Kdo by to byl tušil, že je Lisabon tak krásné město? No dobře, taky jsem to tušila, ale když jsme se tam pak ocitly, uplně to předčilo moje očekávání. To město má prostě svoje specifické kouzlo! Máte tam propojení skvělého jídla (Ach Pastel de nata! Ach sea food!), teplého podnebí, blízkého moře, tradičních baráčků, a kopcovitého terénu, který dodává městu útulnost. Můžete se po něm procházet a na každém kroku objevovat nové krásné uličky a zákoutí. Tenhle druh turistiky mě neskutečně baví. Najít si na mapě pár bodů, které člověk chce vidět (to mohou být památky, kavárny, parky nebo jen budovy), ale mezi nimi se prostě pomaloučku procházet městem a objevovat ho úplně spontánně. 


K tomu je, s ohledem na outfit, potřeba maximální pohodlí. Protože bylo poměrně teplo, stačila halenka a pro jistotu do batůžku lehčí bunda. Outfit je tedy tentokrát dost jednoduchý, ale jelikož na žlutou v Lisabonu narazíte dost často - jejich ikonické tramvaje, tohle žluté náměstí, a i další tradiční baráky - sladila jsem se do barev města.


No a řeknu vám, cítila jsem se v téhle kombinaci skvěle. Baví mě jak vzor, tak i střih téhle halenky, a je to přesně ten kousek, který už stačí doladit obyčejnými věcmi a nechat ho zářit. Co myslíte?


Halenka - F&F
Kalhoty - Levi's
Boty - Reebok
Hodinky - Mockberg

20 komentářů

 1. Sluší ti to! Krásně ladíš :)

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. To ti tak moc slusi!!! Lisabon je proste nadhernej. <3

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Niky, strašně ti to sluší. A ten vlog z Lisabonu byl úžasnej.

  OdpovědětVymazat
 4. do Lisabonu by som sa raz hrozne chcela pozrieť :) vyzeráš super, sluší ti to!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 5. Žlutou jsem nikdy neměla ráda, ale tohle je zrovna velmi pěkný odstín a krásně se k Lisabonu hodí :)) Jednou bych se tam chtěla podívat!

  OdpovědětVymazat
 6. Prosím o vyplnění dotazníku na téma srovnání zahraničních a českých blogů/vlogů. Děkuji! https://blogy-a-vlogy.vyplnto.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Ty v tý žlutý jenom záříš!:) A taky mě baví toulat se uličkama a objevovat tajná zákoutí. V Lisabonu jsem ještě nebyla, ale taky je na pomyslném wishlistu, takže někdy...

  OdpovědětVymazat
 8. Na halenku jsem včera v Tescu koukala (mají ji zrovna i ve slevách), ale 100% polyester opravdu nechci. Škoda, žlutou mám ráda. M.

  OdpovědětVymazat
 9. Nice pictures and pretty smile! :)
  http://tdwof.blogspot.fr/

  OdpovědětVymazat
 10. Úplně se mi z toho stýská :) Já mam za sebou rok v Lisabonu a už se nemůžu dočkat, jak se tento nastěhuji zase zpátky. Moc ti to sekne, Nicol :)
  Ejnets in Peru

  OdpovědětVymazat
 11. Jste opravdu krásný girand díky za váš podíl

  OdpovědětVymazat
 12. I`m Charlie Bean and I live in Toronto Canada. I needed a loan to buy a house and I searched for a mortgage loan from all banks and I was denied and I loss hope of having my own house until I came across a post just as you reading my post now. I saw a post about a Financial Service Company who gives loan at 2% interest so I applied in STEAKLEY FINANCIAL SERVICES using their email steakleyfinancialservices@yahoo.com. And my loan was granted it was like a dream but was true and now am a owner of a house in Toronto and am paying the mortgage loan with no stress and I also requested if I can be granted a business loan and I was also granted. Now am living a happy life, I will advice you if you have an financial problems and you need money to settle it so you can pay with no stress just contact Steakley Financial Service at their email Steakleyfinancialservices@yahoo.com or number +1(512) 714-8010.

  OdpovědětVymazat
 13. Úplně úžasný outfit, moc Vám to sluší! Ta halenka je opravdu nádherná. Tip na pěkné luxusní pánské kabáty: https://taxido.cz/31-luxusni-panske-kabaty/panske-kabaty

  OdpovědětVymazat