Monday, July 24, 2017

Představujeme diář pro rok 2018!


Ahoj všichni! Dneska vás zdravíme od oceánu ve Francii, kde jsme dnes jako první věc po ránu naposledy zkontrolovaly materiály k našim diářům pro rok 2018. A protože podle nás je všechno perfektní, schválily jsme jejich zaslání do tisku! Výroba teď potrvá přibližně měsíc, a pak už budeme mít diáře v ruce jak my, tak i vy! Na Martinusu totiž už teď spustili předprodej. Můžete si tak diář objednat, a až ho budou na začátku září mít na skladě, budete mezi prvními, kteří ho obdrží.

Ten sen, mít vlastní diář, se nám splnil už loni, když vyšel Motivační diář na rok 2017. Hned jsme přemýšlely, jak udělat diář na další rok ještě lepší a praktičtější. Jak se to povedlo?

Diáře pro rok 2018 budou dva! Jeden ve formátu A5 (stejně velký jako ten loňský), a jeden menší, ve formátu A6. Ten menší se tak může hodit všem, kteří chtějí něco lehčího do kabelky. Oba diáře mají krásný nový design jak zvenku, tak i vevnitř. Celý design je letos takový hravější, propojenější se spoustou místa na poznámky a to do listy. Samozřejmě nechybí několik druhů plánovačů na všechny vaše aktivity.

Novinkou je, že je diář vhodný i pro slováky. Všechny důlěžité věci - svátky, názvy dnů v týdnu a měsíců jsou jak česky, tak i slovensky.

Větší diář má navíc ještě u každého měsíce motivační článek od nás. Proto tomu většímu stále říkáme Motivační diář 2018, zatímco menšímu diáři, do kterého jsme tyto motivační texty už nedávaly, říkáme pouze Diář 2018.

Oba diáře budou mít praktickou záložku ve formě stužky a gumičku na uzavření diáře.


Líbí se vám? Můžete si ho objednat už teď! Na Martinusu najdete Motivační diář 2018 - tedy ten ve velikosti A5 - za 263 Kč, a Diář 2018 za 199 Kč. Předobjednávat můžete i na slovenském Martinusu - Motivační diář 2018 za 12,37 euro a Diář 2018 za 9,36 euro. Pokud dáváte přednost tomu, podívat se na diář nejdřív na vlastní oči, můžete si počkat na polovinu září. Od té doby až do začátku nového roku, najdete diáře i ve všech větších knihkupectvích po celém Česku i Slovensku.

Poslední důležitou informací je, že během listopadu se pak vydáme na autogramiády do Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy, kde se budeme moct potkat, popovídat si a také vám podepíšeme vaše diáře, které si při té příležitosti budete moct zakoupit.

Na závěr moc děkujeme celému Slovartu za úžasnou spolupráci při vydání diáře, Ondrovi, který nám splnil všechny naše přání, Sáře, která po nás četla všechny texty, opravovala a radila jak je zlepšit, a také Báře, která stojí za celým krásným designem.

Jak se vám diář líbí? Který si vyberete?
Share:

18 comments

 1. Gratuluji k vašemu dalšímu diáři! Určitě bude skvělý :)

  ReplyDelete
 2. Já už si předobjednala ten větší, protože když si chci koupit diář od vás, tak chci, aby tam byly i ty texty :) navíc mám i ten na rok 2017 a jeho velikost mi nějak nepřekáží :)

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 3. Určitě si koupím ten motivační. Jedinou nevýhodou pro mě je že světlý (tajně jsem doufala že vyhraje tmavší design). Ten světlý je pěkný, ale diář od vás na 2017 je po každodenním intenzivním používání jakoby zašmudlaný.

  ReplyDelete
 4. Je fakt boží :0 doufám, že bude obsahově stejně tak skvělý, jako ten letošní ❤

  ReplyDelete
 5. Gratuluji k dalšímu diáři a určitě si koupím velikost A6, aby se mi vešel do všech menších i větších kabelek. ����

  ReplyDelete
 6. Koupím si malý, protože do crossbody kabelek se mi ten vetší moc nevejde :) Už se moc těším!

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. No tak to je bomba! Já si ho snad letos snad také pořídím, ty barvičky jsou moc povedené :)

  Lenny v Dánsku

  ReplyDelete
 9. Je vážně nádherný! Letos si ho rozhodně koupím:)

  ReplyDelete
 10. No tak to je super holky! Jsou krásné a určitě si jeden zas koupím! ♥
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  ReplyDelete
 11. Krásnej :-) Kdo vám dělá grafiku?

  ReplyDelete
 12. Je nádhernej! A ta malá velikost je ideální!! :-)

  Lucienne ReadLoveEat

  ReplyDelete
 13. Ty jo, kdybych mohla, hned bych do něj šla. Ale bohužel na cestách ani ten menší nemůžu tahat, na vše mam mobil. Ale vypadá to fakt super :)
  Ejnets in Lisboa

  ReplyDelete
 14. Motivační diář si budu přát k Vánocům. Gratuluju a těším se! :)

  ReplyDelete
 15. Já pořád nevím protože jsou oba dva užasnáé :)

  ReplyDelete
 16. Dobrý den,
  To informuje širokou veřejnost, že paní Henrietta Fernando, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro každého, kdo potřebuje jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby pro jednotlivce, společnosti a společnosti za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig