Nejvyšší čas dát se do pečení! Dneska jsme se spojily s Rohlik.cz, online supermarketem, kde si můžete jednoduše nakoupit z pohodlí domova a nákup vám doručí až ke dveřím. My jsme si ho oblíbily hlavně v situacích, kdy nakupujeme větší a těžší nákup (abychom se s ním nemusely tahat) nebo když nestíháme, ale víme, že druhý den potřebujeme určité suroviny doma. Výhodou totiž je i to, že si můžete vybrat, v kolik hodin vám vše doručí.

Připravily jsme si tři recepty na naše oblíbené druhy vánočního cukroví - vanilkové rohlíčky, perníčky a vosí hnízda. A zajímá nás, jaké cukroví je vaše nejoblíbenější!

Soutěž bude trochu jiná, než ostatní a výjimečně nepotrvá pouze 24 hodin! Zapojit se můžete až do 15. prosince a to tak, že na instagram nahrajete fotku vašeho oblíbeného cukroví a přidáte k ní hashtag #pecusrohlikem a #acupofstyle.

Vyhrát můžete nákup na Rohlik.cz v hodnotě 5 000 Kč a pro všechny z vás, kteří na Rohlik.cz ještě nenakoupili máme navíc slevový kód "ACOS", díky kterému získáte 100 Kč na první nákup!

Veselé pečení! Už teď se těšíme na vaše cukroví!