Saturday, May 17, 2014

Louis Vuitton Cruise 2015 Fashion Show

Dnes pro vás máme něco, co si rozhodně nenechte ujít. Přímý přenos první cruise kolekce přímo z Monaka. Jedná se také o druhou kolekci, kterou pro Louis Vuitton vytvořil kreativní ředitel Nicolas Ghesquière. My jsme rozhodně zvědavé, co vy? Nezapomeňte nám do komentářů napsat, jak se vám přehlídka líbila! 
♥♥♥
 Today we have something special for you again, so don't miss it! We will be live-streaming the Louis Vuitton Cruise 2015 Show and are really excited to see what Nicolas Ghesquière created. Don't forget to let us know what you thought about the collection!
Share:

11 comments

 1. Za celou přehlídku se mi líbil jen jeden model a to ten poslední... Mimo jiné efekt vodní hladiny na podlaze byl okouzlující!:)

  ReplyDelete
 2. Tak za to mně se to líbilo prakticky celé, nositelné, velmi ženské.,,

  ReplyDelete
 3. Celá přehlídka úžasná, modely super! Zaujala mě většina sukní, lesklé bundičky, děrované halenky a letní tyrkysové šatičky na konci přehlídky beru jako obrovskou třešničku na dortu! Efekt podlahy mě vyloženě uchvátil! Za mě dokonalé a bez chyby.. :)

  www.stories-of-my-kitchen.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. tie modelky sa tvarili ze su tam za trest..jedina co sa tvarila a aj tie saty odprezentovala bola ta posledna, aj mi prisla znama

  ReplyDelete
 5. Co se jádra přehlídky týče, tak se mi líbili pouze kabelky, boty a hrstka modelů. Nápaditý byl interiér a tím pádem i trasa modelek, ty se ovšem tvářili jakoby tam byly za trest a ještě chodily nahrbené a nemotorně (samozřejmě ne naprosto všechny). Nějak jsem se ještě nerozhodla, jestli na mě celá přehlídka působila kladně či záporně...
  ...ale nápad přímého přenosu byl na 1*!

  ReplyDelete
 6. Jak jsem sukňová, tak se mi tentokrát líbily hodně kalhoty. Hlavně žluté a růžové a celkově barevná kombinace kolekce je příjemná :)

  ReplyDelete
 7. Modely super, ale modelky se vážně netvářily nadšeně. Většinou spíš jak kdyby byly celé dopoledne na kafi a ibalginu :D.
  K hubeným postavám, kterých už mám taky pomalu plné kecky, jsem se vyjádřila zde > http://nastvanaskolacka.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 8. Ta přehlídka je báječná, modely jsou jeden hezčí než druhý. Jednou bych chtěla být přímo tam :D :)

  ReplyDelete
 9. Moc se mi líbily barvy, zejména ty pastelové na kalhotách, vysoký pas a vzory na botách. Prostředí bylo vážně zajímavé, včetně toho efektu na podlaze. Jenom se mi nelíbila ta hudba, ale to je vedlejší :)

  livelovelaugh-byangelika.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Ach.. Já asi nikdy nebudu osoba zbožňující tento typ módních přehlídek. Miluji vernisáže, neznámé hudební skupiny a sebevíce ujeté filmy z festivalů. Myslím, že jsem v tomto ohledu kreativní a otevřený člověk. Ovšem dnešní módní přehlídky sebevětších ikon mě většinou nechávají chladnou. Oděv by měl podtrhnout lidskou osobnost, individualitu, krásu a hravost. Myslím, že dnes naopak lidé slouží oblečení. A to není dobře. Nebaví mě se dívat sice na důmyslně vytvořené oblečky na fádních, anorektických chudinkách s předepsaným "výrazem suchozemské želvy na marihuanně". Módní návrháři zastávají dávno názor, že jejich kousky přeci vypadají lépe na takových postavách. Možná. Mně v tomto ohledu nejde jen o oblečení. Nechci si říkat: Wow, ta ženská má na sobě zajímavý šaty, ale spíš: Ta ženská má něco do sebe, ty šat jí krásně pasují a tato kombinace nemá chybu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. výraz suchozemské želvy :D ten to vystihl dokonale. :D A mimo to jsem teda zvědavá kdo v těch modelech vyleze ven teda jako ta dirkovaná halena :D V celé přehlídce se mi líbily tak dva kousky oblečení. Ale boty a kabelky byli velmi nápadité. Prostředí bylo okouzlující ale chyběla mi tam něco....přesně nevím co ....

   Delete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig