Milujeme sníh. Když nasněží, je to takovej magickej pocit, nemyslíte? Všechno se obalí do bíla, a vypadá nádherně. Už odmalička rády jezdíme na hory, kde si ten sníh užíváme ještě mnohokrát víc. Proč? Člověk může vyrazit na svah! Nejdříve jsme se učily na lyžích, ale už několik let jezdíme jenom na snowboardu (ano, jsme z té generace, kterou okouzlil film Snowboarďáci). Baví nás to ještě o trochu víc, člověk se tak bezstarostně klouže tou zasněženou krajinou, a je mu úžasně. 

Zrovna dneska na našem kanále vyjde vlog z našeho výletu do Rakouska, tak se můžete podívat a taky trochu té zimní atmosféry nasát. Co se týče oblečení na svah, Roxy byla vždycky naší nejoblíbenější a nejvytouženější značkou. Jejich věci jsou krásné designem, super praktické všemi zabudovanými vychytávkami, a kvalitní provedením. Je prostě vidět, že je to značka tvořená lidmi, kteři sami milují ježdění (a to ať už na prkně, lyžích a nebo třeba na surfu!).

Do dnešní soutěže věnovali podle nás bezkonkurenční cenu - plnou výbavu na hory! Výherce dostane bundu v jejich prémiové řadě, krásné oranžové kalhoty, a k tomu i rukavice, čepici, zrcadlové brýle a nákrčník. Zkrátka budete moct rovnou vyrazit v tomto celém stylovém setu! Další krásné oblečení a doplňky si můžete omrknout na Roxy.com, my rády sledujeme i jejich Instagram s krásnými fotkami.

Během dnešního rána publikuje Lucka na svém Instagramu @lucie_ehr fotografii, u které vyhlásí soutěžní otázku, tak ji určitě sledujte a zapojte se!


SOUTĚŽ UKONČENA!

Výherce: @nicole_jurasova
Gratulujeme!