Další článek z naší stěhovací série (kuchyň, ložnice) bude o budoucí pracovně. Já jsem ze začátku docela hodně přemýšlela nad tím, jestli z místosti v bytě udělat šatnu, nebo pracovnu, ale vyhrála pracovna.

Celkově mám pocit, že se můj vztah k oblečení trochu změnil a chci mít už míň a míň věcí, než že bych potřebovala místnost jenom na hadry. Už mě ani to focení outfitů tak nenaplňuje a často se přistihnu, že nosím stejně jen pár kousků pořád dokola. Navíc tím, že nejčastěji pracuju z domova, stejně potřebuju v bytě své místečko s monitorem, klávesnicí a (samozřejmě!) všemi plánovači...

I Kuba nakonec chtěl své pracovní místo, a tak jsme se rozhodli, že spojíme stoly a budeme sedět vedle sebe. Což teda doufám, že mě nebude moc rozptylovat, protože jsem přeci jenom zvyklá sedět sama a hlavně nesnášim, když se někdo kouká, co dělám (máte to taky? pracovat v open spacu by pro mě byl konec veškeré produktivity :D).

Jako nejvýraznější prvek pracovny chceme využít systém SKÅDIS z Ikey, což jsou tyhle děrované desky, které se našroubují na zeď. My jsme je teď měly na našich stáncích, když jsme prodávaly diáře a papírnictví a nejen, že to vypadá skvěle, ale je to i praktické, protože k tomu máte spoustu nástavců, krabiček, poliček, háčků a tak.


V pracovně bych si ještě chtěla udělat i takový kreativní koutek se šicím strojem a různými doplňky, od čehož si slibuju, že se konečně vrhnu do šití po hlavě a dokončím, co jsem začala!

No a teď už zbývá jen jedno, najít nějaké pohodlné, ale zároveň hezké pracovní židle, na kterých se s Kubou shodneme :D. Jaké máte vy? Přijímám tipy v komentářích!

12 komentářů

 1. Nad pracovním místě jsem nikdy nepřemýšlela, protože články píšu v práci a většinou věcí dělám doma před telkou nebo v posteli. Ale možná v budoucnu bych nějaké to svoje pracovní místečko možná budu mít. Uvidíme.

  Budu se těšit na další články o stěhování ♥

  ALL ABOUT CANDYS LIFE

  OdpovědětVymazat
 2. Pracovní místo je podle mě neskutečně důležitá věc. Mám v pokoji vlastní koutek, kde sedávám poměrně dost často. :) Líbí se mi pracovna laděná do bíla, jako je na fotkách. Jinak židli taky žádnou pořádnou nemám a taky sháním :D zatím se mi žádná nějak extra nelíbila.

  OdpovědětVymazat
 3. S oblečením to máme rovnako. Polovicu vecí zo šatníka ani nenosím a stále kombinujem len svoje najobľúbenejšie kúsky...
  Pracovňa (alebo "pracovňa" v detskej) je podľa mňa základ každého bývania. Tú svoju si taktiež plánujem rozdeliť na pracovnú a kreatívnu časť a všetko sa bude niesť v príjemnom minimalizme. Veľmi sa mi páčia tvoje inšpirácie. <3
  NORALIC

  OdpovědětVymazat
 4. Nedávno jsem koukala na video od Not so funny Any a tam ukazovala své nové židle do pracovny. Vypadají dobře a i pohodlně. ;) A dokonce myslím, že jsou z ikey.
  Tady odkaz na video: https://youtu.be/nhZguv3E_n0

  OdpovědětVymazat
 5. Super clanek. <3 Jsem teda zvedava, jak to bude vypadat.

  OdpovědětVymazat
 6. Heh, taky přesně nesnáším, když mi někdo kouká přes rameno! :D

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 7. Já mám u svého pracovního stolu židli SKRUVSTA z Ikei. Není to typická židle k pracovnímu stolu, ale je neskutečně příjemná a pohodlná. Už si bez ní můj stůl nedokážu představit. Dříve jsem všechno dělala v kuchyni, na sedačce nebo na posteli, protože na mé židli se moc pohodlně nesedělo, ale teď..... :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Interesting information and attractive.This blog is really rocking... Yes, the post is very interesting and I really like it.I never seen articles like this. I meant it's so knowledgeable, informative, and good looking site. I appreciate your hard work. Good job.
  Kindly visit us @
  Sathya Online Shopping
  Buy AC Online | AC Online Shopping | AC Price | Buy Air Conditioner Online
  Inverter Split AC | Best Inverter AC | Split AC Price | Buy Split AC Online
  Smart LED TV | Smart TV Price | LED TV Online | Buy LED TV Online
  Laptop Online | Laptop Price | Buy Laptop Online | Best Laptop
  Buy HD LED TV
  Buy Ultra HD TV Online
  Buy Mobile Online | Buy Smartphone Online in India

  OdpovědětVymazat
 9. Excellent Blog. I really want to admire the quality of this post. I like the way of your presentation of ideas, views and valuable content. No doubt you are doing great work. I’ll be waiting for your next post. Thanks .Keep it up!
  Kindly visit us @
  Luxury Boxes
  Premium Packaging
  Luxury Candles Box
  Earphone Packaging Box
  Wireless Headphone Box
  Innovative Packaging Boxes
  Wedding gift box
  Leather Bag Packaging Box
  Cosmetics Packaging Box
  Luxury Chocolate Boxes

  OdpovědětVymazat