľ by som za ňu poupratovala, či prichystala večeru... Aspoň takouto formou by som jej to uľahčila. :)
https://www.martinus.sk/wishlist/RKSR1U97UKP4 / alzbeta.funiakova@gmail.com

Baruška Hrňová said...
This comment has been removed by the author.
Jana Šrailová said...

Věnovala bych ho mamce, za kterou bych udělala nějaké domací práce, upekla cukroví a uvařila pro taťku, který je hrozný jedlík. Pak také tátovi, za kterého bych ale leda musela chodit do práce, aby ten čas měl a klidně bych to i udělala, kdyby byla možnost. :D Nakonec bych ho ještě ráda věnovala kamarádce Kátě, za kterou bych udělala úkoly a obstarala jí ve stáji koně - vykydala hnůj, vykartáčovala, jela s nimi na projížďku a nakrmila, protože nejspíš to jí hodně času bere a je to obrovská škoda.
Wishlist - https://www.martinus.cz/wishlist/VL5D4LE6Q9T6
Email - jana.srailova98@seznam.cz

Unknown said...

Já bych čas na čtení rozhodně věnovala svému bráchovi, protože je na čtení fakt flink a měl by číst povinnou četbu, takže já bych za něj udělala jiný věci do školy aby se k tomu dokopal a přečetl ty knihy, já bych mu pomohla s tím rozborem potom dokonce i, protože chci aby maturitu udělal :) https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
romanuianka@seznam.cz

marie jackovová said...

Aby někdo měl čas na čtení je opravdu skvělý nápad =D Já bych ho věnovala svému taťkovi, protože už moc času na knížky nemá. Místo něj bych uklidila auto nebo pomohla na zahradě.
jackovova@gmail.com
můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/SVAT4TW7AX2N

Nikola Sedlackova said...

Krásné středeční ráno děvčátka naše :-) nejdříve Vám chci poděkovat za náramně vytvořenou vánoční atmosféru. I díky Vám už si konečně začínám připouštět,že jsou vánoce,nebo se alespoň blíží :-). Tahle soutěž mě moc baví a ačkoli vyhrát je mnohdy spíše nemožné vzhledem k počtu vašich úžasných fanoušků, i tak se zapojím a budu doufat, že třeba vyhraji :-) čas "na čtení" bych pojala tak trochu po svém a věnovala bych ho své mamince, která se pořád ptá na koho se to dívám (váš yt kanál) a věnovala bych ji tím nejméně dvě hodinky času na shlédnutí vašich krásných videí - rozhodně bych ji přichystala nějaké vlogy, ty jsou bezkonkurenční :-) Přeji vám krásný den :-) Mám vás moc rááda :-) Nikčaemail : nikola7878@seznam.cz

Tereza Burešová said...

Ahoj holky, já bych darovala čas na čtení jednoznačně mamce, protože toho pro mě tolik dělá a chtěla bych jí nějak poděkovat, tak bych za ní uklidila a celý den se starala o svého mladšího brášku:)
http://www.martinus.cz/wishlist/FNV453A6GP18

Andrea said...

http://www.martinus.cz/wishlist/1FJB26NXKX28
vankovandrea@seznam.cz
Za babičku bych obstarala zvířata a zahradu, vstala ráno před šestou, aby si stihla před prací počíst. Za bráchu bych šla na jeden den do školy na pololetku z matematiky, aby si místo učení mohl užívat knihy. Za mamku bych šla na cvičení, protože při čtení se také hubne a za tátu bych udělala plot na zahradě, ať se může věnovat četbě.

Adela Machova. said...

Více času na čtení bych přála rozhodně bez rozmýšlení mé mamce, která nemá moc času na čtení, kvůli práci.
Do kolonky bych dopsala - já za tebe zatím udělám všechnu tvou práci v domácnosti.
Můj wishlist - http://www.martinus.cz/wishlist/NL8XK9R4AA24
Email - adele.machova@gmail.com

Lea Fuis said...

Čas na čtení bych 100% věnovala mamce. Už nějakou dobu se jí hromadí knížky na stole a nikdy nemá čas na čtení. Myslím si, že by jí nejvíce pomohlo, kdyby za ní aspoň na chvíli převzala práci o domácnost - vyprala bych, uvařila, uklidila. Ona by jen ležela zabalená v dece na gauči, pila kávu a zmenšovala hromadu nepřečtených knih :)

http://www.martinus.cz/wishlist/AR79S5SFBQPS
leefujsikovic@gmail.com

http://moimelea.blogspot.cz

Zdenis said...
This comment has been removed by the author.
Zdenis said...

Čas k přečtení nějaké milé knížky bych věnovala svojí mámě. Je v jednom kole, takže se dostane maximálně k nějakému tomu časopisu. Napekla bych za ní menší várku cukroví a pomohla s úklidem :)

Wishlist https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
kadlecova.zdenka@centrum.cz

natka said...

Udělala bych čas na čtení určitě mamce a asi bych upekla cukroví, protože mě to baví a hlavně bych po sobě uklidila, aby to pak zase nemusela dělat mamka.
naty1998@email.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/K387GXER3U7H

Arteppka said...
This comment has been removed by the author.
Lucie Loníčková said...

Já bych si za někoho třeba ráda zacvičila.. hahaha :D připojuji můj wishlist a email :)

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=&uid=4035347&uOd=0&uLimitKolko=20

lonickoval@seznam.cz

Lucie Loníčková said...

Já bych si za někoho třeba ráda zacvičila.. hahaha :D připojuji můj wishlist a email :)

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=&uid=4035347&uOd=0&uLimitKolko=20

lonickoval@seznam.cz

Arteppka said...

Ahoj holky,
tato soutěž mě opravdu potěšila :) Já bych asi čtení darovala mé skvělé mamince a to, že bych uvařila nedělní oběd a ona by si mohla dočíst svou knihu a ještě si trochu zalenošit :D odkaz - http://www.martinus.cz/wishlist/HTPUTMEDSQ4S email - Pichova-Petra@seznam.cz A přeji krásné a Veselé vánoční svátky pro Lucku i Nikču :)

Anonymous said...

Já bych dala hodiny na cteni moji mamce,protože se pořád jenom učí do školy a za to bych uklidila celý dům
http://www.martinus.cz/wishlist/3I3XB66C76PD
rencahlavata@email.cz

zuzisen said...

Ahoj holky, já v první řadě děkuji za úžasnou soutěž! Sama zbožňuji čtení knížek, ale kvůli diplomce a státnicím na ně nemám moc času. Pokud bych ale mohla čas na knížku někomu blízkému darovat, byla by to určitě moje sestra, které se teď po roce a půl narodilo druhé mimčo a ona nemá čas ani na spaní a už vůbec ne na čtení. Val i Viki (její dvě dcery - Valerie a Viktorie) bych si vzala "na prázdniny" a na dvě hodinky by měla čas si zarelaxovat :)
zuzisen@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/2U18EUR34F9D

Aneta said...

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181560
anda.v@email.cz

Asi bych věnovala čas na čtení mojí mamce a místo ní bych třeba o víkendu uvařia oběd + uklidila kuchyn:)

Anonymous said...

Čas na čtení bych věnovala mamce (a napekla za ni vánoční cukroví) a taky příteli, aby si konečně přečetl všechny naplánované knihy (a že jich je), za kterého bych převzala týdenní úklid :)
https://www.martinus.cz/wishlist/X4D87UX82EDD
kacanetwork@seznam.cz

Anna Hurtová said...

Já bych věnovala čas mé mamce, a to tak, že bych jí uklidila celý dům a uvařila bych jí něco dobrého. A proč? Protože chodí neustále do práce, uklízí a vaří. Konečně by se mohla zachumlat do postele a číst si nějakou skvělou knížku. Usíná vždy u nějakého časopisu a to hned u první stránky. Zasloužila by si čas odpočinku.

http://www.martinus.cz/wishlist/JN5NSWQ8H9X1

e-mail: hurtova.anna@gmail.com

Ps. Holky zůstaňte takové jaké jste, přirozené, skromné a milé. Hodně štěstí.


Vaše věrná čtenářka Anička :)

Nikola Sedlackova said...

muj wish list : https://www.martinus.cz/wishlist/A8EJMQ4XRMIJ

Andrea Mokrejšová said...

