Friday, January 23, 2015

PHOTO DIARY | Week in pictures! | leden 2015


Krásný pátek! Vůbec se mi nechce věřit, že už jsem v Anglii déle než týden. Celý první týden byl uplně skvělý. Poznala jsem spoustu nových lidí a už teď si myslím, že můžu říct dobrých kamarádů a ani chvilku jsem se nenudila. Byla jsem v Liverpoolu, zúčastnila jsem se několika zajímavých workshopů v rámci vzdělávacího týdne ve škole a už mám i z velké části zařízený pokoj a kuchyň. Dnes si jdu zařídit členství ve fitku a musíme vymyslet nějaké plány na víkend.
Dále bych vám dnes chtěla moc poděkovat za veškerou podporu na sociálních sítích - facebooku, instagramu a dneska konkrétně na YouTube, kde jsme nedávno dosáhly neuvěřitelných 20 tisíc odběratelů. Děkujeme moc, ani nevíte, jak si toho vážíme. A jestli nás na YT ještě nesledujete, určitě tam mrkněte, často přidáváme videa z našeho každodenního života a cest!

Hope you are having a wonderful day everyone! I can't even believe it has been more than a week since I came to England. But the first week was simply amazing. I visited Liverpool, I participated in few interesting workshops, I met a lot of great people and bought almost everything I need for my room and kitchen. Today I will sign up for the gym and me and my friends need to make some plans for the weekend! Soo excited!

Share:

27 comments

 1. Ja jen doufám, že články ohledně školy budeš psát často :) v létě se mi totiž hrozne moc líbilo, jak si psala o cali. Moc hezke fotky, přeji ti aby sis svuj pobyt co nejvíc uzila :)

  ReplyDelete
 2. Krásné, sice se závidět nemá, ale tyhle všechny zážitky ti fakt závidím :D

  ReplyDelete
 3. Na videa pravidelně koukám, dokonce jsem si řekla, že si znovu prohlídnu všechna tvá videa z Ameriky, a jak psala slečna výše, taky ti závidím, ale v tom dobrém slova smyslu. Je to bezvadná zkušenost. A chtěla jsem vám, hlavně tobě poděkovat, že ty tvoje dlouhodobé výjezdy mimo ČR takhle poctivě dokumentuješ. :) Měj se krásně a dále užívej života v Anglii.
  xx

  ReplyDelete
 4. Luci, poctivě hltám každý článek a video :) Moc si to v Anglii užij!!! :)

  ReplyDelete
 5. Moc krásné fotky a k těm odběratelům na YT moc gratuluji, rozhodně si to zasloužíte! Já u vašich videí většinou snídám a je to moc příjemné probuzení. :) Pokračujte v tomhle všem holky!
  Dobroty od A

  ReplyDelete
 6. Máš se krásně, průběžně se dívám na videa a smutně vzpomínám na podzim, kdy jsem byla na erasmu ve Francii. Stýská se mi a chtěla bych hned zpět ;-)
  bára.kára blog

  ReplyDelete
 7. Překrásné fotky! :) A vždycky se moc těším na vaše videa. Koupila sis nějakou školní mikinu? :))

  ReplyDelete
 8. Tyjo já ti závidím :), fotky úžasný, asi se máš fajn a snad to učení nebude tak težké, těším se na další posty :). www.paulieslove.blogspot.cz

  ReplyDelete
 9. je to tam nádherné! super články aj videá, teším sa na ďalšie. :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete
 10. Pěkné fotky :) úplně mě inspirujete, hned bych někam odjela! :D

  ReplyDelete
 11. Dokumentace z Anglie jsou skvělé a moc se těším na další články. Vzhledem k tomu, jak obrovský mělo ohlas video s otázkami k Erasmu, tak je vidět, že je k němu pořád co vyprávět a vysvětlovat a mě napadlo napsat pohled "z druhé strany barikády" - tedy očima někoho, kdo Erasmus pro studenty zařizuje. Pokud tedy chcete někdo vyjet jako Lucka a stále nemáte dost informací, nabízím k přečtení na mém blogu - http://greatexpectationsbylucie.blogspot.cz/2015/01/erasmus-jak-na-nej.html

  ReplyDelete
 12. super článek :) na videa koukám, a vždycky se nemůžu dočkat dalšího :)

  ReplyDelete
 13. No jo, na Erasmu to utíká, ani nevíš jak. Mám pocit, že ještě nedávno jsem viděla León poprvé v životě, a dneska jsem měla první zkoušku a cítím, že už se to tady krátí :( Užívej!

  ReplyDelete
 14. posledni dobou taky premyslim o erasmu ale stale jeste nevim jestli do toho opravdu jit :)

  Visit my blog YOKO NGUYEN BLOG

  ReplyDelete
 15. uži si to tam najviac ako sa dá :) sestra bola na erazme vo FR, zdalo sa že bude z domu strašne dlho ale ani sme sa nenazdali a boli sme my za ňou a nakoniec už aj ona doma :D

  ReplyDelete
 16. ty krátké vlasy jsou super! jste vítáni na našem novém makeup&fashion blogu:) http://www.youngbloodstyle.com/

  ReplyDelete
 17. To jídlo vypadá velice chutně! :)
  lifewithelissa.blogspot.com

  ReplyDelete
 18. Pěkné fotky a užívej si Erasmus. :)
  Kdybych mohla, tak bych jela hned. ;)

  ReplyDelete
 19. Hey!!! I nominated you for the Infinity Dream Award!! xxx

  ReplyDelete
 20. fakt super článok, video ešte lepšie! :) veľmi sa teším na ďalšie takéto posty! ;)

  Na mojom blogu práve prebieha valentínska giveaway, všetci ste vítaní! ;)
  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 21. Důvod proč lidi bavíte je ten, že žijete neobyčejný život.:)
  Jste úžasné a těším se na další příspěvky!:)
  http://letsspeakwithchrisdoke.blogspot.cz/

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig