Dneska mám jen pár fotek z neděle. Víkendy si teďka snažíme dělat co nejvíc pohodové. Trochu poklidit byt, ale jinak hlavně vypnout, jít se projít, zahrát si nějakou hru (koupili jsme si nedávno Monopoly Game of Thrones a rozhodně můžeme doporučit!) nebo si pustit film nebo seriál.


V sobotu jsme byli víceméně jen doma, ale v neděli jsme měli odpoledne první schůzku s naší oddávající, a tak když už jsme jeli do centra, spojili jsme to rovnou i s procházkou.

O tom, jak jsme pokročili s plánováním svatby vám povím zase příště, ale ta nedělní schůzka byla tak nádherná, že se na to všechno těšíme zase o něco víc. Byla jsem dojatá už asi po prvních pěti minutách a málem se rozbrečela štěstím. Rozhodli jsme se pro církevní obřad a schůzka byla zatím jen taková informativní. Seznámili jsme se s paní farářkou, řekli si v kostce, co od svatby a obřadu očekáváme a jak bude vypadat příprava.

I když ani jeden nejsme věřící, líbí se nám pohled, který má církev na manželství a rodinu a těšíme se, že se o tom postupně dozvíme ještě víc informací. Třeba příště si budeme povídat o tom, proč vlastně svatby vypadají tak, jak vypadají. Dozvíme se o nejrůznějších tradicích, jejich původech a hlavně důvodech, proč se to takhle dělá, abychom se mohli sami rozhodnout, co do toho našeho obřadu zapojíme a co ne.


Po cestě domů jsme se ještě stavili v Nespressu, abychom doplnili zásobu kapslí a šli si pustit další díl seriálu. Koukáme teď na Pozůstalí a docela nás to zaujalo. Už jsme stihli dvě série a zbývá nám třetí, poslední. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.


Jak nejradši trávíte své víkendy vy?

5 komentářů

 1. To je tak neskutečně pozitivní článek, úplně se musím usmívat. Díky za něj! Moc si užívej plánování svatby, je to krásné období a hrozně ráda na ně vzpomínám. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný milý článek a maličko tuším, kdo bude Vaší oddávající : )

  OdpovědětVymazat
 3. víkendy trávíme většinou spolu buď s dětmi nebo spolu sami. Hrajeme hry, koukáme na seriály, jdeme se projít nebo jsem na nějaké akci ale rozhodně nějakým způsobem relaxujeme.

  OdpovědětVymazat
 4. Ráda relaxuju, ale tím, že budu dělat na jaře prijimacky na střední, tak musím dělat i nějaké úkoly 😏. Ale vždy si udělám v sobotu nějakou vymazlenou snídani a hned se mi to dělá líp 😊

  OdpovědětVymazat