Tak tohle je pro mě asi ta nejlepší soutěž, MILUJU KNÍŽKY! :)
Čas na čtení bych darovala svojí mamince, která je stále v práci a na knížky, které už od dětství miluje nemá tolik času kolik by si přála. Kdyby to šlo, tak bych za ni psala práce a výzkumy, které dělá na postgraduální studium, aby získala phd. Bohužel to asi nezvládnu. Takže za ni pojedu na nákup, vyřídit věci do banky, na poště a mamce udělám čaj a asi ji budu muset přivázat k posteli, aby nikam neodcházela - workoholik! :D
http://www.martinus.cz/wishlist/L1QU43V32VV2

Andrea Mokrejšová said...
This comment has been removed by the author.
Lucka Sokol said...

Ahoj,
tu je moj wishlist http://www.martinus.cz/wishlist/D5WI7BNW6GEM
a darovala by som to neoriginalne mamke, aby si oddychla a ja s sestrou by sme urobili cas veci za nu, napriklad upiekli kolaciky :-)
luckasokol@gmail.com

Andrea Mokrejšová said...

A ještě mail :D
andrea.mokrejsova@seznam.cz

vjmvk65 said...

ahoj čas na čtení bych darovala mojí mamince která furt něco dělá a nečte můj wishlist je tento https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist a email katkastaifova@seznam . Musím říct že kalendář máte vymyšlený geniálně a obdivuji vás co vše pro své fanoušky děláte s pozdravem katka :-)

Kateřina Nohavicová said...

Já bych 2 hodiny na čtení darovala své mamince protože vím že čtení miluje ale nemá čas takže bych za ní udělala vánoční úklid.
nohavicovakaterina@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Anonymous said...

Čas na čtení bych věnovala mamce, která má doma spoustu rozečtených spoustu knížek. Umyla bych za ní okna nebo upekla cukroví, na které se společně momentálně chystáme, ale není čas kvůli přestavbě, tak bych aspoň zabila dvě mouchy jednou ranou. :)
http://www.martinus.cz/wishlist/XQIWN7QBN7DN
Kalendář je úplně bezva, povedl se Vám!
eliska.nikodymova@seznam.cz

Ivana Klimáčková said...

Ja by som dopriala čas na čítanie mojim rodičom, keďže cez týždeň im veľa času zaberá práca a cez víkend pracujú okolo domácnosti. Takže na celý víkend by som im venovala čas na čítanie a ja by som zatiaľ išla nakúpiť, uvarila by som obed, upratala, umyla auto, opravila niečo pokazené v domácnosti, vyprala, vyžehlila, atď :)) Inak SKVELA súťaž!!! :)

http://www.martinus.cz/wishlist/AV2VMNDSNAFP
ivankaklimackova@gmail.com

Anonymous said...

Já bych věnovala čas na čtení příteli, protože tyou dvě hodiny jsou asi maximum jak dlouho by u knihy vydržel a já bych doufala, že se mu to zalíbí a nebude si už myslet, že jsem super žena když přečtu knížku za den a stále mě to baví :D. .. a můj wishlist http://www.martinus.cz/wishlist/XL6VW96JSURA. Tahle zásoba by mi určitě zprijemnila vánoční dovolenou :) hejlova.pe@gmail.com

Anonymous said...

http://www.martinus.cz/wishlist/K4W11GSN98F4
Asi by som poupratovala našu izbu za moju sestru pretože upratovanie doslova neznáša a naopak čítať dokáže celé dni :)

Anonymous said...

Já bych čtení darovala své kamarádce,aby měla chvíli klidu u knížky a né aby každý den chodila po doktorech....Zatím si Vánoce vůbec neužívá:((
http://www.martinus.cz/wishlist/6WU1XFWAK2EU
vrbaska.a@seznam.cz

Michaela Dauteová said...

Dobré ráno; -)
Já bych čas na čtení věnovala mému muži, který při velmi náročném zaměstnání právě finišuje s bakalářkou. Vím, že tu musí zvládnout sám, ale aspoň mu s naší malou dcerkou děláme radost, třeba jen uvařeným čajem a svačinou, na což náš taťka v zápalu učení zapomíná. Knížky bych ráda věnovala právě jemu, aby se po skončení školy mohl opět věnovat svým koníčkům a hlavně naplno naší dcerce.
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
Michaeladauteova@gmail.com

Denisa Halfarová said...

Čas na čtení bych věnovala asi mamce nebo ségře, za obě bych asi uklidila nebo napekla cukroví :))

http://www.martinus.cz/wishlist/H1SH9XIACF6B
deniska.halfarova@gmail.com

Tereza Zaklová said...

Ahoj, čas na čtení bych darovala nejspíš bratrovi nebo jeho přítelkyni, že jim pohlídám miminko, které se má narodit :) nebo jim pomůžu s čím budou chtít, jelikož budou mít s miminkem hodně práce.
Můj wishlist - http://www.martinus.cz/wishlist/N4WSB24CN947
Můj email - zaklovat@seznam.cz

Petra said...
This comment has been removed by the author.
Lucka Ungerová said...

Ahoj, holky :)! Tak za tuhle soutěž jsem moc vděčná, knížky miluju ♥.
Čas na čtení bych nejraději věnovala svému příteli a kdybych mohla, šla bych za něj do práce, protože tam tráví spoustu času. A vzhledem k tomu, že je policista, tak bude v práci i na Štědrý den, takže na čtení už čas nemá vůbec. Ale to mi asi nevyjde, tak za něj aspoň umyju nádobí, vytřu chodbu, připravím večeři a umyju mu auto :D. Do wishlistu jsem zařadila knížky i pro něj a kdybych měla štěstí, tak 25. ráno až přijde ze služby, uvidí je pod stromečkem :).
http://www.martinus.cz/wishlist/WAN9J82DN8FM
a email: lucka.ungerova@seznam.cz

Mějte se fajn! ♥

Petra said...

Já čas na čtení a knížku věnuji své mamince, která toho má moc a je teď na vše bohužel sama tak bych ji věnovala alespoň pár hodin pohody a odreagování u knihy. :-)
jastikova.pet@gmail.com
http://www.martinus.cz/wishlist/QJ3J6XM21MLC

Nikol Nici said...

Já bych ráda darovala dvě hodiny na čtení naší sousedce, která má čtyři děti a nemá na sebe vůbec čas.

http://www.martinus.cz/wishlist/BTIR4666D4IX

Nikol.Sotolarova@seznam.cz

Mějte se krásně holky, chválím letošní provedení kalendáře, hrozně mě to takhle baví! :)

Zapletalová Káťa said...

Ahojte holky, dvě hodinky na čtení bych věnovala mamce, za kterou bych upekla vánoční cukroví a udělala vánoční úklid. :)
https://www.martinus.cz/wishlist/J1UM6XFA4PN9
zapletalovakata@seznam.cz

anua said...

xx hodin (2 se mi zdá málo) na čtení bych věnovala své mamče, které bych zároveň věnovala i knihu z mého wishlistu - Syn (Jo Nesbo). Udělala bych za ní vše, co by bylo potřeba :) Když ona toho pro nás každý den dělá tolik :)

anarudlova@gmail.com
https://www.martinus.cz/wishlist/J1PN3T8P96IQ

Anonymous said...

V mojom okoli je vela ludi, ktorym by som to rada dopriala. Najviac vsak asi mojej mamine, pretoze ona je prave ta, ktora si to najviac zasluzi. Miluje citanie knih a kedze v decembri travi vela casu v kuchyni varenim a pecenim, nema na to dostatok casu. Rada by som ju v tomto trosku odbremenila a pomohla jej.
Dnesna sutaz ma neskutocne potesila, stravila som na stranke martinus.cz vela casu. Velmi ma bavilo prehrabavat sa ich rozmanitou ponukou a vytvorit si wishlist.

Tu je odkaz na moj wishlist.
http://www.martinus.cz/wishlist/QPD1EVJ8199G
A tu je kontakt.
spackovakatarina@gmail.com

Nela Dušková said...

Já bych darovala hodiny na čtení a taky nějakou pěknou knihu mamince. Dříve hodně četla, ale teď jí, kvůli vytížení v práci, nezbývá čas. Vyžehlila bych za ní třeba prádlo, nebo uklidila byt. :-) neladus@seznam.cz http://www.martinus.cz/wishlist/JXH7FAX64644

Cassi C said...

Krásná soutěž :-)
Knížky jsou nesmírně vzácné :-) A hlavně najít si na ně čas.
A proto bych tento čas věnovala svému příteli a nachystala bych za něj krabičky na prodej.
http://www.martinus.cz/wishlist/JEVBMSRE9919
email: cassic@email.cz

Teri Black said...
This comment has been removed by the author.
Sabča said...

