Lesk a elegance, ale i osobitost. Šperky toho mohou ztělesňovat hodně a právě na tom je postavena spousta kolekcí Pandory. Jejich ikonické náramky, kde každý korálek má vlastní význam, stojí za konkrétní vzpomínkou či životním krokem, nebo třeba kolekce Essence, kde můžete na náramku vyjádřit svoje životní hodnoty, jsou toho důkazem. Šperkem toho můžete říct opravdu hodně a i proto jsou tak krásným dárkem.

Já sama si mnohem víc užívám obdarovávání druhých a to ať už se jedná o blízkou rodinu nebo třeba tuto velkou soutěž pro vás, naše čtenáře a sledovatele. Když dárek předáváte, jste v napětí, jestli se bude líbit. Ten pocit se stupňuje když váš obdarovaný dárek rozbaluje, a potom, když se mu rozzáří oči radostí nebo vyskočí překvapením, je to zkrátka kouzelné.


Tak pojďme letos na Vánoce opět nějaké ty oči rozzářit. Musíme si přeci navzájem dělat radost. Představte si svou mamku, ségru, babičku, přítelkyni nebo třeba kámošku (ano, mluvíme o špercích tak zůstaneme u holek) a vyberte ji dárek, který ji opravdu potěší. Vždy, když se na něj potom podívá, vezme si ho na sebe nebo ho bude používat (záleží na tom, co to bude), vzpomene si na vás. A to ať už to bude dárek jako je právě šperk nebo klidně i nějaká maličkost.


My bychom chtěly touto soutěží obdarovat jednoho z vás, a k tomu i někoho koho máte rádi. Pandora nám totiž do soutěže věnovala set dvou prstýnků a dvou náramků. Když vyhrajete, jeden bude pro vás, a druhý můžete dál darovat třeba právě mamince či jiné krásce ve vašem okolí, které si vážíte. Jak se do soutěže přihlásit?

Soutěž dneska bude probíhat na instagramu @lucie_ehr. Hned ráno tam najdete soutěžní příspěvek a vaším úkolem bude do komentáře k příspěvku napsat, komu byste půlku své výhry rádi darovali a proč. Držíme palce!

Výherce: vendy.dulova. 
Gratulujeme a všem, kteří jste se zúčastnili, moc moc děkujeme za nádherné komentáře! Škoda, že vás nemůžeme obdarovat všechny!