První adventní neděle a s ní pořádně voňavý dárek! Yves Rocher má vždy nádherné vánoční limitované edice produktů.

My kosmetiku Yves Rocher máme rády již dlouho, líbí se nám jejich filozofie využívání rostlinných výtažků do efektivních formulí jejich produktů. Zároveň přírodě i hodně navracejí, jak jsme se mimo jiné přesvědčily, když jsme s nimi letos vyrazily na výlet do Francie, do vesničky La Gacilly, kde sídlí produkce značky. Všechna políčka a plantáže si zřizují svá, aby mohli pohlídat, že na nich lidé pracují za férových podmínek, a co jen jde pěstují právě sami ve Francii. Tam mají kromě polí a továrny i botanickou zahradu ve které uchovávají stovky druhů rostlin. Zároveň se snaží používat co nejméně plastů, lahvičky jsou co nejlehčí, recyklovatelné. Když se na to zaměříte, všimnete si i, že mají jen několik druhů obalů a ty se opakují u všech produktů. To právě proto aby se snížila náročnost výroby z pohledu plastů a může se tak snížit i cena produktu. Není přeci důvod, aby byl produkt drahý jen kvůli nablýskanému obalu. Důležité je to, co je uvnitř.

Pokud jste náš vlog z výletu do Francie ještě neviděli - mrkněte se!

A co že najdete ve vánoční limitce? Jsou to především produkty na tělo - sprchové gely, mýdla, tělová mléka, krémy na ruce, ale i balzámy na rty nebo vonné svíčky. Letos mají dvě vánoční vonné řady. Zlatý čaj je jemná a sladká, zatímco Červené jablko je kořeněná vánoční vůně. Pro tři z vás máme tento balíček kosmetiky ve kterém najdete ochutnávku z obou řad a k tomu ještě dárkovou kazetu Comme un Evidence - mini toaletní vodu a mini sprchový gel. Ideální třeba na cestování!


Soutěž dnes bude probíhat na Instagramu u Lucky - @lucie_ehr! Hned ráno se u ní objeví soutěžní fotka, u které budou popsány pravidla soutěže.


SOUTĚŽ UKONČENA!

Výherci: @rikejmimarki, @princeznapapaja, @lucysplichalova
-->-->
Gratulujeme!