Thursday, March 23, 2017

Girls, girls, girls!


šaty - Zara, silonky - Marks&Spencer, oxfordky - Tamaris, batoh - Kattiva

Ahoj všichni! Dneska pro vás mám nový outfit a zase jako vždycky jsem se do něj úplně zamilovala. Pohodlný, tentokrát oživený malým, roztomilým baťůžkem, v mých oblíbených neutrálních barvách.

A jinak už se nemůžu dočkat, protože dneska mi přijede další návštěva - Niky s mamkou! Tak se těším, že si zase projdeme kolečko po památkách, dáme si něco dobrého k jídlu a k pití, užijime si pár "holčičích" dní a hlavně že se po měsíci uvidíme!!


Share:

33 comments

 1. Replies
  1. TRUSTED LENDER (LEXIELOANCOMPANY@YAHOO.COM)
   Jmenuji se Michael Lee občan Illinois, USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem 23930USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal vázána na důvěryhodně úvěr společnost s názvem Martinez Lexie úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, a tak jsem se rozhodl Obraťte se na stejný úvěr společnost a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než na kurz mi víc bolesti. Vysvětluji firmy poštou a vše, co mi řekl, bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj půjčku v jejich společnosti a také jsem udělal správnou volbu kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému největšímu překvapení byl můj úvěr poskytnutý na mě bez dalšího odkladu a tady jsem dnes šťastná, protože Martinez Lexie Loan Company mi dal důvod žít, tak i učinil slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Jste povinni spojit se GODSENT věřitel pomocí emailu: Lexieloancompany@yahoo.com nebo textovou +18168926958


   Delete
 2. Krásné fotky a outfit! Moc ti to sluší a Řím je naprosto úžasný na focení. <3

  ReplyDelete
 3. Ma che carina, planuji navstevu Rima, myslis ze se pripadne muzeme sejit na caffe, pokud mas nedostatek cestiny? Byla bych moc rada

  ReplyDelete
 4. Moc hezký outfit :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. To suoer nápad s těmi šaty, moc se mi outfit líbí, hnedka bych si na sebe podobný vzala :) Užij si návštěvu! :)

  ReplyDelete
 6. Já batůžky úplně zbožňuji a tenhle je vážně roztomilý! A taky mě hrozně baví kombinovat šaty a třeba kratší mikiny nebo svetříky. :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 7. Krásný outfit :) užij si návštěvu, už se těším na fotky a na instastries a snad i na livestream O:)

  eLblog

  ReplyDelete
 8. Přímo perfektní outfit :)

  ReplyDelete
 9. Krásný outfit:) batůžky se mi poslední dobou zamlouvají více než kabelky..
  Užij si návštevu sestry s mámou, určitě bude fajn je vidět po takové době :)

  ReplyDelete
 10. tie šaty sú úžasné! :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete
 11. Super outfit, moc se mi libi ta kombinace svetru s halenkou a tobe moc slusi! <3
  Sandra / http://shineoffashion.com

  ReplyDelete
 12. Ta světlá barva i moc sluší, to já jsem spíš na něco výraznějšího, ale ten batůžek ybch brala hnedka :)

  ReplyDelete
 13. Vypadá to, že v Římě je tepleji než v Portugalsku. :D

  ReplyDelete
 14. Takýto dievčenský strih ti vážne pristane.. Užite si s mamkou a Niky spoločne chvile v Rime.. A dúfam, že bude neskôr aj článok s fotkami. V Ríme som ešte nebola tak sa rada inšpirujem :-)

  ReplyDelete
 15. Tak a s takovou scenerií se musí fotit samo ;) Minimalistické, na jedničku ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Ty šaty jsou krásné a na oxfordky se také chystám.. Snad najdu ty pravé ! Užívej si Řím ♥

  Lenny Mali z Dánska

  ReplyDelete
 17. very beautiful dress, tights and shoes! kiss kiss

  ReplyDelete
 18. Překrásný outfit!

  ReplyDelete
 19. Tenhle outfit je strašně fajn :) Jednoduchý, ale má svoje kouzlo..

  ReplyDelete
 20. SCAMMERS DRAINED AND RUINED ME FINANCIALLY AND LEFT ME HOMELESS BUT THANKS TO UP START LOAN (upstartloan@yahoo.com).

  Greetings to everyone, Life they say is full of deceit. No torture and pain can be compare to what i Theresa L. Bernard experience in the hands of scammers, The most annoying part of it is that someone always post of receiving a loan from them which is nothing but lies and strategy to deceive and extort hard earn money from people. I was victimize several times because of that, After reading a post about them i end up trusting them without verifying, I lost more than $12,500 in the quest of obtaining a loan i sold my car defaulted in my bills but i keep on falling victim my life was a piece of trash full of mess. My kids dropped out of school, My bank denied me credit because my credit score was down already about leaving the bank with a broken heart a staff in the bank approach me and say that there is a financial institution called UP START LOAN that say yes even when banks and other financial institution says no. She advised me to give it a try to be honest i was so skeptical leaving the bank without saying a word to her. It was a month later when my eldest son was hospitalized looking up and down nothing to pay for his hospital bill devastated and confused and then i remember what the bank staff told me and i quickly went to the bank to plead with her and inquire on how to contact UP START LOAN and she gave me the details which are Email: ( upstartloan@yahoo.com ) OR call/ text customer service through +1(574) 301-1639 . After following due procedures and comply to their policy in less than 24 hours my credit of $25,000 got approved and transfer to me. I later apply for a home and startup business loan of $350,000 which i receive and i obtain a home at 2076 Simon St, Philadelphia, PA 19124. UP START LOAN is the best. ( upstartloan@yahoo.com or text/call customer service +1(574) 301-1639. Indeed they say yes when your bank and other financial institution says no.

  ReplyDelete
 21. MOORE LOANS SAVE ME WHEN THERE WAS NO HOPE {mooreloancompany@yahoo.com}

  Hello everyone in this forum, I am Luis Root from USA, I cannot believe that God really exist not until i was Redeemed and saved from Financial bondage.. l was into financial crisis and needed to pay some bills. l tried seeking help from banks but all to no avail,l also tried seeking help from the internet only to meet scammers who pretended to be private lender and made away with my $15000 and did not get my loan, not until GOD introduce me to Moore Robbinson through a friend who was rescued from financial problem and a loan of $100,000.00 was granted to him by Moore Robbinson, so l took his advise and contacted Moore Loan Company and in the space of one week my loan of $200000 was granted to me.so my advise to everyone seeking for loan at low interest rate of 2% .l am doing this because l am so happy am out of financial bondage and am once again full of joy and life is easy all thanks to GOD and Moore Robbinson. You can contact Moore Loan Company via {mooreloancompany@yahoo.com} OR Text (414) 454-9493

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig