Tak se nám to pomalu skládá! Jak už jsme psaly minule, rozhodly jsme se s Niky pro velký krok, a to přestěhovat náš e-shop a naše pracovní místečko ze starého dětského pokojíčku do kanceláře. Diskutovaly jsme o tom už několikrát, docela dlouho to odkládaly, ale bylo to nevyhnutelný a teď už se na tu novou etapu dost těšíme. A naše nadšení samozřejmě ještě vzrostlo když nám došlo, že budeme muset celý byt zařídit - vybrat nábytek, doplňky a další malé blbůstky, které celou kancelář zútulní.


V pondělí jsme měly celý den volno, a tak jsme se rozhodly toho rovnou využít, půjčily jsme si auto a vyrazily do Ikey a do Hornbachu. Předem jsme si už online vybraly přesně co chceme, takže to ve finále byla i docela rychlovka a tím, že jsme tam jely dopoledne jsme se vyhnuly i největším frontám.

Takhle na větší nákupy a stěhování se nám docela osvědčila služba sdílených aut car 4 way. Musíte si tam teda předem udělat registraci a nechat si poslat speciální kartičku, ale tou potom odemknete přes aplikaci půjčené auto. Velká výhoda je, že si auto můžete půjčit na jednom místě a zaparkovat ho potom zase kdekoli jinde, kam máte namířeno (v rámci limitu služby, samozřejmě). Aut je po Praze docela hodně, takže se to dá použít třeba i místo taxíku, na jednosměrnou cestu.


Bez kuliček by to nebylo nakupování nábytku!


S montováním nábytku nám pomohl Pierův brácha Patrik a zatímco on skládal regály z Hornbachu, my si s Niky vzaly do parády Ikea nábytek. Jooo, toho už jsem se naskládala. Ty jejich návody už znám skoro nazpamět.


Z toho nejdůležitějšího už nám chyběj jenom židle a kávovar. Jinak všechno máme a v pondělí už budeme do kanceláře stěhovat i naše produkty, krabice a elektroniku. Trošku víc z celého procesu uvidíte už zítra ve vlogu!

8 komentářů

 1. Máte krásnou kancelář!Těším se na vlog:)❤

  OdpovědětVymazat
 2. Krasne prostory. Jednoduche ciste. Tak at se vam tam hezky pracuje. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to moc hezky a přeju vám, aby se tam hezky pracovalo! :)

  http://of-goldbook.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Moc vám to přeji. Ať se vám v nové kanceláři krásně pracuje. <3 Už se těším jaké to tam budete mít, až to bude celé hotové. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá to skvěle!! ♥ a ten kávovar je fakt nutnost, naprosto s vámi soucítím! :D
  Ať vám nová kancelář pořádně slouží :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj holky, sleduju vás už docela dlouhou dobu a ještě nikdy jsem nenapsala komentář (dobře, možná kromě adventní soutěže :D). Chtěla jsem říct, že jsem si kromě videí moc oblíbila i vaše podcasty, včera mi krátily čas při procházce s kocarkem. Doufám, že budete pokračovat, je to jako povídat si s kamarádkama. Mějte se fajn :)

  OdpovědětVymazat