Zdravíme ze Španělska! Jak se dozvíte ve vlogu, přesunuli jsme se sem v sobotu ještě na týden z Francie. O Španělsku ale zase příští týden. Teď pro vás máme vlog z celého týdne ve Francii, kde jsme si užívali sluníčka, moooooc dobrého jídla, surfování a výletů.

V záloze máme i fotky na článek, ale nechceme trávit tolik času u počítače, takže to budeme zpracovávat postupně a na photo diary se můžete těsit asi po našem návratu.

Užijte si týden a dejte nám vědět, kam se letos v létě chystáte na dovču vy?!

 

3 komentáře

 1. Tie bungalovy sú parádne, také letné bývaníčko na pláži by mi stačilo. :D :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 2. I always try to manage my time for this website whenever I free. Your website is so attractive and it shares great information about lifestyle. I always follow your tips to improve my lifestyle but nowadays I am very busy at my assignment writing company in Karachi which is the best company in writing services but since last month I am too busy in office work due to which I can't managed my time for your website.

  OdpovědětVymazat
 3. The blog shared useful information I am appreciating the way you discussed the information I am the academic writer and delivering the assignment writing services to the students from all over the world. https://sites.google.com/site/bestessaywritingservicereview/

  OdpovědětVymazat