Friday, January 31, 2014

Barcelona with Mango & Seat - The Fashion show

Lindex top, H&M skirt (which got exchanged for Levi's jeans thanks to my finesse and restless salmon), Zoot boots

 Dneska vás opět zahrnu spoustou fotek. Tentokrát ještě větší než minule, takže se do toho radši rovnou pusťme... kde jsme to přestali? Po prvním dnu v Barceloně pokračoval program prvním večerem. Po koktejlu v hotelovém baru následovala módní přehlídka Manga! 
Ta byla v rámci akce 080 Barcelona Fashiona byla pro podzim a zimu roku 2014. Čeká nás opět spousta minimalismu - bílá, bílá, bílá černá a denim. Dalším velkým trendem dle Manga bude sportovní styl oblečení. Nechyběly kšiltovky, dresy a další sporty prvky. Jedním z velkých zážitků byla i překrásná Alessandra Ambrosio!
Po přehlídce jsme se přesunuli pouze pár kroků na Mango afterparty plnou nekonečného šampaňského, skvělého jídla (v čele s cukrovou vatou) a zajímavých lidí. Já si ten večer užívala s Adélkou, Sarah, Alice a Jamesem. Potkala jsem se ale i s úžasnou Kristinou, která je stejně krásná a sympatická jako na blogu, milými Cup of couple a viděla i krásnou Andy a Alexandru a spoustu skvělých blogerek z celé Evropy, které jsem měla šanci díky této akci poznat! 
Vrcholem celého večera bylo odhalení nového vozu, který vytvořil Seat právě ve spolupráci s Mangem - Mii by Mango. Tohle městské autíčko je prostě zrozené z Barcelony! Krásné, elegantní, módní, živé, mladistvé a s adjektivy bych mohla pokračovat, ale nechám si je do dalšího článku, ve kterém se Mii budu věnovat trošičku víc a na své si budete moct přijít i vy! Musím vás přeci jen trošku navnadit!

 ♥♥♥

Today I have another load of photos from Barcelona for you! Where did we stop? Oh yes, after the amazing first day, there came the first evening! After a cocktail in our hotel's bar we went to see the Mango s/s 2014 fashion show. It was full of minimalism - white, white, white, black and denim. Another big trend according to Mango is sporty clothes - for example this tee you can see on gorgeous Alessandra Ambrosio!
After the show there was the afterparty full of endless champagne, great food (candy frost leading the line) and interesting people! I spent the night in company of Adéla, Sarah, Alice and James. I had a chance to speak to beautiful Kristina, who is just as sweet as I've imagined her from her blog,  I've met the amazing Cup of couple, and seen gorgeous Andy and Alexandra.
The top of the night was the revealence of Mii by Mango, a new city car for women, which is created by the collaboration of Seat and Mango. It is young, elegant, fashionable, lively and many more, just like Barcelona. You will learn about the car and your chance to get closer to it next time. Stay tuned!
Photos by me & Seat official
FACEBOOK / TWITTER / BLOGLOVIN' / ASK.FM

Share:

24 comments

Alice said...

to vypadá skvěle! závidím ti:)

Elle Pomsar said...

Tomu sa povie zazitok na cely zivot, nadhera! <3

Veronika Duží said...

Páni, setkat se s Kristinou...nemám slov. Máš takové štěstí :)

skacina said...

krása:)

Hana Szobony said...

super! (y)
http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/http://sweetchillibyhana.blogspot.cz/

Michaela Pavlíková said...

Wow nový Seat! :))

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Dominika Mrázová said...

perfektne! :)

www.perlaoreneta.blogspot.com

Bára said...

velkolepé! bára.kára

Denisa Dee said...

to muselo být úžasný, Kristina je moje oblíbená bloggerka, snad jednou budu mít taky to štěstí ji potkat :-)

Eliška Němcova said...

Krásné fotky..))
http://the-original-world.blogspot.cz/

PiecesofMyWorld by Dominika said...

Úžasný !

Júlia Jureková said...

Tie detičky sú rozkošné :D

MY MAGIC FASHION said...

Nedokážu si představit, že bych ty úžasné blogerky, které mi připadají tak dokonalé (až mám pocit, že jsou z jiného světa), potkala! Nemluvě o kolekci Mango a všech těch skvělých lidech!
Jsem ráda, že jste toto mohly prožít právě vy dvě, muselo to být skvělé!<3

Tera said...

Vzhledem k tomu, že minimalismus zbožňuju, tak jsem jen mile překvapená! Jak už jsem v minulém článku říkala, jsem přímo posedlá tvým kabátem. A to rozkošné Mii by Mango je prostě a jednoduše rozkošné, jinak to říct/napsat ani nejde. :-))

Evelyn said...

Bože, Mango zbožňuju a ty fotky jsou nádherné! Hned bych se balila a jela za tebou :) Ale ačkoliv se považuju za 'fashion blogerku', nechtěla bych tvrdnout na přehlídkách... Myslím, že bych si toho vzala víc i z listování katalogem :D

Thuy Pham said...

ah, vypada to moc dobre:)

Wendy Felton said...

Fotky jsou úžasné :-)

Czech Blondýn said...

Adéle to moc sluší!

Ema said...

To muselo byť úžasne úžasné!

Ema

Simone ZARA Beautée said...

vyzerá to úžasne :))
teším sa na ďalšie fotky!!! :3
CHOCOLATE KISS

Bára S. said...

wow skvělý to bych taky brala =)

Barbora Ž. said...

Skvělé fotky!!! :)

Anonymous said...

och bazanka <3

Becca said...

Super, rada som si pozrela toľko fotiek :)

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig