Dnešní soutěž udělá radost každé slečně, která o sebe ráda pečuje. Budeme totiž soutěžit se značkou Oslo Skin Lab o jejich kolagen The Solution. Jde o 100% hydrolyzovaný kolagenový prášek, který působí zevnitř, a to na pleť obličeje a pokožku celého těla. Naše tělo totiž kolem 30. roku života začíná kolagen produktovat pomaleji, a to se může projevovat stárnutím kůže, vznikem vrásek nebo například třepením nehtů.

Prášek The Solution se dá přimíchat do jakéhokoli nápoje nebo jídla, je úplně bez chuti a bez zápachu a při pravidelném každodenním užívání zpomaluje projevy stárnutí a pomáhá zmírnit vrásky i projevy celulitidy. Já ho zatím testuji pár týdnů a sama jsem zvědavá na výsledky. První rozdíly by měl člověk pozorovat už po osmi týdnech užívání.


Prášek je zabalený do 28 praktických denních dávek po 2,5 gramech a je možné ho zakoupit buď jednotlivě, nebo se slevou formou předplatného. To vám zaručí, že vám balení kolagenu přijde až domů a vždy včas, než spotřebujete poslední pytlíček. Objednávka předplatného je samozřejmě naprosto bez závazků a je možné ji kdykoli zrušit.


A teď už k samotné soutěži. Ta proběhne pro změnu na instagramu @lucie_ehr. Hned ráno nahraju soutěžní fotku i se soutěžní otázkou. Navíc jsme si tam pro vás společně s Oslo Skin Lab připravili i slevu 60% na vaší první objednávku. Takže pokud vás kolagen The Solution zaujal, určitě se vyplatí slevu využít a vyzkoušet ho za zvýhodněnou cenu!

VÝHERCE - @vendy_mar
GRATULUJEME!