Linka se nám infiltrovala do podcastu! Terka Salte a Kovy si na nás připravili záludné otázky, které jsme v nové epizodě zodpověděly. Jakou vlastnost té druhé bychom si přály mít, co jsme si ještě nikdy neřekly a v jaké reality show bychom chtěly účinkovat?

Otázek padlo spoustu a my jsme to rovnou Kovymu s Terez oplatily. Jejich reakce na naše otázky najdete v jejich novém podcastu ve čtvrtek.

Podcast si můžete poslechnout taky na: SpotifyApple PodcastyGoogle PodcastyBuzzsprout

5 komentářů

 1. Ahoj holky, zase super podcast. Ja se jmenuju Ellen a jsem ráda, že se nejmenuju třeba Ohňana����.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, LINKU poslouchám už dlouho a vás jsem začala poslouchat nedávno. Dost mě potěšilo, že zrovna tyhle dva super podcasty se propojily. Oba díly s otázkama byly zábavný a vtipný, ale měla bych dotaz: byl záměr, že váš podcast měl 44 minut a 31 vteřin a LINKY podcast... ano, taky 44 minut a 31 vteřin? :D Pokud ne, tak je to pěkná náhoda :D

  OdpovědětVymazat
 3. superrrrr další díl prosím s něma opravdu božííí

  OdpovědětVymazat
 4. Ta otázka co jste si nikdy neřekly. Hned mě napadlo co třeba, no včera jsem měla k snídani vajíčka. To jsem ti přece nikdy neřekla 😁😁. Jak hned člověk myslí supr tajný věci☺️.

  OdpovědětVymazat
 5. Nový Netflix seriál o cestování časem? Možná The Umbrella Academy 2. Druhou sérii mám teprve rozkoukanou, ale opravdu doporučuji, zápletka je propracovaná, ale pochopit se dá dobře. Fakt vaše podcasty i videa miluju❤❤❤

  OdpovědětVymazat