Jako prvního hosta do našeho podcastu jsme si s Niky pozvaly mamku, která ale vypadá spíš jako naše třetí sestra.

Pokud to ještě nevíte, naše mamka má úspěšný Instagram a blog o jídle, nedávno vydala kuchařku spolu s výživovou poradkyní Markétou Gajdošovou a celkově je podle nás prostě boží. Celý život máme krásný vztah, nejdřív podporovala mamka nás a potom jsme ji to vrátily a trochu ji pošťouchly k blogování zase my. Dokonce nakonec odešla ze svojí běžné práce a začala se tím i živit.
Ve dnešní epizodě si povídáme o její cestě, paličatosti, skocích do neznáma a skocích z letadla - no fakt!


Podcast si můžete poslechnout taky na: SpotifyApple PodcastyGoogle PodcastyBuzzsprout

Dejte nám vědět, jak se vám náš společný podcast líbil a koho bychom si měly pozvat příště!

12 komentářů

 1. Super podcast! Vase mamka je velmi sympaticka. Je super jak se navzajem podporujete. Tak trochu se samo nabizi, aby dalsim hostem byla Market Gajdosova. Zajimal by me jeji pribeh, jak se k tomu poradenstvi dostala, jak se dostala do Ameriky, proc se vratila a tak..

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasná žena! Zajímal by mě i více její pohled na výchovu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Velmi pěkný podcast. Vaše maminka je sympatická a zábavná. Dalším hostem by mohla být Markét Gajdošová.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc se mi epizoda líbila! Kuchařku od vaší mamky mám doma a je skvělá! Příště asi nějakého blogera a jeho příběh.

  OdpovědětVymazat
 5. Podcast se mi moc líbil. Měl švih a byl energetický až do konce :-) Podle receptů Vaší mamky už roky vařím a vždy to má úspěch :-) Napadli mě jako hosté Vaši partneři či taťka, to je taky hodně akční člověk :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Podcast byl jako vždy super :) Působíte na mě hrozně pozitivně a jsem opravdu ráda, že jsem měla to štěstí vás několikrát potkat i "naživo". Kuchařku už mám dlouho doma a mamka jí dostane k Vánocům... nedalo mi se do ní nekouknout :) Moc vám fandím! Nela Š.

  OdpovědětVymazat
 7. Luci, máte s maminkou velice podobný hlas a především tak nějak stejně mluvíte - tón, výrazy, apod. V průběhu podcastu jsem uklízela a v jednu chvíli jsem se zarazila s tím, že "O jakém Martinovi to Lucka mluví?!" :D
  Vaše podcasty se poslouchají moc příjemně, vždy se u nich musím smát s vámi :)

  OdpovědětVymazat
 8. Vaše mamka je úžasná a já bych se taky přiklonila k tématu o výchově a jak vybudovat tak skvělý vztah s dětmi :o)) je mi velkou inspirací Petra

  OdpovědětVymazat
 9. Nádherný podcast! Počúvam vaše podcasty cestou do práce a veľmi dobre ma naladia na celý deň.. Len tak ďalej! :)

  OdpovědětVymazat
 10. Super podcast, príjemné sa to počúvalo a vaša mamka je super držím palce nech sa darí jej aj vám ��

  OdpovědětVymazat
 11. Mám vaše podcasty moc ráda. Většinou u nich připravuji večeři ☺️ mám ráda, jak klidně a příjemně mluvíte o nejrůznějších věcech a vždy se s vámi zasmeju ☺️ vaše maminka zní jako svěží a moc příjemná paní. A je krásné, jak si své maminky vazite. Je potřeba si maminek vážit ☺️ škoda, že nevychází podcast alespoň 2x týdně. Těším se na další středu �� jste obě dvě moc fajn a inspirativní.

  OdpovědětVymazat
 12. Váš podcast jsem začala poslouchat poměrně nedávno. Začala jsem hlídat (dělám chůvu) miminko, se kterým chodím tak na dvě hodinky ven. Spinká a já se procházim po Petříně. Když prší, sednu si na lavičku pod strom a kochám se výhledem. Vás jsem si v tyhle pracovní dny, kdy mám ale přesto čas na sebe, začala pouštět do uší a celej týden se těším, až bude pondělí, já pojedu pracovat a na ty dvě hodinky si s váma pobudu 🥰. Strašně hezky se vás poslouchá a témata, který řešíte jsou pro mě dost často aktuální. Zasměju se, něco přiučim a odreaguju se. Nikdy nemám pocit, že bych poslechem ztrácela čas. Ba naopak. Úplně se děsím toho, až si poslechnu všechny vaše epizody - to pak budu muset hezky od začátku zas a znova 😁. Fakt, holky. Jste super. A díl s mamkou byl skvělej! Je to úžasná ženská a tenhle díl byl pohlazením po duši. Děkuju. Vám i jí! ❤️

  OdpovědětVymazat