18. den, to to utíká! Dneska tu máme dáreček od parfumerie Douglas, který určitě potěší každou dámu, protože je plný krásné, třpytivé dekorativní kosmetiky ve Vánočním, slavnostním balení. Zároveň je balíček ale nakombinován tak, aby udělal radost opradu kterékoli z vás, protože v něm jsou produkty neutrálních, pleťových barev. To je možná i takový malý tip pro vás. Pokud nevíte, jaké odstíny zvolit při vybírání kosmetických dárků, můžeme poradit, že odstíny béžové a hnědé nikdy nešlápnete vedle. Ty sluší každé z nás!

Matné tekuté lesky na rty jsou hitem už pár let a určitě ještě dlouho budou. Jsou totiž nejen praktické, protože vydrží déle, než klasická rtěnka, ale zároveň vypadají moc hezky na rtech. Řasenka, která dodá pořádný, ale stále přirozený objem je "must-have". A třpytky v kouzelném rozprašovači vám prostě o Vánocích vykouzlí úsměv na rtech!

Dnešní soutěž bude probíhat zase na instagramu, tentokrát na našem blogovém instagramu @acupofstyle! Ještě o půlnoci tam nahrajeme fotku i s veškerými informacemi a podmínkami soutěže!

Krásný začátek týdne!

SOUTĚŽ UKONČENA!
Výherce: @vavrovakarolinka
Gratulujeme!