Čas na čtení bych věnovala mamce, potřebuje ho z nás nejvíc. Mezitím bych uvařila oběd či večeři. Mohlo by to být 2 v 1, mamka by si přečetla nějakou její oblíbenou knihu a měla by (snad) dobrý oběd či večeři. Můj bratr by čas na čtení měl věnovat mně :D Neboť vždy když se uklízí on je v trapu a já uklízím i jeho pokoj :D
email: sabca1@seznam.cz
wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=2181576&uid=4035490&uOd=0&uLimitKolko=20

Markéta Novotná said...

Dvě hodinky na čtení bych věnovala svému příteli a uvařila bych mezitím pro něj nějakou dobrou večeři :) nebo bych se postavila do kuchyně místo maminky či babičky a zkusila upéct nějaké to vánoční cukroví :)
email: market.novotna@seznam.cz
wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/1JN6GH9HG839

Domi Balogová said...
This comment has been removed by the author.
Doumí said...

Čas na štení bych věnovala mamině, protože už si tak dva roky nepřečetla něco jiného než skripta je zkouškám apod. Šla bych za ní do obou prací, aby měla celý den volno :)
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181618
dominkamina@seznam.cz

Domi Balogová said...

Čas na čítanie a knihu by som darovala mamke :) išla by som na nákup, poupratovala byt :)
http://www.martinus.cz/wishlist/PAGIVFL2PJDW
email: dominikabalogov5@gmail.com

Karolína Kukačková said...

čas na čtení bych věnovala mamince a umyla bych za ní nadobí

Markéta Holasová said...

Ahoj, čas na čtení bych dopřála mojí sestřičce Anet která je těhotná. Až bude malá Františka na světě tak ráda pomůžu a Aneta bude mít na čtení určitě víc než jen dvě hodiny... :)
Wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/APGG7XBKTSQX
market.holasova@gmail.com

Táňa said...

2 hodiny na čtení bych asi také věnovala mamince.. Má toho teď dost chudinka a pomohlo by ji si někam zalezt a užit si krásnou knížku :)
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
tanufka_94@mail.ru

Teri.ko said...

http://www.martinus.cz/wishlist/EXSFUE8SU1LV
Můj kontakt:tesswi@seznam..cz

Rozhodně bych nějakou knihu darovala, aby třeba jednou udělal někdo něco za mě.Ale buďme optimisté asi bych darovala čas na čtení mé mamce, která je stále v jednom kolem.Nejspíše bych za ní udělal všechny domácí práce, které nesnáší.Nebo uvařila bramborový salát.

Karolína Kukačková said...

a karolinakukackova42@gmail.com https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181662

Tereza Ondrackova said...

http://www.martinus.cz/wishlist/VIBS328KHRKT
Čas na čtení s knihami, které už jsem si objednala z Martinusu daruji svým dvěma bratrům a rodičům, napíšu tam, že za ně udělám to, co právě budou potřebovat =) myslím, že to se každému někdy hodí =) no a pak doufám, že dostanu nějaký čas na knihy i já =)

Táňa said...

Ach ano! A za ty dvě hodiny bych pouklidila kolem, udělala domácí úkoly s malyma sourozencema a dala vařit oběd :)

Unknown said...

Čas na čtení bych věnovala své nejlepší kamarádce, která je vášnivá čtenářka, ale poslední dobou jí schází právě čas. Já bych za ni vytrpěla trénink brazilského jiu-jitsu - to by byla jíííízda.
http://www.martinus.cz/wishlist/2QKTTKCPK8EW smela.h@seznam.cz

Unknown said...

Dvě hodiny na ščtení bych věnovala mamince tím, že bych za ní upekla cukroví :)
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181685
alexova.marketa@gmail.com

MooX said...

Já bych čas na čtení darovala babičce. Strašně ráda čte a bylo by fajn, kdyby nečetla jen pár minut před spaním, takže bych za ní na pár hodin hlídala ty malé raubíře, o které se odpoledne stará, než si je jejich rodiče přijdou vyzvednout. :)

lenka.sro@post.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181671

Teri Black said...

Čas na čtení bych darovala mojí mamince♥ Vyvenčila bych za ní pejsky, nebo se chvíli věnovala jejímu zaměstnání, kde je od rána do večera a nemá na nic čas :)

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

tereza.fanglova@seznam.cz

Anna Celá said...

Ahoj holky, :) já bych čas na čtení věnovala své kamarádce, která má dvě malé děti a má toho opravdu až nad hlavu. Postarala bych se o děti a ona by měla chvíli jenom pro sebe a relaxování s knížkou. http://www.martinus.cz/wishlist/PM9QSDI8KTNX

Lucka said...

Čas bych věnovala mamince, ta knížky miluje, ale je trochu workoholička a pořád by uklízela, plela zahrádku, myla nádobí, pekla... Spolu s poukazem by pro ní byly i knížky z Wishlistu a já bych mezitím šůrovala, leštila porcelán a prala prádlo!t
lucie.jenickova@email.cz / https://www.martinus.cz/wishlist/LXRBN8P7TUI3

Unknown said...
This comment has been removed by the author.
Ann said...

Ahoj holky :),
musím říct, že tohle je teda ta nejpovedenější soutěž. Knížky naprosto miluji a na čtení si vždycky (někdy bohužel na úkor školy :D) udělám čas. Do wishlistu jsem zařadila knížky, které bych si moc přála.
A komu bych čas věnovala? Možná to bude znít jako klišé, ale já bych ten čas věnovala všem rodičům dětí, kteří by se měli na chvíli zastavit, věnovat se dětem a něco pěkného jim přečíst. V dnešní uspěchané době se na ten kouzelný knižní svět bohužel zapomíná. Přitom není nic krásnějšího než se odpoutat od reality a na chvíli se nechat „unést“ někam jinam, třeba do Bradavic :). A já bych za ně třeba zkontrolovala úkoly a nachystala svačinky.
Můj wishlist je https://www.martinus.cz/wishlist/KW6F77TR8G1N
ABestgirlA@seznam.cz

Bjetunka said...

Čas na čtení bych věnovala mamce a uvařila bych za ni oběd, protože, jak s oblibou říká, nic nechutná tak dobře jako jídlo, které pro vás někdo s láskou uvaří :)
Můj wishlist: https://www.martinus.cz/wishlist/PSC9T2IFKJJF
E-mail: slamova.alzbeta@gmail.com

Lucie Cizkova said...

Čas na čtení bych věnovala svému muži za vše co pro mě a děti dělá a já bych děti vzala zatím ven za dobrodružstvím. http://www.martinus.cz/wishlist/J79GICWI59MI

Irena Dragounova said...

Ahojky :-) krásná Vánoční soutěž :-) Je super, že je to jako adventní kalendář, kdy nevíš co je vevnitř a můžeš se tak těšit na každý den :-) Já bych darovala hodiny na čtení svojí skoro tchyni, která knížky strašně miluje a jelikož musí chodit do práce i při svém horším zdravotním stavu, tak bych pár hodin za ní šla do práce já :-) nebo bych za ní nasekala dřevo a zatopila v kamnech a upekla cukroví :-) http://www.martinus.cz/wishlist/XN14H1WXLR7C mail dragounova.irena@gmail.com Krásný den :-*

Irena Dragounova said...

Ahojky :-) krásná Vánoční soutěž :-) Je super, že je to jako adventní kalendář, kdy nevíš co je vevnitř a můžeš se tak těšit na každý den :-) Já bych darovala hodiny na čtení svojí skoro tchyni, která knížky strašně miluje a jelikož musí chodit do práce i při svém horším zdravotním stavu, tak bych pár hodin za ní šla do práce já :-) nebo bych za ní nasekala dřevo a zatopila v kamnech a upekla cukroví :-) http://www.martinus.cz/wishlist/XN14H1WXLR7C mail dragounova.irena@gmail.com Krásný den :-*

Martina Mládková said...

Čtení bych věnovala své mamince. Které bych určitě udělala radost, kdybych jí po náročném dni v práci udělala něco dobrého k jídlu nebo bych jí pomohla s žehlením.
email:mladkova95@gmail.com
wishlist:http://www.martinus.cz/wishlist/UGNII4EK4HN8

Mějte se krásně holky! :)

Unknown said...

Ahojky, svůj čas na čtení bych věnovala mamce a uvařila bych místo ní oběd :).
http://www.martinus.cz/wishlist/GWFXM12JFA3V

Bajunnable B. said...
This comment has been removed by the author.
Bajunnable B. said...

