Dneska pro vás mám pár fotek z našeho výletu do Rakouska, kam jsme vyrazili na tři dny za sněhem. Jak už asi víte, v prosinci jsme na hory jely s holkama a nedopadlo to bohužel úplně šťastně a Niky si hned první den přetrhala vazy v koleni. Teď už vše rehabilituje a připravuje se na operaci, ale o tom třeba zase někdy příště.

S taťkou a s Kubou jsme se rozhodli, že dáme letos snowboardu ještě jednu šanci a to na našem oblíbeném Stubaii. Stubaier Gletscher je ledovec, na který jezdíme už několik let a vždycky se nám tam moc líbilo. Sjezdovky jsou dlouhé a široké, na lanovky nejsou fronty a sníh, tím že je to ledovec, je vždycky taky super.


Za krásné a pohodlné oblečení na hory děkuju Roxy! Vy už víte, že to je naše srdcovka už od základky (kdy jsme si nejvíc přály skejťáckou mikinu a tenisky) a jsme moc vděčné, že s nimi teď můžeme spolupracovat.


Počasí taky vyšlo, a tak nejenom že nebyla ani moc zima, ale bylo skoro úplně modro.


Jooo a abych nezapomněla. Většina našich jídel na sjezdovce nebyla vůbec fotogenická, ale na tuhle večeři jsem se těšila celý rok! Až někdy budete v Rakousku, dejte si Tiroler Gröstl, je to jednoduché, ale fakt moc dobré jídlo - opečené brambory, maso, vajíčko a zelí.


Jak to máte se zimními sporty vy? Jezdíte na hory každý rok? A máte radši lyže, nebo snowboard?

3 komentáře

 1. Anoooo Na hory jezdíme a i etos to nebylo jinak. Letos už podruhé jsme jeli do Městečka Lofer v Rakousku a je to tam moc hezké. Bylo i krásné počasí a tak se jezdilo jedna báseň. Moc jsme si to užili. Jako vy. <3 A já se hlásím k týmu lyže. :D Ale snowboard bych také ráda už někdy vyzkoušela.
  Mějte se krásně pa Niky

  OdpovědětVymazat
 2. Hory patří ke každoročnímu programu. Já se rozhodně počítám jako lyžař. V Rakousku jsem byl několikrát (na lyžích i jako turista) a vždy to bylo nádherné. Hezký den.🌿

  OdpovědětVymazat
 3. My jezdíme s rodinou i teta, strejda, sestřenice, každé jarní prázdniny do Vysokého nad Jizerou. Už odmalička nás rodiče vedli k lyžování a minulý rok jsme se ségrou zkusily snowboard a bylo to úžasný ���� Proto to tenhle rok zopakujem ����

  OdpovědětVymazat