1. Topshop dress 2. Proenza Schouler bag 3. Topshop heels 4. O.P.I. Nail polish via Asos.com 5. Marc by Marc Jacobs watch via Asos.com
Kobaltová, královská, námořnická, tmavá, světlá: modrá je barva tohohle léta! Vybrala jsem pro vás pár zajímavých kousků pro inspiraci a určitě bych se nezlobila, kdyby se nějaký z nich objevil u nás ve skříni. Nikdy jsem si na modrou moc nepotrpěla, ale možná jí dám letos šanci. Co vy? Potopíte se se mnou do hlubin, nebo vás tenhle trend nechává chladnými?
Cobalt, royal, baby, dark, light: blue is the colour of the season! I picked a few interesting pieces to serve as an inspiration, but would not mind having them in our closet. I've never really liked blue on clothing, but maybe this summer, I will give it a try. What about you? Are you going to dive into this ocean with me or this trend didn't catch your attention?
Bože ... ty hodinky!!!
OdpovědětSmazatBože to je barva!! Topshop šaty u mě vedou :)
OdpovědětSmazatAč si to stále nehodlám přiznat, modrá je asi moje nejoblíbenější barva. Když už někdy taky sáhnu po jiný než černý, šedý a bílý, tak právě po modrý. Nejraději mám námořnickou. Takže mám asi na léto dost vystaráno :)
OdpovědětSmazatAni si to neuvědomuju, ale také nějak fandím toto léto modré :)
OdpovědětSmazatMám nový blog, koukni se :))
http://normal-life-of-a.blogspot.cz/
to jsou nádherné kousky!!! :)
OdpovědětSmazatmám modrou moc ráda :)
modrou barvu miluju! <3 ty šaty jsou moc pěkný :)
OdpovědětSmazatmodra je z mojich naj farieb. a ako zistujem, uz jej mam celkom dost v skrini :)
OdpovědětSmazatwww.perlaoreneta.blogspot.com
Krásná modrá, miluju tenhle odstín! Hodinky jsou fakt pecka! :)
OdpovědětSmazatahoj, pozerala som si starsie clanky na blogu a vsimla som si ze ste kupovali v obchoe marc by marc jacobs veci z tej kolekcie special items... nachadzaju sa v kazdom obchode alebo oba v niekotrych ?:-o
OdpovědětSmazatBohužel si nejsem jistá, ale řekla bych, že jen někde..
SmazatI love the deep blue colour, it look so luxury and makes a person shine! Lovely!
OdpovědětSmazatty šaty jsou překrásné! :)
OdpovědětSmazatmodrá je krásná barva na léto, líbí se mi, že se dá skvěle kombinovat se stříbrnými i zlatými doplňky...:) tady bych si určitě vybrala ty šaty :)
OdpovědětSmazatŠaty, kabelka i hodinky se mi moc líbí. Podobné šaty mám od Stradivarius ( http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuscz/en/stradivarius/155143/2338505/Dress%2Bwith%2Bzip%2Bdetail ) ;)
OdpovědětSmazattá kabelka ! :)
OdpovědětSmazathttp://bonieblue.blogspot.sk/
Já miluju modrou barvu, hlavně tu v tmavších odstínech :))
OdpovědětSmazatmodrá je úžasná! líbí se mi přesně ten odstín na těch prvních šatech a i MJ hodinky jsou krásné :)
OdpovědětSmazatMoc modrých věcí ve skříni nemám. Nikdy jsem do ní nebyla blázen, ale není špatná. Můj oblíbený trend na toto léto jsou metalické barvy. :)
OdpovědětSmazatModrá je dobrá! :))
OdpovědětSmazatmilujem modrú, ale veľmi ju nenosím tie hodinky by som ale neodmietla sú krásne :D
OdpovědětSmazat❤ Your blog, beauty!
OdpovědětSmazatFollow me and I will follow u back!
http://lamourdesoibysm.blogspot.ru/
http://www.bloglovin.com/blog/6841269
Ten lak je dokonalej!
OdpovědětSmazatTy lodicky! <3
OdpovědětSmazatpo téhle barvě naprosto šílím v poslední době! koupila jsem si takový semišový křivák, naprostá láska. stejně jako jsem se zamilovala do těch šatů z TOPSHOPU!!! :/ holky, tohle mi dělat nemůžeme :(
OdpovědětSmazatVsetko by som brala!
OdpovědětSmazatMilujem kráľovskú modrú,vlastne skoro všetky odtiene modrej. :)
OdpovědětSmazat