Krásnou středu, tak konečně je to tady a my pro vás máme měsíční plánovače na rok 2019 ke stažení zdarma. Máme neuvěřitelnou radost z toho, kolik z vás si je oblíbilo a pravidelně je používá. A to do té míry, že už si bez nich váš měsíc třeba nedovedete představit.


Společně s nimi jsme si připravily ještě i habit tracker, což je takový šikovný plánovač na zaznamenávání návyků - cvičení, spánek, pitný režim, nálada, čtení.. můžete si tam zapisovat cokoli vás napadne. Ve dnech, kdy svůj stanovený cíl splníte, třeba budete cvičit, si políčko vybarvíte. No a na konci měsíce můžete sledovat, jak se vám danou věc dařilo plnit.


Rozhodly jsme se udělat radost i všem školákům a vytvořit dvě verze rozvrhu hodin (podle toho, kolik hodin vás každý týden ve škole čeká). Ten si můžete vytisknout a připrevnit na nástěnku, nebo třeba nalepit do diáře. Dá se ale využít i na plánování směn, tréninků, nebo jakýchkoli dalších pravidelných aktivit.


A poslední novinkou, o které jsme vás chtěly dneska informovat je to, že jsme na eshopu vytvořily tři Vánoční sady našich produktů za zvýhodněnou cenu. První dvě vždy obsahují diář, základní set samolepek, sadu tužek a to do list a ta třetí zase všechny čtyři druhy našich samolepek. Stále také platí, že když nám do poznámky k objednávce napíšete své jméno, pošleme vám podpisovou kartičku s věnováním.


Budeme se těšit na vaše objednávky a hlavně fotky toho, jak s námi plánujete! Ty nám totiž vždycky udělají neuvěřitelnou radost :)).

20 komentářů

 1. Z plánovačov a habit tracker-ov som nadšená! Využívam ich denno denne a neviem si bez toho predstaviť už vôbec nič! Ach som taká rada, že sa vám taktko darí <3
  NORALIC

  OdpovědětVymazat
 2. Wow, tá prvá lifestyle fotka je dokonalá. :) Veľmi sa mi tiež páči spomienková mapa na stene!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 3. Jestli můžu doporučit, plánovače jsem tenhle rok používala měsíc před maturitou, když jsem se na ni učila a nic přehlednějšího na zaznamenávání, kdy se mám učit jakou otázku, jsem ještě neměla. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nechtěli by jste ještě vytvořit nové týdenní plánovače, aby byli podobné měsíčním?? Když už jsou i nové rozvrhy hodin, tak by to mohlo být fajn.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S týdenními plánovači máme jiné plány :)). Už brzo se je dozvíš!

   Vymazat
 5. Bezvadný! Děkujeme! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc se nám líbí vzpomínková mapa na zdi <3

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkuji, každý rok je používám :) <3
  Mám teď akorát problém se stahováním, prosím, poraďte - jak se to tu stahuje?:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíš kliknout na odkazy ve článku a přesměruje tě to přímo na eshop, kde je stáhneš :)).

   Vymazat
 8. Všechny tři věci jsou nádherné mám velkou radost, že jste měsíční plánovače zase vytvořily. Určitě všechny věci budu používat. Moc děkujeme :)

  OdpovědětVymazat
 9. Nela Schneiderová2. prosince 2018 13:36

  Moc se mi líbí vaše plánovače a ne jenom to moc by se mi hodili a hned jak jsem je viděla tak už jsem věděla že jsou úžjasné.Moc děkujeme za to co pro nás děláte. :) :) :)
  Email.neliska100@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Moc ti to tu sluší Luci :)

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 12. Ta mapa je úžasná. Celkově to máte moc pěkně zařízené - ladí to k sobě - šedo-černo-bílo-dřevěné. A díky za plánovač, ten taky využiju. :)

  OdpovědětVymazat