Krásné pondělí! Máme začátek týdne a tedy ideální čas na to, začít plánovat! Jsme opravdu moc rády, že se vám líbí náš měsíční plánovač na rok 2016, tisknete si ho a používáte ho. Rozhodly jsme se vytvořit ještě další verzi. A to týdenní plánovač! My si často plánujeme týden po týdnu, a tak ho rozhodně využijeme.

Je jednoduchý a dá se použít na jakýkoli týden v roce. Vytvořily jsme volný prostor pro to-do list na každý den a dole místo na poznámky. Tak snad se vám bude hodit stejně tak, jako ten měsíční!
Když už jsme u těch plánovačů, zajímalo by nás, jak vypadá váš ideální diář! Co musí obsahovat? Jak je velký? A jak je rozvržený?

20 komentářů

 1. Tak to si možná vytisknu pro to do listy ;)

  Miška
  tripsandweekendactivities.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 2. Můj diář by se měl vejít do tašky, obsahovat místo na to-do listy, měsíční cíle ale i ty týdenní. Jeden takový znám, jmenuje se The Happiness Planner (favorit od Zoelly), jen cena je trošku problém, ale plánuji si ho koupit příští rok! Nebo máte někdo podobný na doporučení?

  OdpovědětVymazat
 3. Tenhle plánovač jste skvěle vymyslely holky! Na tento týden se mi bude skvěle hodit, mám toho požehnaně :D :))

  http://s-hejvi.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Měsíční se mi strašně hodí ! Za ten moc děkuju a je už pověsen na nástěnce. Bohužel tenhle rok týdenní nevyužiju, nůj život je samí stereotyp :( Tak už mám v hlavě kdy mi jaký trénink začíná. Ale v příštím roce, se s vysokou školou hodně změní :) Takže děkuju moc, vždy jsem si chtěla udělat takový kalendář jen ten čas není :)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvelý plánovač! Ja si veci veľmi neplánujem, lebo potom nič nestíham a stresujem :D

  OdpovědětVymazat
 7. Super plánovač, zkouškový se blíží takže se bude skvěle hodit :) akorát mě děsí jak na to musim pořád koukat kolik toho ještě mám :D dííky za to co děláte!

  OdpovědětVymazat
 8. Jsi skvělá Lucko, je naprosto perfektní :) Už ho mám připravený k vytisknutí :)
  A abych odpověděla na tvoji otázku: Ideální diář pro mě je ten, který obsahuje: Rok na jednu stranu (klasický roční přehled - všechny měsíce pouze s čísly jako dny), rok na dvě strany (měsíce jako "nudle", vždycky datum/číslo a vedle trocha místečka - to využívám pro zaznamenávání výletů, dovolených a podobně), měsíc na dvě strany (zkrátka měsíční přehled, jaký jsi dělala) a pak týden na jedné straně a vedle něj volná stránka na poznámky :)

  OdpovědětVymazat
 9. Plánovače sú skvelé! A tieto vaše sú ešte aj nádherné ♥
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovědětVymazat
 10. Už tlačím plánovač :)
  Môj diár musí byť malý taký do kabelky .

  withkass.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to je naprosto super používám uz oba dva mam je vyvěšený a jsem s tom naprosto spokojena díky tomu jak je to jednoduché a přehledné. Děkujeme moc !! Jeste by jste mohli udělat takový ten na den- kde mate TO DO list, co nakoupit a podobně �� Je to opravdu úžasné. Dekuju

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli by jste nechtěli udělat i školní rozvrh?

  OdpovědětVymazat
 13. Mi piace molto il tuo blog, spero che possiamo scambiare di introdurre un software gratuito di recupero della foto.Free Photo Recovery Software

  OdpovědětVymazat
 14. Ja veľmi diár, ani plánovač nepoužívam, ale je jedna situácia, kedy sa mi zíde. A to je skúškové obdobie. Práve mi začalo a stiahla som si aj mesačný aj týždenný plánovač. :-) Mám to dosť "narvané" tak dúfam, že mi to pomôže zorganizovať čas. :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Prima věc. Čemukoliv diářovému my fandíme :-). Až budete shánět nějaké doplňky, mrkněte k nám na web (www.planner-addict.cz) - najdete tam mimo jiné i plánovací tipy a triky ;-)

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj, prosím tě jak se jmenuje to písmo které používáte na nadpisy u mesíčních plánovačů např. Září - Děkuji

  OdpovědětVymazat
 17. týdenní kalendář je super, pro mě ideální, že je univerzální na jakýkoliv týden, díky !!!

  OdpovědětVymazat