2 hodiny bych darovala mladšímu bratrovi, aby si místo 2 hodin hraní na tabletu četl, tablet bych mu zabavila a dala mu nějakou dětskou, zábavnou knihu, aby pochopil, že čtení je super.

Lucie said...
This comment has been removed by the author.
Bet CZ said...

Ahoj. Děkuji moc za tuhle soutěž :) Já mám strašně ráda knihy. ♥
Čas na čtení bych darovala babičce, protože pro mě znamená vše. :) A proto bych za ní třeba uvařila oběd :D (nedalo by se to jíst ale co). :)

beta.hrabovska@seznam.cz
https://www.martinus.cz/wishlist/MTQMME51PX65

Unknown said...

ahoj holky čas na čtení bych věnovala mamce protože pro nás furt něco dělá a za ní bych udělala vanoční uklid :D
kristynka.agneska@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Nik W said...

Čas na čtení bych věnovala svým dvěma kamarádkám a mamce, kterým bych napekla vánoční cukroví :-)
Bohužel mají málo času na čtení, a přitom jsou tak nadšené "knihomolky" :-)

https://www.martinus.cz/wishlist/JB92T13HNDP6
email: w.nikol@centrum.cz

Kristýna Papežová said...

ahoj holky čas na čtení bych věnovala mamce protože pro nás furt něco dělá a za ní bych udělala vanoční uklid :D
kristynka.agneska@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Kristýna Papežová said...

ahoj holky čas na čtení bych věnovala mamce protože pro nás furt něco dělá a za ní bych udělala vanoční uklid :D
kristynka.agneska@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Kristýna Papežová said...

ahoj holky čas na čtení bych věnovala mamce protože pro nás furt něco dělá a za ní bych udělala vanoční uklid :D
kristynka.agneska@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Kristýna Sajdlová said...

Ahhoj holky,
Já bych věnovala čas na čtení mojí mamince, protože ho doma moc nemá a tak čte hlavně po cestě do/z práce. Aby si mohla číst, udělala bych místo ní večeři a svačinu pro taťku do práce, došla večer ven se psem a přes víkend bych uklidila celý dům.
Můj wishlist je zde: http://www.martinus.cz/wishlist/TIKIH4E7SXHQ
Můj email: sajdlovak@gmail.com

Mějte se :)

Kristýna Papežová said...

ahoj holky čas na čtení bych věnovala mamce protože pro nás furt něco dělá a za ní bych udělala vanoční uklid :D
kristynka.agneska@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Ester Šišková said...

Krásný předvánoční den,
hodiny čtení bych věnovala každému členu mé rodiny, abychom si všichni společně sedli a každý se začetl do své oblíbené knihy. ( a za takový společný čas bych klidně uklízela nebo pekla cukroví celý den! )

můj wishlist : http://www.martinus.cz/wishlist/XP64Q3PCA72W
email: Estersiskova@seznam.cz

Aneta Krátká said...

Holky, vy máte tak super soutěže, že se vždycky zapojí tolik lidí, to je hrozný :D ale tak když jde o knížky, tak to musím minimálně zkusit!:)

http://www.martinus.cz/wishlist/TW13IALDR9PM
email: aneta.kratka18@gmail.com

A komu bych knížky věnovala? Snažila jsem se myslet na co nejvíce lidí, takže jdeme na to: tatínkovi, za kterého bych se pokusila napsat pár smluv, aby si sám mohl odpočinout a něco si přečíst, mamince, za kterou bych vyvysávala a utřela prach (jediné domácí práce, které mě nechá dělat :D), za bráchu bych napsala slohovku na špáninu, protože ho to hrozně nebaví a vždycky mu to trvá a mě naopak špánina baví a poslední knížku bych věnovala kamarádce a místo ni bych si vzala na starost organizaci letošního Silvestra, protože to jí každý rok zabírá spoustu času, kdy by jako velký čtenář mohla něco hezkého přečíst :)

Jana Racková said...

Ahoj holky :)
1 hodinu na čtení bych darovala svému taťkovi tím, že bych mu pomohla definitivně zazimovat zahrádku, na které má ještě pořád spoustu práce. A tu druhou hodinku volna každý týden daruju mamce, když o víkendu ráno je v práci a já stihnu pouklízet. Pak má vždycky volnou chvilku na Manželovo tajemství od Liane Moriarty :)

jana.rackova98@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/VEN3RSQXEL2W

Anetka Landecká said...
This comment has been removed by the author.
Bajunnable B. said...

bajunka65@seznam.cz

Káťa Slunko said...
This comment has been removed by the author.
sexy & free said...
This comment has been removed by the author.
Klára Seidlová said...
This comment has been removed by the author.
Unknown said...

Čas na čtení je vzácná věc, tedy aspoň pro mě, takže mít možnost ho darovat je skvělý nápad =) Já bych ho darovala svému manželovi, aby mohl číst naší už skoro dvouměsíční dcerce z knížek, které mám na wishlistu, protože to s ní je to ten nejlépe strávený čas =) a mezitím bych za něj třeba odklidila venku sníh =) protože doufám, že nějaký letos bude =D
můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/575EK21M1QUI
e-mail: racakova.katerina@seznam.cz

Kristýna Papežová said...

dvě hodiny na čtení bych darovala mamce protože pro nás dělá vše a zatím co by si četla tak bych uklidila byt :D :*
kristynka.agneska@gmail.com
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=2181628&uid=4036458&uOd=0&uLimitKolko=20

Michaela M. said...

krásná soutěž :-) čas bych věnovala mamince, přijedu po půl roce domů na Vánoce a ona toho má tolik, že by si zasloužila chvilku vydechnout s dobrou knížkou :-)

michaela.manakova.mmk@gmail.com
http://www.martinus.cz/wishlist/QIAE789KVH9C

Káťa Slunko said...

Já bych darovala čas na čtení mamce, a uklidila bych za ní doma, a uvařila :) Vždycky jí to přestane bavit, a uklízet se jí nechce. Také bych šla na dlouhou procházku, třeba hodinouvou procházku, se psama :) A něco bych jí upekla :D Takže ze dvou hodin by byli možná čtyři :D
kateavera@email.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/M3E1UIF9KK9L

Jity said...

Nádherná soutěž!:) Miluji knihy čím dál tím víc, takže jsem si nikdy v soutěži nepřála vyhrát tak moc, jako dnes O:-)

Čas na čtení bych věnovala své mamince a zatím bych za ní upekla (snad nespálila) nějaké vánoční cukroví, protože jako vždy toho zas bude dělat určitě milion :D :)

kratochvilova95@email.cz

http://www.martinus.cz/wishlist/NL3IA1NQF6MT

Unknown said...

Ahoj :) čas na čtení bych věnovala mojí mamce. Protože vím, že miluje čtení a určitě by se našlo víc knížek, žehlila bych za ní celý příští měsíc a ona by tak snad měla čas na to, přečíst si toho víc. :)
wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/UBCXH3LJTN1W
email: eneuzilova@gmail.com

Anetka Landecká said...

Dvě hodiny na čtení bych věnovala svojí mamce a já zatim pohlídám svoje dva malý brášky (4 a 2 roky), se kterýma nemá doma chvili nudy :D
email: landeckanetka@gmail.com
wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

eliska malknechtová said...

Ahoj holky,čas na čtení bych asi věnovala profesorce na angličtinu a já bych za ní klidně vyučovala naší třídu,třeba by ta výuka za něco stála :) a kdyby (pravděpodobně) nechtěla,tak bych ten čas věnovala mamce a taťkovi,mamce proto,protože příjde z práce domů a pracuje doma až do noci,udělala bych za ní pořádek v baráku a jídlo na další den a taťkovi proto,protože vůbec nečte,říká že ho to nebaví,ale podle mě to ani nezkoušel,takže nemohl přijít na to,že je to skvělý pocit,za něj bych klidně komandovala zaměstnance :)
Můj wishlist : http://www.martinus.cz/wishlist/1C23KEW92X43 (prohlédnout)
Můj email : eurorebuseliska@gmail.com

Markéta S said...
This comment has been removed by the author.
Sisi Sylvie Sedláčková said...

Ahoj. Já bych věnovala čas na čtení mé mamce poněvač už čte od dubna sérii o Angelice krerou jsem dočetla v červnu s měsíční přestávkou na Zvoníka u matk boží a uklidila bych za ní nebo uvařila obědhttps://www.martinus.cz/wishlist/MT9PR9XF2QPL
Ilovesylva@seznam.cz

Dia♥ said...

Ahojte! :) Čas na čítanie knihy by som venovala svojej mamke a ja by som za ňu napiekla vianočné koláče. Taktiež by som čas na čítanie venovala svojej švagrine a ja by som sa za ňu postarala o jej malého synčeka. :) Môj email: klaudia.michnov8@gmail.com. Odkaz na Wishlist: http://www.martinus.sk/wishlist/1FIQHDNN4MTB

Barbora said...

Ahoj, hned v první řadě musím říct - asi nejlepší adventní kalendář se soutěžemi, který jsem viděla (i ze zahraničních webů) :-)
Dvě hodinky čtení bych darovala mé mamce, jelikož je samoživitelka a jsme na ni dvě, pracuje od nevidím do nevidím, tak by si to určitě zasloužila. Věnovala bych jí knihu z mého wishlistu a já bych zatím poklidila a připravila těsta na cukroví.
http://www.martinus.cz/wishlist/CR7EJBE3TU4W

Smile Jane said...

Kdybych měla někomu věnovat 2 hodiny na čtení, tak bych ho věnovala nejspíše své tetě, jelikož díky ní louskám jednu knihu za druhou. A jak? Pomohla bych se postarat o babičku, jelikož se o ní stará. :) email- chersbratblog@gmail.com wishlist - https://www.martinus.cz/wishlist/LEBCVSRF4PCQ

Unknown said...

Budu se opakovat - jako většina slečen předemnou, čas na čtení bych věnovala své mamince :) čte moc ráda, ale ke knížkám se dostane leda tak na dovolených. Během těch dvou hodinek bych za ní nakoupila dárečky pro zbytek rodiny, protože zrovna nakupování moc nemusí :))

Můj email je te.urbankova@seznam.cz
Odkaz na wishlist; http://www.martinus.cz/wishlist/S7T4WAC68NER

Tereza Foldynová said...

http://www.martinus.cz/wishlist/5AVNL5TJJW36
Čas na čtení bych věnovala mamce, která by nemusela dělat vánoční úklid a já to udělala za ní :).
tfoldynova@gmail.com

Marry said...

Čas na čtení bych věnovala babičce a ačkoliv si lidi myslí, že důchodci mají spoustu času, tak babička, jakožto pečovatelka o celou domácnost, se celý den málokdy zastaví, protože ostatní členové rodiny jsou v práci nebo ve škole. Takže právě babičce bych věnovala čas na čtení, uvařila jí dobrou kávu a zatím bych místo ní vyžehlila, protože to nejvíc nesnáším a alespoň by to stálo za to.

http://www.martinus.cz/wishlist/FI2NV1KGB44L

black.marry@centrum.cz

Anonymous said...

Já bych to věnovala celé rodince a napsala bych že za ně uvařím večeři a i uklidím :)
Můj wishlist https://www.martinus.cz/wishlist/HPJJC8TB9EFL
A mail eifel56@centrum.cz

Barun said...

Já bych čas darovala určitě mamce, protože toho teď má opravdu hodně a jak sama říká "nestíhá ani svou vlastní smrt" :)) A já bych třeba za ní nakoupila Vánoční dárky! :)

Můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/N19TD98PXIFP
Email: Bu.Adriana@seznam.cz

Áďa Bukáčková said...

Hodiny na čtení bych věnovala kamarádce. Udělala bych za ni její práci (u koní). Aby si i zároveň odpočinula.
Email: ada.bukackova@gmail.com
Whislist:https://www.martinus.cz/wishlist/F89P1GBFFITE

Gabriela Drtinova said...

https://www.martinus.cz/wishlist/2M7W3U13WNJS Věnovala bych čas na čtení svému příteli. Umyla a vyluxoval bych za něj celé auto :D :)

Klára Dedková said...

Čas na čtení bych věnovala mé mamce v podobě uvaření večeře či nějakých domácích prací. Nemá díky těmto činnostem čas číst, což mi přijde líto, protože sama čtu velmi ráda! A určitě budu na Vánoce knížky kupovat, takže výhra by se mi víc jak hodila :) Jinak celé Vlogmas chválím! Jste super :*
klara.dedkova@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/KE25P59VMXX7

Gau Annie said...

Čas na čtená bych věnovala mamce, protože se doma nadře v uklízením a čtení miluje (to mám asi po ní) :)

email: petra.barntova@seznam.cz
wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/1GCLGAAIVLHN

Mirka Kunešová said...

Ahoj! :-)
Dvě hodiny na čtení bych věnovala babičce a uvařila bych za ní nedělní oběd pro celou rodinu
mirka.kunesova@centrum.cz
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Tereza Lacová said...

Já bych udělala vánoční výzdobu a utekla cukroví. lacova.terka@seznam.cz
�� http://www.martinus.cz/wishlist/MBQABMML8T3R

Unknown said...

Ahoj, předem se omlouvám, že ve wish listu nemám vaší knihu. Nicméně už sem si ji objednala od bratra k Vánocům. :D
Takže čas na čtení bych chtěla věnovat své úžasné kamarádce Zuzce, kterou v poslední době potkalo spoustu špatného. Chtěla bych, aby si při čtení odpočinula. A já bych se za ní postarala o její byt.
cermakova.mich0@gmail.com
http://www.martinus.cz/wishlist/W95MGWPI7AWV

Veronika Zemanová said...

Čas na čtení bych věnovala kamarádce Charlotte, která je tanečnice a domu chodí po deváté a pak se ještě učí. Mezitím bych za ní udělala její týdenní domácí práce, úkoly do školy a když by na to přišlo i odtancovala nějaké že to vystoupení

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
24.zemanova@seznam.cz

Mirka Kunešová said...

Ahoj! :-)
Dvě hodiny na čtení bych věnovala babičce a uvařila bych za ní nedělní oběd pro celou rodinu
mirka.kunesova@centrum.cz
https://www.martinus.cz/wishlist/2982CMJ328CS

·٠•Dreyda•٠· said...

Ahoj holky, díky za parádní soutěž. Čas na čtení bych chtěla věnovat svému manželovi, aby mohl objevit, jak je fajn si číst. A za něj bych asi musela vymalovat nebo sestavit skříň do šatny ;) :D
Dreyda@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/CA3JWBSH6B67

Markéta Janáčková said...

Čas na čtení bych darovala tátovi. Darovala bych mu ho, protože mi přijde v poslední době hodně unavený. Především asi z naší měsíční rekonstrukce bytu. Mezi tím bych uklízela věci na své místo, aby jsme se mohli v bytě hnout. ;)

http://www.martinus.cz/wishlist/9RBQXC7IL7K5
email: tesu13@seznam.cz

Deni said...

Ahoj..:)
Dvě hodiny na čtení bych věnovala mamce, protože si pořád stěžuje, že nemá čas na čtení kvůli starosti o domácnost..:) Tak bych to vzala za ní...:)
Můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/VC4F73BJJ4QN

stettinka@seznam.cz

Terka said...

Čas na čtení bych věnovala své mamce, protože každé ráno vstává 3:30 do práce, domů příjde kolem 15:00, potom uklízí, vaří večeři a když má večer konečně chvilku času na to, aby si mohla něco přečíst, tak je tak unavená, že místo čtení jde spát. A co bych za mamku udělala? To co dělá ona pro nás, to znamená: uklidila bych a pokusila bych se něco uvařit.:)
http://www.martinus.cz/wishlist/EP3TI7EMG5FJ
terezarozumkova@seznam.cz

ervulenka said...

Cas na cteni bych darovala příteli, ja bych za nej upekla pizzu
http://www.martinus.cz/wishlist/9PK1EWI7W6XA
Ervulenka@seznam.cz

Veru said...

můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/73F5H9SFLHMF
e-mail: v.zavadilova@gmail.com

Kdybych mohla pro někoho něco udělat, aby měl více času pro sebe a na oblíbené knížky, vybrala bych si mámu. Přestože má vystudovanou vysokou školu pedagogickou a už 20 let učí malé prvňáčky a druháčky, poslední tři roky si musí dodělávat vzdělání a znovu studovat vysokou, protože od roku 2015 je účinný nový zákon o pedagogických pracovnících, který stanovil přísnější podmínky na vzdělání učitelů. Máma se tím moc trápí, věnuje tomu ohromné úsilí a proto, kdybych mohla, posadila bych ji do postele s horkým čajem a knížkami, které miluje a řekla bych jí, že všechny zkoušky, seminární práce a diplomku udělám za ní. Jenom proto, abych zase viděla, jak je spokojená, odpočatá a jak se těší do školy za bandou mrňousků :)

Michaela Poštulková said...

