Druhá epizoda našeho podcastu je venku! My máme ohromnou radsot z ohlasů na tu první epizodu a chceme vám moc poděkovat za všechny vaše reakce a komenáře. Asi nejhezčí na tom co děláme, je vědět, že to někoho baví sledovat a teď už i poslouchat, a že vám to třeba vykouzlilo úsměv na tváři.

Druhou epizodu jsme pojaly tak odlehčeně a uslyšíte nás reagovat na vaše domněnky o nás, povídat si o našich vlastnostech a vyprávět příběhy, které jsme zatím nikde online nevyprávěly. Snad nás zase trochu líp poznáte a i druhá epizoda vás bude bavit.

Až ji doposloucháte, dejte nám vědět, jestli jste spíš jako Niky, nebo jako Lucka?!Podcast si můžete poslechnout taky na:

8 komentářů

 1. Druhý díl byl snad ještě lepší než ten první:) Mám vás a celkově vaši tvorbu hrozně ráda, ale na tom podcastu se mi hrozně líbilo, že vás dělá tak nějak reálnější, jestli to dává smysl :D Příběh z Belgie mě pobavil, belgický pivo je zradný, jojo :D Jen tak dál:)

  OdpovědětVymazat
 2. jsem spíš jako Lucka a jmenuji se Lucka a všechno nechávám spíš na ostatních ať rozhodnou A MOC NERADA MLUVÍM PŘED VĚTŠÍM PUBLIKEM.A SUPER PODCAST.

  OdpovědětVymazat
 3. So beautiful and nice!<3
  Have a great day!
  Lara

  www.verylara.com

  OdpovědětVymazat
 4. První podcast se mi moc líbil. Už se těším jak se vrhnu na tento :)

  All about Candys life

  OdpovědětVymazat
 5. Holky jsem tak ráda, že zrovna vy jste začaly natáčet podcasty :) jste pro mě velkou inspirací
  https://simonasnotsosecretdiary.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Tak každý je jiný a jedinečný, ale přijde mi, že se nějakými vlastnostmi podobám Lucce. ;)

  OdpovědětVymazat