bunda - Levi's, košile - Win Win Love, kalhoty - Lindex, boty - OJJU (Zoot), kabelka - Rebecca Minkoff

Úplně neúmyslně jsem se druhý den pražského Fashion Weeku sladila s tribunou. Šly jsme kolem vstupu na ni po cestě do backstage, a bylo jasno, kde dnešní outfit vyfotíme. Lokace je letos opět neobvyklá - stadion Koloseum na Štvanici, konkrétně tedy ne jeho tenisové kurty, ale ochozy stadionu. Celé místo je dramaticky nasvíceno, a ještě se všemi těmi - často šílenými - módními kreacemi, působí opravdu jak nějaký módní chrám. Uvidíte to brzy na fotkách a videu! 

Líbí se mi, když se různým místům dávají neobvyklé úlohy, představí se v jiném a novém světle, nebo si třeba úplně poprvé všimnete jejich velkoleposti, nebo vůbec jejich existence.

Jinak se u mě druhý den s tímto outfitem vezl především na vlně pohodlí. Oblíbená džínová bundička, krátká bílá košile, kalhoty lehce elegantního střihu, a pohodlné a hlavně nízké boty. Jak se vám outfit líbí? Než pro vás zpracujeme článek a video, můžete se podívat na naše Instagramy, kde už se pár fotek objevilo - @nicole_e a @lucie_ehr.



11 komentářů

 1. Fotky sa mi páčia, ani by som nepovedala, že to bude na takomto mieste vyzerať dobre.. :) Najviac sa mi páči džínsová bunda a teším sa na článok z fashion weeku :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasné miesto na fotenie! <3 Neobvyklé ale nádherné. Vyzeráš nádherne a tie boty sa mi veľmi páčia! <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětVymazat
 3. No krásně se vám podařilo sladit outfit s prostředím :) Já tuto kombinaci mám moc ráda a tobě náramně sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Košeľa je dokonalá, rovnako aj fotky :)

  OdpovědětVymazat
 5. I found a bunch of good articles on this subject here. Thanks!

  OdpovědětVymazat
 6. fotky na štadióne sú super! vyzeráš krásne, veľmi sa ti outfit hodí a pohodlnosť je nadovšetko! :D :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 7. จีคลับ Online gambling sites that can be played every day. Just like or want to gamble yourself all the time. Anyone who likes to gamble can play professionally. Have a play that anyone play. Can play in a friendly. Every day bets are fun and realistic bets.

  In addition, it is interesting to occasionally eat smoothies. It does not always benefit the body. If you do not like the way you drink it down. Green fruit juice. Full of benefits The smell of green and bitter taste, the drink will make your body can not absorb the benefits of the juice. If you do not want to lose fruits and vegetables, you should gradually drink it with a drink time of about 5-20 minutes, gradually sip gradually the body absorbs minerals and vitamins in the drink better.

  It is interesting to have a gambling game that will play every day. Gambling is like a good return every time. To play all. You can earn as you choose. It is a bet that will enjoy the things that people choose. Can play well with betting games to make more money. บาคาร่า

  OdpovědětVymazat