Krásné pondělí! Jaký jste měli začátek týdne? My dneska moc fajn! Celé dopoledne jsme strávily v našem milovaném Spellu a Bára se nám starala o vlasy. To je vždycky taková pohodička. Jednou mi dokonce moje hodinky naměřily spánek, jak jsem tam v křesle seděla a relaxovala s barvou na hlavě.


Řekla bych, že do Spellu chodíme tak jednou za půl až třičtvrtě roku. Což by asi chtělo častěji, ale nám ten čas vždycky tak rychle uteče, že na to úplně zapomínáme. Navíc si říkáme, že ty vlasy ještě vypadají dobře. To ale jen dokud nesrovnáme fotky před stříháním s těmi po stříhání...


Niky se tentokrát rozhodla trošku pro změnu. Na Vánoce letěj s Pierem zase na Sri Lanku, tak chtěla mít co nejpohodlnější, kratší účes. Já jsem naopak víceméně zachovala délku, ale zase jsme s Baru trochu doladily barvu a vlasy prostříhaly, aby měly se opticky zvětšil objem.


Součástí Spellu je i krásná kavárna. Takže ať už jdete na vlasy, na obočí, nebo jen tak kolem, rozhodně vyzkoušejte jejich limču, kafe, nebo nějaký dobrý zákusek.


Tak co říkáte na výsledek? A máte rádi změny, nebo se spíš držíte stále stejného střihu a barvy?

14 komentářů

 1. Oba dva účesy se neskutečně povedly! ♥ Taky jednou za čas radikálněji zkracuji vlasy :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. Moc vam to slusi.A k te otazce rada si dam zmenu ale asi tak dvakrat za rok

  OdpovědětVymazat
 3. Moc Vám to sluší! Ten krátký účes Nicole hezky padne ♥
  Já chodím 1 za 3 měsíce.

  All about Candys life

  OdpovědětVymazat
 4. Vyzeráte super! Keď som bola mladšia tak som sa nebála so strihom vlasov experimentovať, avšak teraz sa už nechávam strihať na rovnakú dĺžku :D

  OdpovědětVymazat
 5. Opravdu vám to moc sluší, obě jste prokoukly :)
  Já chodím ke kadeřnici ještě míň než vy :D Dobelhám se tam tak jednou za 2-3 roky a to jenom na stříhání konečků :D Jinak jako malá jsem byla několikrát ostříhána "na kluka", ale většinou jsem před tím měla vlasy dlouhé asi po ramena, takže žádná velká změna. Největší změna byla asi před 3 lety, kdy jsem měla vlasy až po zadek a nechala si je zkrátit cca pod bradu....ale ulevilo se mi, ty vlasy mě už fakt štvaly :D :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj,
  Wau, moc krásný! Ségra se mi vdava v červenci a jestli to bude pokračovat tak dál, tak budu mít na hlavě stejný sestřih jako ženich - plesku �� hormony po porodu dělají své.

  Ps: jedna věta je trošku divoká, nad fotkou hrníčků ohledně objemu, to "se" je tam asi navíc? ��

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné vlasy, moc vám to sluší holky :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 8. Hrozně vám to sluší holky... Hned jak jsem uviděla vaše vlasy, rozhodla jsem se, a hned ten večer jsem si taky ostříhala vlasy (sama, ale hrozně se mi to povedlo). Mám podobný tvar obličeje jako Niky, ale na takovou proměnu jsem si sama netroufla. Při příští návštěvě kadeřnictví si ale řeknu taky o větší proměnu. Stejně pro mě ale bylo zkrácení vlasů z půlky zad na lopatky dost razantní,,,

  OdpovědětVymazat