Náš blog a YouTube kanál by nebyl bez patřičné techniky na tvorbu fotek a videí. Už několik let je nám na to věrným společníkem Olympus PEN. Aktuální model kterým také fotíme a točíme, je PEN E-PL8. Díky výměnným objektivům s ním docílíte jakékoliv fotky, jakou si vysníte a zároveň je super lehký a výkonný, no a ten úžasný design už asi zmiňovat nemusíme, že?

Vyrábí se ve třech barevných provedeních - elegantní černé, retro hnědé, a chic bílé. Právě bílý foťák pro jednoho výherce Olympus připravil v naší soutěži. Dostanete ho společně se základním objektivem 14-42 mm 3.5, který je super variantou pro všechny druhy fotografie.


Společně jsme navíc na prosinec připravily speciální balíčky foťáku spolu s naším diářem. Ty jsou k dostání na jejich oficiálním e-shopu. Když budete chtít udělat radost sobě nebo i někomu jinému pod stromeček, můžete využít naší slevu 10%.

Jak uplatnit slevu? Navštivte web www.olympusobchod.cz/vip a vložte kód N6W8-GJ57-52XJ. Pak už můžete nakupovat za VIP ceny!


A teď k soutěži!

Soutěž bude tentokrát probíhat na instagramu. V neděli ráno se na Lucky instagramu - @lucie_ehr objeví soutěžní fotka i s konkrétními pravidly soutěže a právě tam se budete moct do soutěže zapojit!


SOUTĚŽ UKONČENA!

Výherce: @pkristyn
Gratulujeme!

Podrobná pravidla a často kladené otázky a problémy.