Saturday, January 17, 2015

Espressivní soutěž

"Coffee is always a good idea!"

Káva. Těžko si vybavím jiný nápoj nebo pokrm, který by byl tak v oblibě a pil se všude po celém světě. Existuje spousta forem přípravy, s espressem v první řadě. Ať už si ji dopřáváte jak chcete, určite ji stejně jako my máte spojenou s chvilkami pohody, relaxace a pocity motivace k novým dobrodružstvím! 

Od 5. 1. se můžete s NESCAFÉ DOLCE GUSTO zúčastnit Espressivní soutěže. Vaším úkolem je vyfotit černobílou fotografii, na které bude jakýmkoliv způsobem zachyceno espresso nebo šálek s černou kávou. Své fotografie můžete přihlásit na www.espressivni-soutez.cz a vyhrát kávovar Dolce Gusto, zlatou kartu do kin sítě Cinestar nebo setkání s Goranem Tačevským, fotografickým patronem soutěže!

A aby toho nebylo málo, jeden kávovar můžete vyhrát ještě u nás! Stačí nasdílet černobílou fotografii s tématem kávy na Instagram a označit ji hashtagem #EspressivniFotosoutez a #Acupofstyle! Samozřejmě můžete tu samou fotku přihlásit do obou soutěží a zdvojnásobit tak vaši šanci na výhru! 30. 1. vybereme jednoho vítěze, který získá kávovar Dolce Gusto! No nezní to lákavě? Tak honem do focení! Těšíme se na vaše příspěvky!

Share:

10 comments

 1. Jééé, tak to je super soutěž! :) Určitě zkusím štěstí :)
  Dobroty od A

  ReplyDelete
 2. Tento kávovar jsem minule Vanoce nadelila mamce pod stromecek a nedame na nej dopustit. Takove latte a nebo chai tea latte. Mnam ☺
  Staywithkaterina.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Také máme kávovar doma :)

  ReplyDelete
 4. Vy mě nepřestanete překvapovat. :-D Tenhle giveaway je tak skvěle originální, že je až těžké nezapojit se. :-)

  ReplyDelete
 5. Celkově mi to příjde jako zajímavá soutěž, to bude tolik krásných fotek! :)) Možná to také zkusím :)

  ReplyDelete
 6. Skvělá Giveaway ! Taky zkusím štěstí a přihlásím se :D

  ReplyDelete
 7. Wau, zlatá karta do Cinestaru by bodla :D Kávovar bych tolik neocenila, jelikož kafe nepiju, ale na druhou stranu bych s ním mohla podarovat maminku :D

  ReplyDelete
 8. Your legs and feet are so sexy and wonderful :) xoxo

  All Things Bright and Lovely

  ReplyDelete
 9. Zajímavá soutěž :) kafe ale nepiju, tak se aspoň těším na fotky ostatních :)
  One blondie life

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig