Vítám vás u pokračování našeho dvoudenního dobrodružství. V pátek ráno jsme se probudily, nasnídaly jsme se a jely za holkama, prohlédnout si kampus UCLA. Řekla bych, že to je spíš takové velké studentské město, se vším všudy. Vůbec bych se nebránila tomu tam studovat! Potom jsme vyrazily do Beverly Hills, kde jsme se prošly mezi butiky na Rodeo Drive a konečně navštívily známou Cheesecake Factory. Dalo nám to celkem zabrat, než jsme se rozhodly, který cheesecake vyzkoušíme, ale vyhrál čokoládovo malinový a red velvet cake a rozhodně to byla dobrá volba! Povinným bodem na seznamu je samozřejmě i Hollywood, ale musím říct, že z toho jsem zase tak nadšená nebyla. Prošly jsme si walk of fame, z dálky zahlédly nápis HOLLYWOOD a pomalu se zase přesunuly do Westwoodu na UCLA. Byly to skvělé dva dny a zároveň náš první větší výlet. Pokud pro nás máte nějaké tipy na to, kam se poblíž Huntington beach podívat, určitě budeme rády!


12 komentářů

 1. Už sa teším keď tam ja raz pôjdem!! :-) Určite Holywood musel byť skvelý! :-)
  http://klaudiaduranova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Super fotky!! Určite ochutnajte Oreo cheesecake ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Téda, zavidím vám. Taky bych se chtěla jednou podívat do Ameriky. :)

  http://karolinarblog.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to musela být největší paráda :-) Musím se tam taky určitě podívat, to nejde na to jenom koukat, to se musí zažít :-D :-))) Ještě že to tak pěkně dokumentuješ, za to vážně moc děkuju. :-)) Tak jen užívejte jak nejvíc to jde :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Panečku to jsou zase úžasné fotky:) do cheesecake factory bych chtěla tak strááášně moc!! A snědla byh jim tam uplně všechno:D♥

  OdpovědětVymazat
 6. Velmi pěkné! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Die Bilder sehen super aus...da bekomme ich gleich wieder fernweh, obwohl ich erst vor 2 Wochen da war....:)

  OdpovědětVymazat
 8. Máš opravdu krásné fotky:) Taky bych chtela do Los Angeles :P

  http://alexaginger.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 9. Wau....dúfam,že si si to tam užila :)
  http://simonechanell.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat