PA010375sweater - Tchibo, shirt - Reserved, skirt - Lindex, shoes - Tamaris, bag - Shopbop

Vždycky se mi líbily školní uniformy a v duchu jsem si přála, aby je u nás na škole zavedli. Bohužel/bohudík se to nikdy nestalo. Asi by mě to nadšení zase rychle přešlo. Tahle sukýnka mi to připomněla, protože je prostě taková "školní", nemyslíte? Jak to máte vy se školními uniformami? Dokážete si představit, že chodíte každý den do školy v tom stejném jako všichni ostatní?

PA010446 PA010412 PA010509 PA010524

33 komentářů

 1. Mám úplně ten stejný svetr! Outfit ti moc sluší, hrozně se mi líbí ta kabelka. Já bych uniformy rozhodně nechtěla. Chci nosit to, co se mi líbí a ne to, co mi někdo přikáže :)

  Young, wild and free

  OdpovědětSmazat
 2. Mám to tak ako ty ;) tiež som kedysi túžila po tom, aby sa u nás nosili uniformy, ale teraz som vďačná, že to tak nie je :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také bych chtěla, aby se v naší škole zavedly uniformy. U náš ve škole je problém, že některé holky chodí oblečené lépe, některé hůře. Poté vznikají spory a hádky, holky si navzájem závidí a to je dovádí k tomu ostatní pomlouvat a říkat, jak je oblečení té druhé šeredné a divné (přitom v duchu závidí).
   Myslím si, že zavedení školních uniforem na naší škole by jaksi udrželo vztahy u nás ve třídě, protože bychom měli stejné oblečení a byli na stejné úrovni a nedocházelo by u nás k hádkám! :)

   www.elliestrong.blogspot.com

   Smazat
 4. Krásný outfit, tenhle styl miluji :) a sice se mi to taky hrozně líbí a když jsem byla v Anglii a viděla jsem tam holky pochodovat v těch dokonalých sukýnkách, tak jsem po nich taky na chvíli zatoužila, ale vím, že by mě to doopravdy přešlo. Protože bych pak nemohla nosit co chci a nadávala na školy, které to mají lepší :D
  Young, wild and free

  OdpovědětSmazat
 5. Jednoduché, krásné s výraznou kabelkou ;) Skvělé!

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 6. Vyloženě školní. Mě se moc líbí boty. :)

  OdpovědětSmazat
 7. Vypadá to krásně:)) Tak nějak jsem taky vždycky chtěla uniformy, ale vím, že po pár dnech by s tím byl konec :D

  SWEETCITRUSLEMONADE

  OdpovědětSmazat
 8. Krásný rolák! Takový taky scháním! :-) Já bych školní uniformu rozhodně nechtěla. Má samozřejmě své pro i proti, ale jsem radši, když se můžu oblékat podle sebe.

  OdpovědětSmazat
 9. Moc hezký Luci! Líbí se mi to moc... Každý kousek v tomto outfitu bych si sama vzala a i takto krásně dohromady! :)) Vše se mi líbí...
  A k tématu, přesně jak psala slečna výše, uniformy by se rozhodně hodily, viděla bych to na ZŠ a SŠ a přesně z toho důvodu. Závist a následná šikana... na VŠ už to lidé tak neřeší, protože tam není žádná ucelená třída a je to v klidu, lidi jsou dospělí a neřeší se to tak. A kdyby náhodou jo, tak semestr se přečká s kýmkoliv. Ale v těchto dlouhodobých uskupení jako je třída na ZŠ nebo SŠ jsem jednoznačně pro zavedení.
  Vendy

  www.vendulanovotna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 10. Moc ti to sluší Lucy, ta sukně je nádherná!:)
  Hezký víkend!
  xxM
  http://sunstreetbymonica.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 11. Sukně je moc hezká, mám skoro stejnou v červené barvě! :) Jinak já bych uniformy určitě nechtěla, nevím, baví mě se oblékat tak, jak chci já a ne nosit nějaký předepsaný oděv :/
  The Colorful Blog

  OdpovědětSmazat
 12. Uniformy se mi líbí jen na oko (třeba k Anglii už neodmyslitelně patří), ale já osobně bych je nosit nechtěla. Ta kabelka je super, moc ti to sluší :)
  VERONIKA CHVATALOVA

  OdpovědětSmazat
 13. Já bych asi školní uniformy nechtěla, líbí se mi to, že módou můžu vyjádřit sama sebe a do toho uniformy moc nezapadají.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 14. Super outfit...tá sukňa je skvelá :)

  http://fashion-and-beauty-diary.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 15. Krásny outfit, neskutočne sa ti hodí!♥ Si naozaj veľmi krásna :)
  Art Blog

  OdpovědětSmazat
 16. tá sukňa je super ! keby ešte aj tie uniformy vyzerali takto pekne, určite by som bola za, aby boli na školách :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětSmazat
 17. Celý outfit je super! Všetko je pekne zladené a super to vyzerá:)
  My blog :http://romiivanova.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 18. mně by se libily uniformy asi jen treba na zakladni skole, do tech 15let a pak at si kazdy oblika jak chce :) jinak mooc se mi libi ta kabelka :)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětSmazat
 19. Outfit je parádní, dokonale jsi to doladila rtěnkou a kabelkou! :-)
  Co se týče uniforem, já jsem pro a to kvůli sociálním rozdílům. Určitě každá z nás za svoje školní léta zaznamenala diskriminaci chudších, nebo alespoň posmívání se těm, kteří nemají nejnovější oblečení. Tohle by ty rozdíly třeba smázlo. :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Taky se mi vždycky líbily uniformy ve filmech, ale ve skutečnosti bych z toho asi nebyla moc nadšená. Člověk pak nemůže vyjádřit svůj styl a osobnost..Outfit je super, i když to není úplně můj styl :)

  OdpovědětSmazat
 21. Jéé! ♥ Máme rovnaký sveter! Nádherný outfit :)

  OdpovědětSmazat
 22. Ta sukně je bombastická, moc ti Luci sluší. :) Já bych teda školní uniformy nosit nechtěla, ale aspoň bych si nemusela kupovat tolik věcí na sebe a ušetřila bych za utrácení nových hadříků. :D

  OdpovědětSmazat
 23. Great:) xx
  Bianka
  http://ruhamania.blogspot.hu/

  OdpovědětSmazat
 24. Moc ti to sluší :) Sukně je parádní! www.kristynablog.com

  OdpovědětSmazat
 25. Krásný outfit! Ta sukně mě fakt baví! Mám podobnou z loňské kolekce <3
  http://www.meetmylovelyworld.com

  OdpovědětSmazat
 26. Tuhle sukýnku jsem v Lindexu okukovala! Taky se mi moc líbí školní uniformy, ale po tom co jsem slyšela od lidí, kteří je nosit musí, kolik to má nevýhod, jsem rychle změnila názor!

  Klára
  NARA blog
  www.natalieklara.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 27. Ta sukně se mi moc líbí. Já bych asi nechtěla mít uniformy ve škole, protože chodit každý den v tom samém i když se to pere, ale mě by to přestalo bavit. :)

  OdpovědětSmazat
 28. Krásné, moc se mi líbí ta sukně :).
  Školní uniformy mě také vždy lákaly, ale v konečném důsledku jsem ráda, že můžu nosit to, co sama chci a nemusím být každý den stejně oblečená, jako další stovka holek na škole... :)

  OdpovědětSmazat
 29. Super pretty outfit, absolutely love your style!!!

  OdpovědětSmazat
 30. krásný outfit! Sukýnka se mi neskutečně zalíbila :) a Luci, culík ti fakt moc sluší! ♥

  OdpovědětSmazat