Tuesday, June 13, 2017

AVON POCHOD 2017


Ahoj všichni! Dneska jsme si pro vás připravily vlog a pár fotek ze sobotního AVON POCHODU. Hlavním heslem letošního pochodu bylo "Neřeš!". Neřeš blbosti a pojď podpořit dobrou věc! 
My máme velkou radost, že jsme již podruhé mohly být součástí akce jako ambasadorky a moc nás potěšilo, že jsme byly vybrány i jako tváře pochodu 2017 (i když vidět se na plakátu v metru byl dost zvláštní pocit :)).

Celý den byl opravdu emotivní a co si budeme povídat, je to vážně silný zážitek, když se spojí více než dvacet tisíc lidí v růžových (a šedých) tričkách a společně podpoří něco tak důležitého, jako je myšlenka Avon Pochodu. Cílem projektu je podpořit boj proti rakovině prsu, a to především její prevenci. Protože čím dříve člověk na problém přijde, tím lépe!

Máme radost z toho, kolik z vás jsme tam potkaly a těšíme se, že se za rok uvidíme znovu!Share:

11 comments

 1. Musela to byť nádherná udalosť :)

  ReplyDelete
 2. Letos jsem se chtěla vydat, ale dopadlo to tak, že kamarádka, se kterou jsem měla jít, musela do práce. Tak třeba příští rok, snad budou alespoň stejně krásná trička, jako tento rok! ♥

  eLblog

  ReplyDelete
 3. To je super! Vypadá to tak krásně a ty fotky jsou nádherný ♥♥♥ škoda, že jsem se nemohla akce zúčastnit, snad za rok!

  ReplyDelete
 4. Moc hezké fotky a i videjko :-)

  ReplyDelete
 5. It considers just this is all4webs.com/ one of the lightest styles you can obtain for a Title jogging baby stroller, also though its weight capacity of Points to Consider Convertible Car seat In India the wheels suspension.

  ReplyDelete
 6. this Live NetTV application formerly,Live Net TV Today I am right here to let you official guide recognize the best ways to download Live NetTV App and install and install the Live Net TV on Windows.

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig