Ahoj všichni! I letos se účastníme Utuberingu, festivalu youtuberů, který již podruhé proběhne jak v Praze (konkrétně 29. dubna), tak v Brně (6. května). Přípravy finišují a my už se těšíme! Na vás, na atmosféru festivalu, i na ostatní youtubery. Letos pro vás máme připravený bohatý program nejen na pódiu, kde nás uvidíte v našem vlastním programu, ale i s ostatními slečnami z naší "beauty a fashion" zóny. Zároveň se můžete těšit i na tvořivý koutek u nás v našem "koutku", kde si budete moci vytvořit a odnést vlastní placku. 

Do jedné části programu se navíc můžete zapojit i vy! Během dopoledního programu pro lístky "exkluzive" máme naplánovaný video-ask. To znamená, že budeme odpovídat na otázky, které nám formou videa pošlete vy! Máte na nás nějaký dotaz, který byste nám chtěli položit, a zároveň se nebojíte toho, vidět se na velké obrazovce na Utuberingu?

Vezměte telefon nebo foťák, natočte se, jak nám pokládáte dotaz - prosíme vás, aby byl pouze jeden, aby video nebylo moc dlouhé - a pošlete nám ho na e-mail acos.utubering@gmail.com! Může se stát, že video bude moc velké a nepůjde poslat. V tom případě je nejjednodušší poslat nám ho přes službu WeTransfer. Jak na to?


 1. Klikni na add your files a přidej tvoje video s otázkou.
 2. Do prvního okénka napiš náš speciální email acos.utubering@gmail.com
 3. Do okénka pod to napiš svůj email.
 4. Do posledního okénka dopiš svou otázku a svoje jméno.
 5. Klikni na Transfer a video se začne posílat! Až doběhne odpočítávání na 100%, je hotovo!
Jednoduché! Vybereme několik dotazů do Prahy a několik do Brna, a na podiu Vám na ně odpovíme. Moc děkujeme, pokud nám s programem pomůžete a zapojíte se. Jako poděkování, odměnu a malou motivaci vám zpětně e-mailem pošleme slevový kódík na náš e-shop, takže pokud jste do teď váhali jestli nám video poslat, doufáme, že už jsme vás přesvědčily! :)

Pokud si ještě chcete zakoupit lístky na Utubering, můžete na webu, a my se na vás budeme těšit!
3 komentáře

 1. Myslím, že je to super nápad. A určitě si všichni youtubering užijte. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jeeee, to je skvelej napad, prijde mi to jako lepsi zpusob nez s mikrofonem. Utubering si moc uzijte, uz se tesim na vlogy!!! <3
  http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 3. Minulý rok jsem na Utuberingu byla a setkala jsem se tam s vámi :) byl to fakt krásný zážitek, ale tento rok už to vynechám, jelikož mi přijde, že celý utubering je pro mladší, já jsem stejně s Nicol. Nebo je pro mladší - chodí tam spíše mladší, což mi úplně nesedlo :D ale užijte si utubering holky :-*

  eLblog

  OdpovědětVymazat