Wednesday, August 16, 2017

Back to normal


šaty - Reserved, kabelka - F&F, boty - Snaha

Návrat z dovolený do normálního každodenního života mi trval tak týden. Práce bylo (a pořád je) spousta, ale motivace, nálada a nasazení nikde. Pořád jsem přemýšlela, jak bych chtěla být zpátky na surfu, houpat se ve vlnách a nebo jen tak polehávat v písku. Po zhruba třech týdnech jsem najednou zase byla doma, a čelila tomuhle docela zoufalýmu pocitu. Za všechno to cestování jsem nesmírně vděčná, vážím si toho, a vím, že to není samozřejmostí. Člověk si ale na ten bezstarostnej pocit u moře a oceánu rychle zvykne, a hodně mu pak chybí!

A co mi z toho pomohlo? Procházka po Praze, kterou miluju a která taky není vůbec špatná, a hlavně vědomí toho, že to co mě tu teď čeká, taky není vůbec k zahození. Diář, film, brzy i přírůstky do našeho e-shopu, který jsme už teď vylepšily, nové články a videa. Recept na podovolenkovou depku zní teda jasně! Ujistěte se, že vás baví i váš "normální" život. Pak bude každý den jako na prázdninách.


Share:

22 comments

 1. Jé, ty šaty ti hrozně sluší a mimo to mě dostaly ty poslední 3 věty v článku, myslím, že jsi to krásně vystihla :) Já se ještě obvykle po dovolené těším na lidi, kteří s námi nebyli, protože jim na jednu stranu můžu říci, co všechno jsem dělala a jak se měla, ale zároveň mě pak oni dostanou zpátky na zem do mimodovolenkové reality :)

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 2. Strašně ti to sluší a ty šaty jsou náádherný! :)

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Já zrovna teď čelím návratu do normálního života, v neděli jsem se vrátila z mého vysněného Norska a přijde mi zvláštní, že už jsem zpátky doma a místo obdivování norské krajiny ležím doma s antibiotiky.. Ale člověk holt čas nezastaví a bez "normálního" života bychom pak nemohli zažívat všechna ta úžasná dobrodružství ♥

  Another Dominika

  ReplyDelete
 5. pekne napísaná tá posledná veta - aby bol každý deň ako na prázdninách - toho sa presne držím, teším sa na nové články :)

  Desire fashion blog

  ReplyDelete
 6. Je jedno kde sa nachádzame. Hlavne, že si užívame život a prijímame ho taký, aký je <3 Si nádherná a tie šaty sú priam božské! <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 7. Po přečtení tohoto článku jsem si uvědomila, jak se mi nikdy z táborů, celkově dovolených nechtělo zpátky do reality. To tak mám asi úplně pokaždý. Ale většinou si pak naplánuju aktivity, setkání s kamarádama a žiju si dobře ten "normální" život zase :) A moc ti to sluší :)

  ReplyDelete
 8. Máš naozaj nádherné šaty, tá krajka sa mi tam veľmi páči :) a máš pravdu, po dovolenke je to naozaj ťažšie! :/

  ORLLING

  ReplyDelete
 9. Máš pravdu návrat je občas těžký. Moc ti to v šatech sluší :)
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  ReplyDelete
 10. Jo, tenhle pocit znám také. Mívám ho po každé dovolené, až letos jsem se mu vyhla a to tak, že jsem se vrátila na brigádu tak rychle, že na ten stav ani nezbyl čas a když čas konečně byl, tak stav byl dávno pryč. Chce to se prostě zabavit a nesedět doma a nekoukat na fotky a být smutná z toho, že už je to pryč.

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 11. Woooow, moc moc ti to slusi. Jo, tak to taky musim, zrovna jsme se vratily z dovolene a za chvili zacina skola a je cas, si zase zvyknou na normalni zivot... Jsem na jednu stranu smutna, ale na druhou jsem stastna z dovolene a tesim se na dalsi dobrodruzstvi. Jinak outfit super, ty saty jsou krasny!
  Sandra

  ReplyDelete
 12. Strašně mooooc ti to sluší !!!!
  PS: moje počáteční psaní, kdyby měl někdo chuť a náladu může kouknout :)
  http://wix.to/OMBjABg

  ReplyDelete
 13. Beautiful dress! <3 Going back to real life after traveling is difficult, but I'm sure you have so many more exciting opportunities awaiting!

  ReplyDelete
 14. Thanks for this useful post. This topic has obviously been covered many times but you do a very good job of clearly stating
  the important points one needs to know and includes details often missed by others.
  sarahah

  ReplyDelete
 15. Thank you for the great article. I’m getting back into guest blogging so this was a great starting point.
  appvn

  ReplyDelete
 16. Ona ta depka klidně přijde, i když žiješ u oceánu a každý den máš možnost se houpat na vlnách. :) Ale rozhodně tomu pomáhá život na cestách. Člověk si pak víc váží klidu :)
  Ejnets v Lisabonu | instagram: EJNETS

  ReplyDelete
 17. Hezký outfit :) podovolenkovou depku mám vždy také, hrůza, ale vždy to díky bohu přejde :)

  ReplyDelete
 18. Love the dress!

  https://brightdecember.blogspot.com/

  ReplyDelete
 19. Dobrý den,
  To informuje širokou veřejnost, že paní Henrietta Fernando, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro každého, kdo potřebuje jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby pro jednotlivce, společnosti a společnosti za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig