Moje nejoblíbenější fotky za celou dobu, co jsme v Californii. Ti nejlepší lidé. Ty nejlepší zážitky. Šnorchlovat už jsme byli dvakrát, nejdřív s Natálkou, Joshem a Annikou a podruhé s Natálkou, Annikou, Prestonem, Erikem a Annie. Z prvního šnorchlování je video a z druhého většina fotek. Byl to pro nás skvělý zážitek. Nejen že to bylo poprvé, co jsme se byly pořádně koupat, ale viděly jsme hned u břehu několik rejnoků a leopardí žraločky. Oceán je sice pěkně studený, ale půl hodinky jsme to zvládly i bez neoprenu. Pak už nám byla zima, tak jsme se šly zahřát do teplého písku.. Snad se vám i tohle video bude líbit. Je natočené kamerkou Canon Legria mini X a podvodní záběry na GoPro. Kdo prošvihl video o mé práci, které jsem na blog nedávala, najdete ho tady na YouTube.20 komentářů

 1. kráásne fotky ! :) závidím vám (samozrejme v dobrom) to teplo a krásne prostredie ! :D
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 2. Miluju fotky z "podvodní říše" :) Táta je potapěč, takže vím, jaké to je, z první ruky, a o to víc se mi tyhle fotky líbí :) Užili jsme si šnorchlování opravdu moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 3. to je jednoducho krása, máme vám teda čo závidieť :)

  OdpovědětVymazat
 4. Šnorchlování jsem propadla loni v Indonésii, takže chápu vaše nadšení!! Nemůžu se dočkat až zase strčím hlavu pod vodu :)

  OdpovědětVymazat
 5. mne snorchlovanie prilis neprirastlo k srdcu, ale fotky a video boli strasne super!! uplne ma to letne naladilo!! :)

  www.perlaoreneta.blogspot.com

  INSTAGRAM: dominikamr

  OdpovědětVymazat
 6. Sice mám z potápění fakt hrůzu, ale takhle na fotkách je to parádní :-D Bebe
  PS: a to zakopání do písku nemělo chybu :-DD

  OdpovědětVymazat
 7. Nádhera!!! :) Na šnorchlování jsem se stala závislá :)) a šnorchluju v každé louži :) Anonym výše propadl šnorchlování v Indonésii, a to úplně chápu!! Taky jsem trávila pod vodou tunu času :) Kalifornii neznám, ale Floridu mám prošnorchlovanou skrz na skrz. A potápění se zatím bojím...., myslím s bombou.
  Krásné, užívejte si :)
  http://salek-snu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Úžasné video a ešte lepšie fotky. Ach, musí to byť paráda! :) teším sa na ďalšie fotky a zážitky a videááá

  OdpovědětVymazat
 9. áááá to bol krásny post :))

  OdpovědětVymazat
 10. Luciii miluji tyhle příspěvky!!!! Tohle léto ti vážně závidím a zároveň moc přeji :) Užívej a těším se na další fotky!

  OdpovědětVymazat
 11. To jsou parádní fotky!!:)) Těším se na další článek a video:) s přítelem ty videa uplně hltáme a těšíme se až bude vždy další:D

  OdpovědětVymazat
 12. To je skvělé, že máš takové zážitky. A vy jste všechny jak modelky :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Tak tohle je naprosto bezkonkurenční!!:) Užívejte holky!:)
  Style by Eliza.

  OdpovědětVymazat
 14. závidím moře a závidím Joshe :-) je hooodně pěknej :-D

  OdpovědětVymazat
 15. Josh je vážně moc pěknej :D :) a jinak nádherný fotky, holky! :) moc vám to sluší... :))

  OdpovědětVymazat
 16. šnorchlovala jsem pouze jednou a to v Egyptě - byl to nádherný zážitek. viděla jsme želvy, chobotnici, rejnoky, malé žraloky a spoustu krásných ryb. je to prostě úžasný :))

  OdpovědětVymazat
 17. Wow, kouzelné fotky!!! ♥ A super video! :D

  OdpovědětVymazat
 18. Tak to musel být super zážitek, taky mě hrozně láká se takto potápět v oceánu. Letos poletím na Bali, tak doufám, že si to taky vyzkouším. Chci být připravena opravdu na vše, a tak jsem si už teď objednala kurz potápění v Česku, abych to na Bali už uměla a potápění v oceánu si ještě více užila.

  OdpovědětVymazat