Čas na čtení bych věnovala svému příteli aby jsi nachvíli odpočinul a já za něho udělala jeho povinnosti :-)

http://www.martinus.cz/wishlist/3NXAFTM81UBC

postulkova.michaelaa@seznam.cz

Veronika Šilhánková said...

https://www.martinus.cz/wishlist/H26MPV7KPGJ3
Čas na čtení bych věnovala své babičce, protože moc ráda čte a já bych za ni zatím udělala domácí práce a uvařila :)
silhankova.v@seznam.cz

Nikola Buřvalová said...

Čas na čtení bych věnovala mamce, protože toho má teď v práci hodně a udělala bych za ni cokoliv by si přála :)
https://www.martinus.cz/wishlist/F7LCEA3ITPDW
burvalova.nikola@seznam.cz

Anonymous said...

Pomohla bych sestře s cukrovím a taky bych místo ní mohla jít na koncert, aby si mohla doma v klidu číst:-). https://www.martinus.cz/wishlist/BHG7HVHCW2P7
plickova.lenka@seznam.cz

Unknown said...

Čas na čtení bych dala mámě, nemá na to vůbec čas, je od rána do večera každý den v práci. Zajela bych místo ní do práce a pomohla bych jí s čím bude potřeba.
odkaz je zde: http://www.martinus.cz/wishlist/QR39C6V9E8K1
email: eliskakryslova@seznam.cz

Unknown said...

Jéé holky, touhle soutěží jste mě potěšily. Miluji čtení a nyní mám oblíbenou budoucí pentalogii Tetovaný, ale jelikož jsou ty knížky na mě drahé, tak zkusím u vás štěstí. Vaší otázkou bylo, komu bych darovala 2 hodiny na čtení. Je to pro mě překvapivě těžká otázka, protože i já sama bych je uvítala. Ale vášeň ve čtení jsem asi pochytila po mamce, takže budu opakovat to, co většina zde přítomných a čas na čtení bych nejspíš věnovala jí, vyvenčila bych psa a poklidila nepořádek. Ale pokud bych někdy dostala (třeba díky této soutěži) tu sadu knížek, která je v mém wishlistu, tak bych darovala čas na čtení svému příteli, který tyto knížky miluje, takže bych mu 4. díl o tetovaným půjčila a já mezitím uvařila třeba oběd, protože většinou mi vyváří přítel.

Mějte se krásně, holky a těším se na další vlogy a články! :)

email: market.stara94@gmail.com
wishlist: https://www.martinus.cz/wishlist/7KDPQ7U6GG5W

Sim said...

Ahojte holky! :) Snáď nevadí, že sa zapájam zo Slovenska, tým pádom s wishlistom zo slovenskej stránky martinusu.
Ja by som čas venovala otcovi, kvôli práci nestíha a to má neprečítaných kníh na poličke hneď niekoľko. A ja by som mu medzitým poskladala drevo do kotolne.
mail: sim.mihokova@gmail.com
http://www.martinus.sk/wishlist/XP698DRU7LNS

aneta Barcziová said...
This comment has been removed by the author.
Denomenka Frusciante said...

Čas na čtení bych věnovala mojí mamce, která neustále něco dělá a na čtení si čas nenajde, tak bych za ní udělala domácí práce a věnovala ji tak čas na čtení které má ráda, ale kvůli práci nestíhá.
Odkaz na wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/M6KLRKCWN77Q
E-mail: nesporovade@seznam.cz

Kateřina Němcová said...

Těch, ktěří by čas na čtění věnovali mamince je nás tu hodně :) Dlouho jsem přemýšlela, co bych za mamku mohla udělat, protože o uklízení se stejně dělíme a vařit jí baví. Rozhodla jsem se, že ideální by bylo ty dvě hodiny například přemýšlet, co uvařit, protože tím většinou stráví nejvíc času a nejvíc se s tím natrápí.. takže jí udělám jídelníček na nějaký ten pátek dopředu :) snad jí to potěší :)
email : katy.nem@seznam.cz
wishlist : http://www.martinus.cz/wishlist/NH6TC6WKRB1E

Unknown said...

Možná klišé, ale já bych věnovala dvě hodinky na čtení oboum rodičům a každý den bych za ně dvě hodinky uklízela, vařila a nebo chodila do práce, i když to by asi neprošlo:) Zaslouží si to jako každí rodiče :) S pozdravem Eva B.
imperatorkae@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/HVMJWSCGKMNL

Unknown said...

Ahoj, já bych darovala čas na čtení mamince a místo ní bych šla na dvouhodinovou procházku s jejíma miláčkama (pejsci):D na procházku. Lucie.Patlokova@seznam.cz, http://www.martinus.cz/wishlist/TWIF9IGJI7P6

lenka mroskova said...

2 hodiny na čtení bych věnovala svým rodičům a zatím bych za ně uvařila nedělní oběd, nachystala dřevo a zatopila v kamnech

wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/BHW1R29VMFP4
email: lenka.mroskova@seznam.cz
<3 <3 <3

saw said...

https://www.martinus.cz/wishlist/CKRFJGQI4NWQ
čas na čtení bych venovala mamce a ja bych za ni udelala domaci prace :)
martanek.modra@centrum.cz

Veronika Floriánová said...

Pár hodin na čtení bych věnovala své mamince, protože vím jak miluje knížky a čtení. A já naopak bych za ní uvařila nedělní oběd a vyžehlila prádlo, kterého nám neustále přibývá. :))

http://www.martinus.cz/wishlist/X6545AABT1BQ
mail: floverca@seznam.cz

Anonymous said...

Ahoj holky :) moc se mi líbí zpracování vlogmas do adventního kalendáře:)
Dvě hoďky na čtení bych věnovala mamce, za kterou bych vyžehlila, uvařila nebo došla se psem :)
https://www.martinus.cz/wishlist/7IKX374PEN93
marketa.stredova@centrum.cz

Lenka Koubová said...

Čas na čtení bych darovala mamce a uvařila bych za ní nedělní oběd a sklidila a umyla bych všechno nádobí po něm :)
koubovalenka8@gmail.com
https://www.martinus.cz/wishlist/UNWGIKIFFDMR

Anonymous said...

Čas na čtení bych věnovala mamce, a upekla bych místo ní alespoň 5 druhů cukroví.
odkaz: ttp://www.martinus.cz/wishlist/NFVI9IXTN1BM
email: zz.kopitzova@centrum.cz

Pavla said...

ahoj všichni,
čas na čtení bych věnovala svému otčímovi, který je vážně nemocný. Moc bch si přála,aby zapomněl na strasti a starosti všedních dní a mohl se věnovat jen čtení. Darovala bych mu knihu: Jsou světla, která nevidíme, protože má moc rád historii a příběhy z války, udělala by mu obrovskou radost. Já bych za něj udělala vánoční úklid. Mějte se všichni krásně. Přeji krásné a pohodové Vánoce.
e-mail:pavla.skornova@centrum.cz
wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=2181844&uid=4037050&uOd=0&uLimitKolko=20

Unknown said...

Čas na čtení bych věnovala své mamce,a by se o nás taky jednou nemusela pořád starat a mohla si odpočinout u dobré knížky a já bych zatím za ni upekla vánoční cukroví.
můj e-mail: kamilenka25@seznam.cz
odkaz na wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/4RTL9AXV81TA

Karolína K said...

Čas na čtení bych věnovala mamce. Je chudák zaneprázdněná, že dělá všechno pro nás a čte si chvilku před spaním jenom. Co bych udělala za mamku? Určitě uvařila, ani jedna z nás nemáme rády vaření, jenže já se tomu celou dobu šťastně vyhýbám a nikdy nevařím. Tak mamko chvilku si počti a pak přeji dobrou chuť! :-)
kravcikova.karolina@centrum.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/5EAC39WWU7MW

Martina Bierová said...

Čas na čtení bych určitě věnovala mamce, protože za to, co všechno doma stíhá, si ho určitě zaslouží. Mohla bych mezitím třeba uvařit, vyžehlit a nebo vyluxovat. Nebo nejlíp všechno, aby mamka měla toho času na čtení víc :)

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181837

bierova.m@seznam.cz

Unknown said...

Ahojte, čas na čtení bych ráda věnovala svojí tetě, která je ještětě docela mladá a má dvě malé, divoké děti ( jelikož jejich věkový rozdíl je jen dva roky moc se nesnesou ):) a tak bych společně s nimi něco vymyslela, aby měla taky čas si po dlouhé době přečíst nějakou tu knihu :)

ODKAZ: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
E-mail: fiuraskova.verca@seznam.cz

Veronika Samborská said...

Ahoj holky, čas na čtení bych nejraději věnovala mojí mámě. Každý den, i o víkendech se vrací z práce odpoledne a jelikož obě rády čteme, tak jsme tento wishlist vybíraly spolu aby jsme si ty knizky potom pujcily:-D. A co bych pro mámu udělala? Strašně ráda vařím a peču, at už s mámou nebo sama, tak bych jí k tomu čtení ještě udělala něco dobrého:-). Na tajno když jsem ted nemocná, udělala jsem jeden druh cukroví (rohlíčky) a když máma došla z práce, tak byla strašně ráda. Miluji když vidím svojí mámu štastnou:-) Jen tak btw. s mamkou na vás rády koukáme a většinou večer každý třetí den čteme váš blog. Jste skvělé a inspirujete nejen mladší, ale i starší generaci:-)

Můj (náš) wishlist: https://www.martinus.cz/wishlist/RPI8SNG1NBEX
e-mail: veronikasamborska@gmail.com

Veronika Žemličková said...

Čas na čtení bych rozhodně věnovala mamince, která ho má ale rozhodně by si ho zasloužila víc :)
Udělala bych za ní oběd, nebo večeři a uklidila domácnost.

http://www.martinus.cz/wishlist/PLNVU4AST1S2
verca.zemlickova@seznam.cz

Aneta Balíčková said...

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
Já bych došila šaty za mého spolužáka a vlastně i za celou třídu. Mají tak božské návrhy a nestíhají :(
aneta.balickova@gmail.com

Karolína K said...

Čas na čtení bych věnovala mamce. Je chudák zaneprázdněná, že dělá všechno pro nás a čte si chvilku před spaním jenom. Co bych udělala za mamku? Určitě uvařila, ani jedna z nás nemáme rády vaření, jenže já se tomu celou dobu šťastně vyhýbám a nikdy nevařím. Tak mamko chvilku si počti a pak přeji dobrou chuť! :-)
kravcikova.karolina@centrum.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/5EAC39WWU7MW

Linda Klukanová said...
This comment has been removed by the author.
Sára Kaili said...

Čas na čtení bych věnovala své mamce, aby si nachvíli odpočinula. Poslední dobou je velmi unavená hlavně z práce, ráda čte, akorát nemá ten čas si čtení vychutnat. Kdyby ale četla, mezitím bych za ni upekla cukroví a vyzdobila domáctnost jak by ona chtěla.

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2181836 / sarakaili@seznam.cz

Teressa said...

Ahoj holky! :) jen bych předem ráda řekla, jak jste fajn, když jsme byli na vyhlášení Blogerky roku, nečekala jsem, že jste až tak suprový! Ještě jednou dík :) jinak čas na čtení bych darovala své babičce, ne že by teď měla málo času, ale moje babička je taková malá motorová myška na klíček, takže bych jí musela přivázat na gauč, uklidit za ní byt, pomoct jí s prací na jejím krámě se železářstvím, vyleštit jí jejího Harleye, udělat dědovi jídlo, a až bych jí po těch 2 hodinách pustila, ona by to šla rovnou celý předělat. :D No, taková je moje milovaná babička :) darovala bych jí, co bych mohla :) Ahoj, Terka :)

http://www.martinus.cz/wishlist/VNP6C92MM6FW

Terezka2209@seznam.cz

Linda Klukanová said...

https://www.martinus.cz/wishlist/M5TCSXFKJJD8 2 hodiny na čtení bych věnovala mamce a za ní bych celý den vařila. Celý den pracuje a vaří a na čtení má čas jenom chvilku před spaním.

l.klukanova78@gmail.com

Adelka Sutnarova said...

ahoj holky já bych darovala dvě hodiny čtení mamce a uklidila bych za ni a uvařila email:sutnarovaadela@gmail.com
whislist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Mayline said...

Hodiny čtení bych darovala svojí kamarádce Týně, protože vím, že čtení miluje, ale kvůli škole na to nemá čas. Takže bych za ní udělala státnice a všechny věci do školy. Což by bylo vtipné, jelikož nejsem francouzštinář jako ona :D :)

BejvlovaBara@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/55XII718S6BF

Unknown said...

Ahoj holky,
čas na čtení bych darovala svojí mamce. Každý den toho musí stihnou tolik, že to ni není (pro nás) reálné zvládnout. Je to moje hrdinka a chci jí tak darovat chvíli na čtení. Udělala bych za ní vánoční úklid a dala bych jí místo dvou hodinek rovnou celý den a uvařila večeři.
Můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/6944BSHH4NAQ
Můj email: kamilamasitova@seznam.cz

Doufám, že budu mít tu možnost, splnit mamce její dárek.

Kamila Mašitová

Sabina Duroňová said...

:) Naprosto miluju čtení, co se týče životního stylu apod.
2 hodiny na čtení bych věnovala mamce jelikož, je stejný maniak a jelikož mám 7 letého bráchu "Satana" :D Tak bych hlídala + navařila :)

Mějte se krásně, holky :) :)

http://www.martinus.cz/wishlist/N34PN3E96TGV

email: Duronova5@me.com

Jájina said...

Ahoj holky :) předně si zasloužíte pochvalu a velké díky za tuhle super soutěž. Miluju knihy, takže jsem se musela zapojit taky, snad se na mě usměje štěstí :). 2 hoďky na čtení bych věnovala svojí mamče, která toho má opravdu moc a na čtení jí nezbývá skoro žádný čas, já bych za ni na oplátku upekla třeba cukroví nebo vyžehlila (to, mamča k smrti nesnáší :D).
http://www.martinus.cz/wishlist/G516APIX8FR7 a můj email j.ivaskova@gmail.com
Přeji krásný adventní čas a těším se na další video z edice vlogmas ! :))

Darina Brisudová said...

ahojte jaby som venovala čas mame za nu by som navarila obed :-)
http://www.martinus.sk/wishlist/NXDL8ULCCJPA (pozrieť)
darinabrisudová@gmail.com

Aneta Volfová said...

Skvělá soutěž, jestli mám něco právě o Vánocích ráda, tak je to pustit si koledu, uvařit horký čaj a přečíst si při téhle atmosféře nějakou knihu.
Čas na čtení bych věnovala své ségře Barče, která touto dobou píše svou bakalářskou práci. Zatímco ona by si četla, já bych jí pomohla s úpravou a úvodem, protože zrovna s těmihle věcmi se docela pere. :-)
aneta.8@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/41DAQBS5A489

Katherine Kleiner said...

Nejvíce času na čtení bych darovala svým rodičům, nedokážu vybrat jen jednoho. Taťka je od rána do večera na stavbě ( v té hrozné zimě), takže jediný způsob jak jemu darovat čas je naučit se zedničinu :D Zatím nevím jak to provedu, ale určitě něco vymyslím! Mamce bych najraději věnovala týden času na čtení, protože vím že se celý rok nejvíce těší na vánoce a dovolonou aby mohla zase otevřít knížku ♥ Za mamku bych tedy uklidila celý dům,ušila pár závěsů (pokusila bych si nepřišit ruce k sobě :D) a udělala vše aby si čas mohla udělat :)
Tak to je ode mě asi vše :) Jdu pomoct mamce, aby měla nějaký ten čas už dnes večer :)
katerinakleinerova@gmail.com
http://www.martinus.cz/wishlist/LKXD1FRGJHH5

Anonymous said...

Ahoj holky,
hodiny na čtení bych věnovala svému tatínkovi, protože je dost pracovně vytížený a nemá už na knihy tolik času. Udělala bych za něj nějakou práci, např. bych za něj posekala zahradu... Udělala bych mu k tomu čaj a nechala ho, aby se zase mohl ponořit do světa knížek! Já osobně knížky také miluji! Bohužel s ohledem na práci a školu na ně nemám tolik času. O to víc si to vynahrazuji v létě. Nejvíce knih přečtu u moře, kde se jen válím a čtu a čtu a čtu...

http://www.martinus.cz/wishlist/UXXI4VWUSH52

Přeji krásný advent!
Pusu, T.

Tereza.Kopalova@seznam.cz


P.S. Vaší knihu už mám, ale pro jistotu jsem si ještě jednu přidala do wishlistu.
P.S. S. ACOS knihy není nikdy dost!

Unknown said...

Ahoj holky :-) čas na čtení bych věnovala svému příteli a já bych za něj umyla auto a uklidnila mu pokoj :-D
https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Lucie Čadová said...

Čas na čtení bych určitě věnovala mamce a to tím, že bych za ní vytřela společný bytový prostory v baráku
email: Lucka37@seznam.cz ; http://www.martinus.cz/wishlist/SM1UVR7NQV8K

Unknown said...

Čas bych darovala mojí mamce, která na to kvůli práci a povinnostem doma nemá čas. Mezitím bych doma uklidila, uvařila.. udělala vše co by bylo potřeba :)
Wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/M6KLRKCWN77Q
email: vero.nika.7@seznam.cz

Domi Nika said...

Čas bych darovala mojí mamce, která na to kvůli práci a povinnostem doma nemá čas. Mezitím bych doma uklidila, uvařila.. udělala vše co by bylo potřeba :)
Wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/M6KLRKCWN77Q
email: vero.nika.7@seznam.cz

Anonymous said...

Čas na čtení bych věnovala svému tatínkovi a já bych za něj zatím nakreslila plánky na boudu pro naše štěňátko :)
WISHLIST https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
EMAIL lucietercie@seznam.cz

Anonymous said...

Čas na čtení bych věnovala své mamince a mezitím bych za ní například umyla okna :)
email: fojtulucie@gmail.com
wishlist: https://www.martinus.cz/wishlist/EKG3124DU4LA

Lucie Janíková said...

Ahojky. Pro mě je čtení strašně důležité. Uklidním se u něj vypustím realitu a ostatní problémy. A právě to je ten důvod proč bych darovala volný čas na čtení své mamce. Mám dva mladší sourozence tudíž si myslím že pár hodinek na čtení by jí pomohlo. Udělala bych pro ní cokoliv: Uvařila oběd, vyprala prádlo, vyžehlila, umyla nádobí, pohlídala brášku a já nevím co ještě jen aby si odpočinula a mohla mít chviličku jen pro sebe se svojí oblíbenou knížkou.
luciejanikova11@gmail.com
https://www.martinus.cz/wishlist/MVTP7V59NGLW

Eva said...

Čas na čtení bych věnovala svému taťkovi. Nanosila bych za něj dříví a pořádně mu vycídila auto :))

Email: e.stiborova@seznam.cz

Odkaz na wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/1ENSCRLMDKNL

Nikola said...

Čas bych věnovala taťkovi. Jeho práce je časově a psychicky hodně náročná. Moc dobře si uvědomuji, že kvůli tomu s námi třeba nemohl být tak často jak by si přál, když jsem byla malá. Nyní už to můžu ovlivnit a s rodinou trávíme společně mnohem více času. Jeho druhou láskou jsou právě knihy a tak bych mu chtěla věnovat dvě hodiny času, kdy za něj třeba naštípu dříví :D. Sice mě to bude stát tak 3x tolik času jako jeho, ale nic lepšího mě asi nenapadá :D K Vánocům pro něj mám připravenou knížku, tak si myslím, že se mu budou ony dvě hodiny hodit :) Ve wishlistu mám sice pouze dvě knížky, ale o to více bych si je přála :)
email: nitolta@post.cz
wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/9GH2AASIJDKU

Unknown said...

Čas na čtení bych věnovala svému příteli, který je od rána do večera v práci a já bych mu mezitím za to umyla auto :)
lihanovahelena@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/BNI3QD7C7DCT

Tereza Hájková said...

Ahoj, ještě jednou... Vážně skvělý nápad s tím kalendářem a dnes je to teda velice povedené...
Já jsem si do svého wishlistu dala všechny knihy, které jsem zaregistrovala za celý rok a hrozně by se mi líbily.. Nebudu lhát, dala jsem i hodně na recenze Lucky, ale i jinak z internetu...:)
Za mamku bych určitě udělala ty klasické domácí práce a nějakou dobrou večeři, aby si konečně mohla odpočinout...
Za taťku je to složitější, ale asi bych mu pomohla udělat různé nákresy do práce, aby se mu usínalo s dobrým pocitem, že toho stihl více než normálně...
Ale hlavně bych tyhle dvě hodiny věnovala příteli, jelikož na sebe má hrozně málo času a čtení knih je spíš pro něj úplně out, kvůli časovému vytížení... Takže určitě mu pomoct s diplomkou a věcmi do školy :)
Tady je můj wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
A e-mail: teresa.hajkova@gmail.com

Adelka Sutnarova said...

ahoj holky já bych darovala dvě hodiny čtení mamce a uklidila bych za ni a uvařila email:sutnarovaadela@gmail.com
whislist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

Míša Šenovská said...

Ahoj holky,
čas na čtení bych věnovala mamce, protože si uvědomuju, co pro mě a celou rodinu dělá a za to si jí neskutečně vážím. Já bych mezitím navařila a uklidila, protože to zabere tolik námahy a času, že mamka už prostě nestíhá číst, což je škoda.
Odkaz na Wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/Q9W2GLNCADHC
Můj email: michalka.senovska@seznam.cz
Mějte se pěkně a už se těším na další videa a články :)

Markéta Babková said...
This comment has been removed by the author.
Lucie Plíšková said...

Ahoj
Čas na čtení bych v věnovala svému mladšímu bráškovi, je mu 11 let, a jsem strašně ráda že ho nepohltila technologie ale že si moc rad čte. Bydlím v Anglii takže se a ním moc nevidím, ale vím že za mě doma přebral veškeré domácí práce nádobí, koše, luxovani a tak. Takže bych mu řada věnovala ty 2 hodiny, až přijedu na vánoce a mamka bude chtít porad s něčím pomáhat tak ať má aspoň o vánocích chvíli klidu :)
Hezký předvánoční čas přeji. :*
Email: Lucinnecka.p@seznam.cz
Http://www.Martinů.cz/wishlist/RJ15BEBNJ6UU

Markéta Babková said...

Ahoj holky :)
Čas na čtení bych určitě věnovala, stejně jako ostatní, mé mamce. Dříve četla ráda a hodně. Teď už na to nemá vůbec čas, přitom má doma kupu rozečtených knížek. Místo mamky bych vyžehlila, to je totiž jediná činnost, kterou obě nemáme rády.
Díky, Markét. :)

https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
market.babku@gmail.com

Kejt said...

Já bych sestřence pohlídala raubíře, aby měla chvíli čas na sebe a na čtení, protože mám pocit, že naposledy četla, když ležela v porodnici. hubnerova.kaca@gmail.com
http://www.martinus.cz/wishlist/8S4T2XWG25SQ

Valentýna Vostrá said...

Ahoj ty dvě hodiny na čtení bych věnovala samozřejmě mamce asi skoro jako každý ale já bych za ní opravila písemky a uklidila celý dům takže tohle ještě kdyby šlo jít za ní na odpoledku do školy do práce ale to asi nemůžu jít za ní učit :D ale k vánocům bych ji hrozně moc ty nížky chtěla dát ano já vím je hrozně ohraný když vám to tady teď bude psát každý ,že hrozně ráda bych tuhle výhru chtěla dát mamince protože jsem ještě nikdy nevyhrála ale ono je to někdy pravda a já svojí mamku miluju natolik že snad i kdybych tuhle soutěž nevyhrála snad jí všechny ty knížky za 2000 koupím sama ( jsou tami dfvě pro tatťku) :D i když nemám tolik peněz ale natolik jí mám ráda že bych pro ní udělala cokoliv na světě i bych pro ní umřela .... Děkuju že ste si tenhle komentář přečetli a Ahoj jsem se rozepsala víc než jsem chtěla :D
Valentynka.Vostra@seznam.cz
http://www.martinus.cz/wishlist/NPBKD1XBC21H

Anonymous said...

Čas na čtení bych věnovala mamce. Aby měla víc času na to uniknout z reality všedních dní. Šla bych za ni do práce, postarala se o domácnost, povídala bych si za ní sama se sebou a rozdala bych všechnu lásku, kterou rozdává na úkor vlastního času a pohodlí :)

https://www.martinus.cz/wishlist/5QF66N2PLQTU
adela.neubertova@gmail.com

«Oldest ‹Older   1 – 200 of 1319   Newer› Newest»
© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig