Saturday, June 10, 2017

DO Get ready for summer!

Léto. Každý rok jsem ho netrpělivě vyhlížela a přála si, aby už přišlo. A letos? Ani jsem si toho nestihla všimnout a je tu! Léto se objevilo zničehonic, vylouplo se mezi těma deštivými dny dost nečekaně, a hned nás zaplavilo sluníčkem a teplem. Pro mě je to vždycky období (relativně) bez starostí, období nového dobrodružství, období odpočinku a období, kdy mám mnohem více času sama na sebe a na aktivity, které často jindy během roku nestíhám!

Na fotkách k dnešnímu článku můžete vidět nejen moje nové oblíbené šaty a brýle, ale především šperky z nové, letní kolekce Pandory. Letní atmosféru vyjadřují korálky s květinami, letními motivy a barvami, a taky speciální kůžičky v krásných letních odstínech. Pandora se ve své letošní kampani DO zaměřila na podporu žen a jejich unikátních osobností. V našem minulém příspěvku, který jsme v rámci naší spolupráce psaly, jste si mohli počíst o mém vztahu s naší úžasnou mamkou. V dnešním článku si popovídáme o létě a o tom, jaké úžasné možnosti nám dává právě v rozvoji té naší unikátní osobnosti. 

Náš charakter, naše osobnost, se neustále vyvíjí, a já mám pocit, že v létě jde tenhle rozvoj úplně nejlíp! Přichází nové zážitky, které často vyžadují překonání sebe sama, nebo se naskýtá více času na aktivity, které v sobě chceme rozvíjet.

Jaké jsou to aktivity pro mě? Na které se už nejvíc těším?


Čtení! Aaaa jak já jsem se těšila, až budu moct zavřít všechny odborné knihy k bakalářce, a zasnít se opět do beletrie. Jako první knížku letošního léta jsem si nakonec vybrala The boy at the top of the mountain, kterou napsal John Boyle, a hned mě to pohltilo. Letos si dávám za cíl přečíst během léta knih minimálně pět. A ideálně - nepřestávat se čtením ani v pokračování roku.

Barvy! Možná je to až úsměvné, vždyť barvy jsou přeci celoroční záležitostí! To sice ano, ale když ony se na léto mnohem lépe hodí, a i na oblečení mě konečně mnohem více lákají. Třeba tahle růžová rtěnka a náramek!


Surf! Letos se po pár letech konečně opět chystáme k oceánu a budeme se snažit oprášit naše (velmi malé) znalosti surfování. Nemůžu se dočkat! Nejde jen o surfování jako takové, ale i o vůni oceánu, tu až překvapivě studenou vodu, nebo ten otravný neoprén. Všechno to k sobě patří. Vím, že je to aktivita ve které nebudu nikdy vyloženě vynikat, ale zároveň je to něco, co si vždycky budu přát znovu a znovu zkoušet, a zažít ten svobodnej pocit, když vám vlna opravdu pohání prkno. V tom lepším případě na něm dokonce i stojíte!

Psaní! Asi mi to taky udělala ta až příliš akademická bakalářka, ale mně opravdu chyběl ten pocit psaní sem na blog. Těším se na léto, až s vámi budeme sdílet naše zážitky a i fotky. Focení je v létě totiž oblíbenou aktivitou, díky které se všechny ty úžasný momenty mohou uchovat.


Jídlo! To mě sice možná "rozvine" víc, než bych si přála, ale v létě mu prostě neodolám. Ať už je to svěží ovoce (meloun!) nebo zmrzlina, salátky, ledový kafe, nebo třeba burgery. Miluju ochutnávat, a o to víc, když jsem třeba během léta někde v zahraničí. Je skvělé poznávat svět pomocí chutí.

Hudba! I letos se během léta určitě objevíme na nějakém festivalu, a nemůžeme se dočkat. Atmosféra koncertů a hudba jako taková je něco, co mi dokáže vždycky vykouzlit úsměv na tváři a klid v duši. To zní jako šílený klišé, ale opravdu na mě už několik koncertů působilo takhle zvláštním uklidňujícím pocitem. Loni to byli například M83.


Doufám, že si tohle léto všichni užijeme. Dejte mi rozhodně vědět do komentářů, jestli se také těšíte na některé věci tak jako já, nebo jaké jsou ty vaše nejlepší vyhlídky? A jak se vám líbí nová letní kolekce Pandory?
Share:

13 comments

 1. Paaaaani, strasne moc ti to slusi a ty naramky se mi fakt moc moc libi. <3 Ty saty jsou skvely a moc hezky si to vsechno zkombinovala. ;)
  Sandra

  ReplyDelete
 2. Krásné šatičky! A celkově celý outfit je moc povedený. :)

  ReplyDelete
 3. Lovely dress!

  http://brightdecember.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Těším se na spousty věcí jako ty... Hlavně na to čtení až si vezmu deku a půjdu někam na louku tam se svalím s nějakou super knížkou a bude mi úplně jedno co se okolo mě bude dít.... Potom psaní ráda si píšu nějaké povídky sice jen do šuplíku, ale baví mě to :-) Tak jídlu se oddávám celoročně ne jen v létě :D a hudba nesmí chybět na mých cestách do a z práce drží mě doslova při životě bych neusnula :-) Jinak článek je bezva a sem zvědavá na to kolik těch knížek doopravdy přečteš :-) Doufám, že se pochlubíš

  ReplyDelete
 5. Já se na léto nejvíc těším proto, že prostě nebude škola! :D ne, že by mi nějak vadila ona jako taková, ale jestli si mám vybrat tři měsíce s domácími úkoly a nebo tři měsíce bez nich, mám jasno!

  Užij si léto Niky :)

  PS: Ten prstýnek je úžasný :)

  eLblog

  ReplyDelete
 6. Tie saty saty su bozske- odkial su? ;)

  ReplyDelete
 7. Krásné šaty, taky se na léto vždycky těším, jak říkáš nové výzvy, poznání je na léto jak stvořené :)

  ReplyDelete
 8. Niky sluší ti to :)
  Užij si léto, odpocivej a načerpej hodně sil.

  ReplyDelete
 9. Šaty ti naozaj krásne pristanú :)

  ReplyDelete
 10. A good outfit! I love the dress! That is so cute, right?

  ReplyDelete

© A Cup Of Style | All rights reserved.
Blogger Template Developed by pipdig