Že jste na tuhle cenu čekali? Je nám to jasné, je to rozhodně jedna z nejhodnotnějších, kterou letos chystáme. Máme radost, že Olympus nám do naší soutěže věnoval foťák Olympus PEN E-PL8. S Olympusem fotíme už několik let, od doby kdy jsme ho vyhrály v Blogerce roku a úplně nás uchvátil. Je malý, lehký, krásný a zároveň výkonný. Velkou výhodou je možnost vyměnit objektivy. Tím pádem můžete získat různé styly fotek. V dnešním vlogu vám i ukazujeme jaké objektivy máme a jaký je v nich rozdíl. My náš Pen používáme jak na focení pro blog, pro Instagram (nejlepší funkce je možnost přenosu do mobilu přes WiFi), ale i na natáčení pro náš YouTube. 

Dnes budeme soutěžit o bílý Olympus E-PL8! Soutěž bude na Instagramu u Niky, kde se dnes objeví soutěžní fotka, u které najdete i pravidla soutěže. 

Olympus nám zároveň poskytl 10 % slevu na veškeré jejich zboží. Pokud budete chtít udělat radost sobě nebo někomu jinému foťákem a nebo jiným fotografickým vybavením, můžete na stránce https://www.olympusobchod.cz/vip použít kód N6W8-GJ57-52XJ. Stejný slevový kód můžete použít i na 20 % slevu na brašny Lowepro, 20 % slevu na Gorillapody Joby, a 20 % na stativy Velbon.

SOUTEŽ UKONČENA!
Výherci: @annekralova
Gratulujeme!