Tak je to tady! Kdo viděl náš nový týdenní vlog, mohl už tušit, co chystáme za novinku. Snažily jsme se to hned neprokecnout, ale většina z vás to stejně uhodla. Je to PODCAST! A první epizoda už je venku.

O podcastech už sice víme několik let hlavně ze zahraničí, ale až doteď jsme se nerozhoupaly k tomu založit si vlastní. Dlouho jsme přemýšlely nad tím, jak by mohly podcasty naší tvorbu obohatit, něco předat a být jiné, než naše videa na YouTube. Nabízelo by se totiž zrcadlit povídací videa a rozhovory, a vytvořit z nich rovnou i podcast, ale to se nám nechtělo.

Máme pocit, že na našich platformách chybí úplně ta nejjednodušší forma komunikace. To, kde si s Niky sedneme a budeme si prostě jenom normálně povídat. O tom jaké jsme, co zrovna děláme, co nás zajímá, co nás baví, nebo trápí... Prostě tak, jako si povídáme u kafe.

Proto vznikl podcast Se ségrou. Se ségrou, protože si (většinou) budeme povídat jen my dvě spolu. A taky proto, že nás to vlastně asi úplně nejvíc vystihuje. Protože všechno děláme spolu, všude chodíme spolu a když ne, tak se nás hned všichni ptají - kde je ségra? ségra nepřijde? kde jsi nechala ségru? a jak se má ségra?

První epizoda je o tom, co se nám přihodilo při nahrávání první epizody a jak už to vypadalo, že ji nenahrajeme. Dozvíte se taky, co můžete od podcastu čekat a pustíme vám nahrávky z našeho úplně prvního "podcastu"PATNÁCT LET STARÉ!

Dejte nám vědět, jak se vám nápad na podcast líbí, jestli podcasty posloucháte rádi, a o čem byste si od nás chtěli poslechnout další epizodu!
 

Podcast si zatím můžete přehrát na Spotify, na webu BuzzSprout a v aplikaci Apple podcasty.

19 komentářů

 1. Jsem na něj moc zvědavá, podcasty mám ráda, akorát teď při tom boomu nebude jednoduché být zcela originální, tak doufám, že vám se to povede a už se moc těším, až si ho poslechnu ��

  Míša
  ... z podcastu Ještě jednu, prosím ��

  OdpovědětVymazat
 2. Super, těším se na další :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkně udělaný, těším se na další :)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý podcast! Dělejte je klidně delší!:)))

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj holky,
  nahrajete podcast i na apk. Podcasty Google?
  Byla bych velmi ráda, jinou apk. na podcasty nepouzivam. Děkuji

  OdpovědětVymazat
 6. To bylo fakt hezký! :) Je super, že je poznat, že jste to Vy jako děti...

  OdpovědětVymazat
 7. Poslechla jsem si ho téměř okamžitě �� Je to snad první podcast, který mě upřímně bavil a těším se na další!
  Děkuju moc holky ��

  OdpovědětVymazat
 8. Už jsem si ho poslechla a je úžasný. Nevím co jiného dodat. Od Vas me baví snad uplne Všechno

  OdpovědětVymazat
 9. To je tak milý, krásně se to poslouchá a zlepšuje to náladu, děkuju! : )

  OdpovědětVymazat
 10. Krásný, milý, srdečný, akorát by tam za mě mohlo být míň Lucčinýho uchichtávání. Každopapdně, holky, děkuju a těším se na další!

  OdpovědětVymazat
 11. To je super, holky jste skvělé, moc hezky se posloucháte :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 12. Jste super ségry! :) Hrozně mi připomínáte sebe a mou ségru (ročníkem jsem stejně jako vy dvě) a je krásný sledovat, jaký máte mezi sebou vztah. Díky za vaší tvorbu. :)

  OdpovědětVymazat
 13. Super. Jsem ráda, že jste se daly do něčeho nového, moc mě to baví. Působíte přirozeněj a uvolněněji. Líbí se mi jak se přirozeně posouváte dál a když moda už není number 1 jako kdysi, tak následujete to, co chcete a neděláte nic na sílu <3 Já jsem s bráchou taky natáčela na kazety z rádia a dělali jste vlastní "show" :D nedávno jsme si to pouštěli a nasmáli jsme se měla. Jsme dvojčata a měli jsme cca 8 - 9 let, ted nám bude 25 už :D super vzpomínky!

  OdpovědětVymazat
 14. Váš podcast byl vůbec první, který jsem si kdy poslechla a musím říct že s posloucháním podcatů asi začnu. Moc se mi to líbilo ale nebylo by na škodu kdyby to bylo delší..

  OdpovědětVymazat
 15. Jak si mohu prehrat první podcast, mimo aplilace? Tady na strankach se mi zobrazuje poize posledni, treti, podcast. Diky

  OdpovědětVymazat
 16. Nejste v tom samy! My jsem se ségrou měly vlastní rádio taky :) a ségra měla i vyšší cíle a napsala scénář na divadelní hru, ale to nám krachlo, protože jsme byly jen dvě a bratránci s námi nechtěli hrát :D

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj holky, nejste v tom samy... my jsme se ségrou nahrávaly úplně stejným stylem... Ale úplně úplně všechno stejně)(znělka, rozhovory, nahrávání písní z rádia atd.). K tomu jsme navíc dělaly vlastní časopis a rozdávaly ho příbuzným.
  :D Ale narozdíl od kapely nám to nevydrželo
  :D

  OdpovědětVymazat
 18. Ahoj.Moc mě baví vás poslouchat.Vzdy mi to zlepší náladu.Jste super ����

  OdpovědětVymazat
 19. Se zpožděním jsem se dostala k vašim podcastům a je to velmi příjemný způsob, jak zabavit uši, když zrovna něco dělám rukama. Mnohá témata jsou fakt dobře zvolená a je vidět, že to děláte naplno a pořádně (jako ostatně všechno, do čeho se pouštíte).

  OdpovědětVymazat