Ahoj všichni! 

Jupí, je to tady! Dneska vám představíme diáře na rok 2020, odhalíme jejich finální vzhled a spustíme jejich předprodej na našem e-shopu. A už se nemůžeme dočkat až se dozvíme, co na ně tentokrát říkáte.

Stejně jako každý rok, i letos jste nám pomáhali vybrat finální design vy prostřednictvím hlasování na blogu a Instagramu. Vybírat jste mohli ze čtyř různých návrhů a zase jeden vyhrál úplně na plné čáře a převálcoval ty ostatní. S tím jsme potom ještě dál pracovaly s naší grafičkou Barčou a naším nejlepším nakladatelstvím Booklab, dokud nevznikl TEN návrh, se kterým jsme na 100% spokojené.


Co vám budeme povídat, je úžasné vidět konečně naživo hotový produkt, na kterém už pracujeme od prosince minulého roku. Držet ho v ruce, listovat jím... a těšit se na to, že s ním budeme prožívat rok 2020. Což je sranda nad tím takhle přemýšlet, když je teprve začátek srpna a celá půlka roku 2019 je ještě před námi.

Diáře jsou tentokrát hodně jednoduché, černo-bílé s červenými detaily. Ten větší, ve velikosti A5, je motivační a před každým měsícem v něm najdete motivační aktivity, které jsme pro vás připravily. Je díky tomu trochu víc interaktivní, než v jiných letech a my doufáme, že vás to bude bavit. Menší diář, ve velikosti A6, je zase co nejskladnější a motivační aktivity v něm nenajdete. Oba diáře jsou plné plánovačů, to-do listů a místa na poznámky a názvy dnů, měsíců a svátky jsou nejen v češtině, ale také ve slovenštině.


Jako už tradičně mají diáře gumičku na uzavření, záložku a třikrát HURÁ! s nakladatelstvím jsme tentokrát našli i výrobce, který nám vyrobil papírové kapsy na zadní obálku diáře. Takže diáře mají i kapsu na všechny vaše oblíbené samolepky a další nezbytnosti. K tomu samozřejmě i gumičku na uzavření a stužku jako záložku.

Diáře si můžete společně s dalšími novinkami už teď předobjednat na našem e-shopu a hned jak budeme mít vše na skladě, poputují k vám a budete mezi prvními, kteří je uvidí! I letos ke každému diáři, který bude objednám na našem e-shopu, dostanete ještě set základních samolepek jako dárek. Tento set jsme tentokrát zaktualizovaly, abyste měli zase něco nového.


V knihkupectvích po České republice a Slovensku budou diáře dostupné od půlky září a už teď se těšíme, že se s vámi potkáme na autogramiádách. Zvažujeme, že bychom tentokrát vyrazily i do dalších měst, než jen do Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy, tak budeme moc rády, když nám dáte vědět, do jakého většího města to máte blízko a kam byste vy dorazili na autogramiádu.

26 komentářů

 1. Úžasný a co třeba Olomouc ❤️

  OdpovědětSmazat
 2. Olomouc prosím ����

  OdpovědětSmazat
 3. Bylo by fajn, kdyby byla autogramiáda v Plzni ❤❤❤.
  Jinak diáře jsou úžasné a už těším až mi přijde domů ������.

  OdpovědětSmazat
 4. Blansko prosííím, jinak se vám diáře moc povedly, jsou úžasné a už teď se díky vám těším na rok 2020 až začnu diář používat

  OdpovědětSmazat
 5. Já mám už předobjednáno a moc se na ten diář těším ♥
  Doufám, že když jsem loni nestihla žádnou z vašich autogramiád, že tu letošní minimálně v Praze stihnu, ale určitě bych byla ráda kdyby byla autogramiáda někde blíž třeba v Pardubicích nebo v Hradci Králové. ♥

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj holky diáře vypadají úžasně jako každý rok!! Určitě byste mohly přijet do Zlína!!! ❤️

  OdpovědětSmazat
 7. Svitavy
  A diáře jsou úžasné

  OdpovědětSmazat
 8. České budějovice, prosím :)

  OdpovědětSmazat
 9. Jsou nádherné, hrozně se povedly :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 10. Vyzerajú krásne, ako vždy. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětSmazat
 11. souhlasím s komentáři výše, Zlín!:)

  OdpovědětSmazat
 12. Vyzerajú nádherne, už sa neviem dočkať :)

  OdpovědětSmazat
 13. Je prostě úchvatný. Nemůžu sr dočkat, až ho budu mít v ruce a budu moc začít zapisovat a plánovat. Pokud by jste mohly, potěšilo by mě, kdyby byla i autogramiáda v Pardubicích✨💕💕

  OdpovědětSmazat
 14. Je krásný,jako každý rok:)
  Určitě přijedte do Zlína prosím:)

  OdpovědětSmazat
 15. Wow diáře se vám moc provedli. Mohli by jste třeba do Liberce.

  OdpovědětSmazat
 16. Diáře jsou nádherný. Už se těším az mi přijde.
  Mohli by jste jet třeba do Liberce.

  OdpovědětSmazat
 17. Ahojte, keď si objednám diár rovno na adresu a kurier ma nezastihne doma, kde bude balík odložený? Na pošte alebo sa musím dohodnúť s kurierom?

  OdpovědětSmazat
 18. Ahoj holky, diáře jsou skvělé jako každý rok.Jste šikulky! �� Autogramiáda Plzeň nebo České Budějovice

  OdpovědětSmazat
 19. Diáře jsou super a co třeba Tábor?��

  OdpovědětSmazat